Aneta Kręglicka projektuje buty i reklamuje je u boku modelki młodszej o dwie dekady. Widać różnicę wieku?

Modelka, bizneswoman i teraz projektantka - Aneta Kręglicka - ma nowy wpis w CV. Można powiedzieć, że podąża ścieżkami Anji Rubik.

W kampanii Badura Icons zobaczycie dwie piękne blondynki - Anetę Kręglicką i Natalię Siódmiak oraz francuskiego modela Jerome’a Adamoli. Sesja reklamowa z takim rozmachem to część strategii rebrandingu polskiej marki. 51-letnia Kręglicka ma reprezentować bardziej dojrzałą kobiecość, ceniącą klasykę i elegancję, 28-letnia top modelka - młodość, bliższą awangardzie i zmieniającym się trendom. Panie mogłyby uchodzić za piękny duet matki i córki, gdyby matki i córki mogły wyglądać jak równolatki...

Jednak to nie zgrany duet blond piękności jest najciekawszym aspektem jesiennej kampanii Badury. Naszą uwagę przykuwa przede wszystkim fakt, że Miss Świata 1989 r. wzięła udział w tworzeniu kolekcji. W projektowaniu obuwia sprawdziła się już inna polska modelka, Anja Rubik, która stworzyła kapsułkową kolekcję dla zaprzyjaźnionego szewca gwiazd Giuseppe Zanottiego.

Tworząc kolekcję myślałam przede wszystkim o tym, żeby podobała się paniom, ale kierowałam się też trochę własnym stylem, ponieważ chciałam, żeby to było bardzo wiarygodne. Żeby te buty, które wymyślę, żebym ja również je nosiła - tłumaczy Aneta Kręglicka w wideo promującym kolekcję.

Dzieła Anety Kręglickiej możemy na razie ocenić na zdjęciach wizerunkowych autorstwa Zuzy Krajewskiej. Z bliska zobaczymy je dopiero 31 sierpnia, kiedy modelka i bizneswoman weźmie udział w prezentacji swoich projektów. Cóż, to na pewno trudniejsze zadanie niż bluzy z napisami, jakie lansują inne polskie celebrytki...

Kampania kolekcji Badura Icons z udziałem Anety Kręglickiej - ZDJĘCIA

 

Czy między Anetą Kręglicką a Natalią Siódmiak widać różnicę wieku?
Więcej o:
Komentarze (14)
Aneta Kręglicka projektuje buty i reklamuje je u boku modelki młodszej o dwie dekady. Widać różnicę wieku?
Zaloguj się
 • miromaz

  Oceniono 16 razy 12

  Aneta Kręglicka to piękna kobieta...

 • mimikra1975

  Oceniono 15 razy 11

  Uważam, że cały artykuł oraz pytania są nie na miejscu? A jakie ma znaczenie, czy Kreglicka młodziej wygląda? A ta druga jak się czuje przy niej? Naprawdę jak równolatka? Cóż, zabiegi medycyny estetycznej... Mam tyle lat, że pamiętam jak Kręglicka przypadkiem została Miss World, bo taki był wtedy trend. I naprawdę dziś wygląda duuuużo lepiej. Więc o czym to świadczy?

 • P B

  Oceniono 9 razy 9

  Geny.
  Każdy wiek ma swe przymioty i nie rozumiem tych usilnych prób zatrzymania chwili, która minęła, miast cieszyć się danym momentem, który przeżywamy..
  Trzeba mieć niezłe kompleksy, by się wciąż porównywać z kimś młodszym.
  Mam ponad 40 lat, lubię moją pierwszą zmarszczkę, mało idealna skórę i takie tam inne bzdety..
  Mam równo w d... opinię innych ludzi. Dla mnie najważniejsze jest moje zdanie.
  Zaprojektowane tu mokasyny można w Anglii, na prowincji (gdzie mieszkam), dostać za 15 funciaków, jako model, który dawno temu był topowym.

 • annthonka

  Oceniono 8 razy 8

  Zasługa Photoshopa. Pani Kręglicka jest piękną kobietą, ale w rzeczywistości wygląda na swój wiek.

 • g.matylda

  Oceniono 8 razy 8

  kilka lat temu AK brała udział w tańcu z gwiazdami, wtedy widać było jej wiek pozwiotczałych nogach, żylastych rękac i twarzą ze zmarszczkami... jest ładną kobietą, ale z tymi zdjeciami i porównaniami to przesadziliście

 • tsaba110

  Oceniono 10 razy 4

  Pewnie, kilo tapety, pół kilo silikonu, dwóch chirurgów plastycznych i już.

 • zacisze16

  Oceniono 2 razy 2

  Program graficzny i wszystko jasne ... jak mówił Siara-Siarzewski z Kilera... Z całym szacunkiem dla jednej i drugiej pani...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX