Jak wybrać wizażystkę na ślub i nie przepłacić? 5 rzeczy, które każda przyszła panna młoda wiedzieć powinna

Jak wybrać wizażystę na ślub?

Jak wybrać wizażystę na ślub? kolaż lula.pl

Podziel się

Bierzesz w tym roku ślub i chcesz mieć profesjonalny makijaż? Mamy dla ciebie kilka rad, które ułatwią ci współpracę z wizażyst/ką. Dzięki nim zyskasz spokój i gwarancję zniewalającego efektu.

Profesjonalny makijaż ślubny: Jak wybrać wizażystę?

Jeżeli decydujesz się na makijaż wykonany przez specjalistę, pamiętaj, by wybrać zaufaną i sprawdzoną osobę. Może twoje koleżanki lub rodzina znają kogoś godnego polecenia? Warto też sprawdzić portfolio wizażysty. Będziesz mogła ocenić, czy odpowiadają ci nie tylko umiejętności, ale i styl artysty.

W dzisiejszych czasach bardzo dużo makijażystów posiada konta na Facebooku i Instagramie, gdzie na spokojnie przejrzysz i ocenisz ich prace. Jeśli ktoś nie ma takiego profilu, zanim podejmiesz decyzję, poproś o przesłanie zdjęć kilku realizacji.

Wszystkie zdjęcia
Komentarze (3)
Jak wybrać wizażystkę na ślub i nie przepłacić? 5 rzeczy, które każda przyszła panna młoda wiedzieć powinna
Zaloguj się
  • pati1283

    Oceniono 2 razy 2

    Biorę ślub na jesieni i nie chciałabym się naciąć, dlatego zamierzam podjechać 19 maja do Nadarzyna na targi beautydays i rozejrzeć się za profesjonalną makijażystką. Zależy mi na tym, żeby makijaż był trwały i maskował niedoskonałości mojej trądzikowej cery. Widziałam panny młode, które świeciły się na zdjęciach, dla mnie to nie do przyjęcia.

  • Karolina Stefaniak

    Oceniono 1 raz -1

    Najgorszym problemem jest nawet nie tyle sam makijaż ślubny co makijaż do sesji zdjęciowej i nie każdy potraf wykonać go dobrze, na szczęście my trafiliśmy na świetnie dziewczyny z fotografki.com.pl i swoimi zdjęciami wykreowały niesamowity klimat, a i makijaż oka udało im się poprawić po Pani makijażystce :D współpraca więc kompleksowa i bardzo udana a zdjęcia romantyczne i delikatne- takie o jakich marzyłam

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane