Pamiętacie sylwestrowy makijaż według TVP? Fryzury na plażę nie są lepsze...

Wygląda na to, że porady urodowe nie są najmocniejszą stroną programu "Pytanie na śniadanie". Wszyscy pamiętamy niefortunny zielony makijaż i sylwestrowe propozycje. Teraz przyszedł czas na fryzury.

Wygląda na to, że porady urodowe nie są najmocniejszą stroną programu "Pytanie na śniadanie". Wszyscy pamiętamy niefortunny zielony makijaż i sylwestrowe propozycje. Delikatnie mówiąc nie wypadły one najlepiej, a widzowie i internauci nie zostawili na nich suchej nitki. Niestety, twórcy programu najwyraźniej nie uczą się na błędach i przygotowali dla nas kolejne "modne" propozycje, tym razem fryzur.

 

Dorota Wodzińska przedstawiła dwa upięcia, które miały idealnie nadawać się na plażę. Przyznajemy, że początek nie zapowiadał niczego złego. Stylistka opowiadała o tym, jak modne są warkocze i zaprezentowała ten wykonany już wcześniej na jednej z modelek. Wszystko zmieniło się, gdy fryzjerka zabrała się do czesania na wizji.

Pierwszą modną fryzurą okazał się kok z niechlujnie przypiętą sztuczną grzywką, który wyglądał, jakby miał się rozpaść od pierwszego, gwałtownego ruchu głową (idealny do gier plażowych).

Modne fryzury na plażę według TVPModne fryzury na plażę według TVP Screen youtube.com/ TVP VOD

Jednak tym, co najbardziej rozśmieszyło widzów i internautów, była druga propozycja, czyli apaszka luźno zawiązana dookoła głowy modelki. Miało prawdopodobnie przypominać fryzurę w stylu pin up, wyszło tak, jakby dziewczyna obwiązała się losowym ręcznikiem.

Stylistka przekonywała, że obie fryzury są bardzo praktyczne i modne, a użyta chusta daje nam praktycznie nieskończone możliwości stylizacji. Rzeczywiście? Efekt oceńcie sami.

Dwa koki są lepsze niż jeden? Zobacz, jak zrobić fryzurę idealną dla znudzonych klasyką

Więcej o:
Komentarze (14)
Pamiętacie sylwestrowy makijaż według TVP? Fryzury na plażę nie są lepsze...
Zaloguj się
 • annsko1

  Oceniono 28 razy 26

  Żenada i obciach. Kwaśne miny modelek mówią wszystko. Cóż, tak zresztą wygląda cała tvpis: żenada, obciach , zero profesjonalizmu. Jednym słowem telewizja dla przygłupów pisowskich.

 • gelbigel

  Oceniono 24 razy 24

  niczego innego nie spodziewałbym się po tej "specjalistce"

 • Jan Osik

  Oceniono 22 razy 20

  TVPis - obciachowa telewizja dla pisowskich obciachowców.

 • play100cen

  Oceniono 16 razy 16

  Przecież całe TVP to jedno wielkie studio YAYO-PiS

 • bling.bling

  Oceniono 11 razy 11

  Narodowa telewizja promuje narodowe fryzury. To jest dobra zmiana.

 • wormboy

  Oceniono 10 razy 10

  Bo to nie jest specjalistka, to taka córka leśniczego jest...

 • ktos2014

  Oceniono 10 razy 10

  O RANY CO ZA KICZ JAK TAK MOŻNA

 • hanusinamama

  Oceniono 8 razy 8

  Pani nawet chustki zamotać nie potrafi? Ostatnio na palzy widziałam dziewczyne z chustka uwiązana a'la pin up girl, wygladała zarabiscie. W trakcie poszła sie kąpac i jej to spadło. W 2 minuty zamotała od nowa i wyglądało 100x bardziej profesjonalnie niz to tutaj

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX