Gwiazdy na imprezie Raffaello: prowokująca Herbuś, dziewczęca Horodyńska i boska Mielcarz

Producent słodyczy zorganizował plenerową imprezę dla gwiazd, a część z nich właściwie przebrała się za kokosową pralinkę. Dlatego najlepiej wyglądała Magda Mielcarz, tego wieczoru niemal awangardowa.

Czy na imprezę Raffaello przebrałybyście się za Raffaello? Hostessy były do tego zmuszone, a część gości również poczuła się zobowiązana wpisać się w schemat bieli, koronek i piórek.

Inauguracja lata z Raffaello. Karolina PilarczykInauguracja lata z Raffaello. Karolina Pilarczyk Mat. prasowe/Raffaello

Obronną ręką wyszła z tego Joanna Horodyńska, której pierzasta kreacja od Prady w kolorze gumy balonowej miała niezaprzeczalny urok "Wielkiego Gatsby'ego". W słodko-dziewczęcej odsłonie świetnie wypadły też modelka Sara Faraj i Weronika Rosati.

Gwiazdy na imprezie Raffaello - ZOBACZ ZDJĘCIA

Na tle biało-pastelowego romantycznego tła wyróżniały się gwiazdy, które postanowiły przełamać schemat. Dobrze wypadła Agnieszka Cegielska w geometrycznej sukience La Mania, wartej 2790 zł.

Agnieszka CegielskaAgnieszka Cegielska KAPIF.pl

Najbardziej wyróżniała się jednak Magda Mielcarz, której stylista dobrał na imprezę w Wilanowie kraciasty garnitur od Łukasza Jemioła. Niedawno nazwaliśmy była modelkę femme fatale - taki ostrzejszy wizerunek wyraźnie jej służy...

Magda Mielcarz ubrała się najskromniej, a i tak wyglądała lepiej niż większość gwiazd

Kto nie wypadł najlepiej na imprezie plenerowej Raffaello? Julia Wróblewska zestawiła banalną sukienkę z ciężkimi, niemodnymi już czółenkami. Zawiodła nas też Edyta Herbuś - jej sukienka odkrywała bardzo (za?) dużo ciała, a szal skrócił szyję i zaburzył proporcje sylwetka/głowa.

Gwiazdy na imprezie Raffaello - ZOBACZ ZDJĘCIA

Więcej o:
Komentarze (6)
Gwiazdy na imprezie Raffaello: prowokująca Herbuś, dziewczęca Horodyńska i boska Mielcarz
Zaloguj się
 • patatajmiauhau

  Oceniono 5 razy 5

  A gdzie Rusin i Rozenek — urlop mają ???

 • gapcio2010

  Oceniono 4 razy 4

  Horodyńska to straszne brzydactwo........

 • hermesidlo

  Oceniono 8 razy 4

  Horodynska staje się w swoich stylizacjach lekko karykaturalna...

 • student_zebrak

  Oceniono 2 razy 2

  koszmar

 • bandru

  Oceniono 1 raz 1

  Pani J.Horodyńska, zainwestuj w lustro i przestań oceniać innych. Patrząc na to zdjęcie ( rzekomo dziewczęce....) podejrzewam, że nie widzi Pani siebie samej. Karykatura znawczyni mody i te koszmarne piórka przy kiecce ( tak kiecce bo to nie suknia )i jeszcze tragiczne złote :buciki " , które na Pani stópkach wyglądają jak płetwy.

 • apollo111

  0

  Takie panie dostaniesz gratis w kazdym salonie BMW

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX