Melania Trump projektantką? Twierdzi, że jest współautorką swojej kreacji z balu inauguracyjnego

Wszyscy spodziewali się, że pierwsza dama włoży kreację od Karla Lagerfelda, Trump postanowiła jednak wziąć sprawy w swoje ręce. Oczywiście pomógł jej profesjonalny projektant, dotąd zupełnie anonimowy Francuz. Czy Melania zostanie mecenaską twórców mody jak Michelle Obama?

Okazuje się, że Melania Trump wzoruje się na Michelle Obamie, i to nie tylko w kwestii treści oficjalnych przemówień.  Wygląda na to, że żona obecnego prezydenta też chce dołożyć swoją cegiełkę do historii amerykańskiej mody i, podobnie jak Obama, wylansować kilka nazwisk. Na balu inauguracyjnym zaskoczyła wszystkich - nie ubrał jej ani Ralph Lauren, ani Karl Lagerfeld, ani nawet Carolina Herrera, która zajęła się wizerunkiem Ivanki. Przepiękną waniliową suknię z drapowanym detalem stworzył Hervé Pierre.

Francuz od dawna mieszka w Stanach i pracował już dla Oscara de la Renty i Very Wang. Jego ostatni wpis w CV to dyrektor kreatywny u Caroliny Herrery, którą porzucił w lutym ub.r. i od tego czasu słuch o nim zaginął. Herrera, która publicznie opowiadała o chęci ubierania Melanii, musiała być zaskoczona tym zwrotem akcji.

Zobacz także: Melania Trump jak Jackie Kennedy? Oceniamy garderobę pierwszej damy z uroczystości inauguracyjnych. Dwa sukcesy i jedno niepowodzenie

Prawdopodobnie wybór mało znanego nazwiska wiąże się z chęcią Trump, by aktywnie uczestniczyć w procesie kreatywnym. Kancelaria pierwszej damy ogłosiła, że suknia z sześciu warstw jedwabnej krepy to wspólny projekt Pierre'a i samej Melanii. Jeśli rzeczywiście sama zainteresowana przyłożyła rękę do ostatecznego efektu, trzeba przyznać, że jej gust rozwija się w dobrym kierunku.

Donald Trump z żoną Melanią Balu InauguracyjnymDonald Trump z żoną Melanią Balu Inauguracyjnym JONATHAN ERNST / REUTERS / REUTERS

Sam Hervé Pierre nie jest żadnym debiutantem w kwestii ubierania gospodyni Białego Domu. Pracując dla Herrery tworzył stroje dla Laury Bush i Michelle Obamy, wcześniej miał nawet okazję współpracować z Hilary Clinton. Po balu inauguracyjnym Donalda Trumpa, projektant może wreszcie zająć się budowaniem własnej firmy. Przypomnijmy, że w 2009 r. to inauguracja Baracka Obamy okazała się furtką do kariery Jasona Wu. Gdy projektant ubrał Michelle Obamę na to ważne wydarzenie, miał zaledwie 26 lat.

Zobacz zdjęcia Melanii i Ivanki Trump z balu inauguracyjnego

Michelle Obama w sukni Jasona Wu na pierwszym z balów inauguracyjnych w 2009 r.Michelle Obama w sukni Jasona Wu na pierwszym z balów inauguracyjnych w 2009 r. STAN HONDA / AFP/EAST NEWS

 

Kto wyglądał lepiej na balu inauguracyjnym?
Więcej o:
Komentarze (11)
Melania Trump projektantką? Twierdzi, że jest współautorką swojej kreacji z balu inauguracyjnego
Zaloguj się
 • krzysztof_ptk

  Oceniono 6 razy 6

  Jak ktoś planuje ślub musi się zwrócić do Melanii a muzycznie powinien się zwrucić do Martyniuka, Jak Trump nie ma on zielonego pojęcia o swojej profesjii.

 • kabed007

  Oceniono 2 razy 2

  jak na pierwszą damę, projektowanie sukni to potrzebna umiejętność

 • heliheli

  Oceniono 11 razy -1

  odpierd/olta sie od POTUSA i od FLOTUSA , zajmijta sie swoimi sobakami sra/jacymi gdzie popadnie i "sluzbami" miejskimi ktore nie usuwaja lodu z chodnikow co powoduje ze emeryci boja sie z domu wychodzic ....a poza tym pocalujta w dude wojta

 • r-mi

  Oceniono 12 razy -2

  Nowa para prezydencka to porządni ludzie i coś w życiu zrobili. W odróżnieniu od tej całej jęczącej demokratycznej hołoty która umie tylko nawoływać do bojkotu wyborów, później mordu politycznego... i oczywiście kraść. Bo Trumpowie by sobie bez tej władzi by poradzili, ich przeciwnicy bez koryta i okradania Amerykanów - są nikim i idą dla nich ciężkie czasy.

  Z resztą widać jaką prowadzą politykę. Praca, mało państwa i niskie podatki. A demokratyczna hołota? Zamordyzm, podatki i zrobienie z pracujących ludzi biedoty na utrzymaniu kolosalnego pańśtwa na glinianych nogach. Bo znajomi też muszą gdzieś pracować... a że znajomi "demokratów" to ten sam sort...

  Warunkiem wejścia do polityki powinno być posiadanie sporego majątku a nie dawanie platformy każdemu idiocie i gołodupcowi, który nawet własnego życia nie ogarnia... a później zdziwko - że władzę dostał i nadal umie tylko kraść.

 • kletos

  Oceniono 13 razy -3

  GW ma jakieś kompleksy ? Cyt. z pierwszej strony " Przynajmniej tak twierdzi jej kancelaria". Czyli co kłamie ? Oszukuje, zmyśla ? Skąd to wiecie ? Sugestia, która ma na celu jedynie dalsze niszczenie wizerunku nie tylko Trumpa ale jego rodziny.

 • tkslazek

  Oceniono 15 razy -5

  Obamowa odstrzelona jak na wesele w remizie - cała w kwiatuszkach.
  Lub na I Komunię

 • a.k.traper

  Oceniono 13 razy -7

  Trzeba mieć sieczkę w głowie by się skupiać na kreacji w trakim dniu dla świata, tak na marginesie to wygladają jak wójt z radną na odpuście w Konopiach Zadnich czekający na fioleta, co do państwa Obamów to przepraszam ale w Polsce panny młode na wioskach prezentują się dużo korzystniej, proszę wziąć poprawkę na to, że mnie podobają się kobiety troszkę innej karnacji i fizjonomii.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX