Kourtney Kardashian w kostiumie polskiej marki. Bardzo odważnym (i drogim)...

Odważny kostium NYMPH polskiej marki God Save Queens - nowy nabytek Kourtney Kardashian

Odważny kostium NYMPH polskiej marki God Save Queens - nowy nabytek Kourtney Kardashian (God Save Queens / East News)

Myśleliście, że trend na przezroczyste kostiumy kąpielowe narodził się i umarł w 2016 r.? Jesteście w błędzie. Zobaczcie Kourtney Kardashian w stroju z aktualnej kolekcji God Save Queens.

Marka bieliźniana God Save Queens należy do 24-letniej Karoliny Bernaciak. Jej międzynarodowa kariera rozpoczęła się, gdy łodzianka postanowiła wysłać paczkę z bielizną do Kylie Jenner. Celebrytka sfotografowała się w czarnym komplecie przy basenie, a seksowne zdjęcia uruchomiły lawinę lajków.

Od tego czasu w body God Save Queen pojawiła się także Kim Kardashian, marka zorganizowała prezentację na New York Fashion Week, a Chińczycy zaczęli masowo podrabiać projekty Polki. Teraz do grona fanek GSQ dołączyła kolejna Kardashianka - 38-letnia Kourtney. Celebrytce, która bawi obecnie w Saint-Tropez w towarzystwie młodziutkiego modela, bardzo spodobał się kostium z nowej kolekcji polskiej marki.

Strój kąpielowy o wdzięcznej nazwie NYMPH kosztuje 379 zł i zdecydowanie nie nadaje się dla nieśmiałych dziewczyn. Eksponuje kości miednicy, jest uszyty z tiulu, a intymne miejsca zasłaniają tylko srebrne gwiazdki. Kourtney wygląda w nim bardzo zgrabnie - w przeciwieństwie do sióstr, umiała zachować umiar w chirurgicznym kształtowaniu swojej sylwetki.

Zobacz Kourtney Kardashian w kostiumie polskiej marki i inne modele z tegorocznej kolekcji plażowej - ZDJĘCIA

Komentarze (1)
Kourtney Kardashian w kostiumie polskiej marki. Bardzo odważnym (i drogim)...
Zaloguj się
  • buzhidao

    Oceniono 4 razy 4

    Podsumujmy: jakaś panna wysłała siostrze córki obrońcy żonobójcy, która robiła loda Murzynowi parę majt, które teraz podrabiają w Chinach. Doprawdy globalna wioska.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane
Moda: