Globalna marka wybrała Maffashion na pierwszą polską ambasadorkę. 'Mam zajawę, serio'

Maffashion ogłasza na Snapchacie, że została pierwszą polską ambasadorką adidas Originals

Maffashion ogłasza na Snapchacie, że została pierwszą polską ambasadorką adidas Originals (screen Snapchat Maffashion)

Maffashion trafiła do grona gwiazd, do których zalicza się Pharrell, Rita Ora i Kendall Jenner. Na Snapchacie ogłosiła, że została twarzą adidas Originals.

Podekscytowana Maffashion, czyli Julia Kuczyńska, ogłosiła na Snapchacie i Instastories, że została oficjalną ambasadorką marki adidas Originals. O wyróżnieniu wiedziała od kilku miesięcy, jednak dopiero teraz mogła się podzielić informacją z fanami. Blogerka, która niedawno skończyła 30 lat, ma doskonałą passę: reklamuje perfumerie Kontigo, przygotowuje tajemniczy projekt z Anją Rubik, trafiła też na oficjalnego Instagrama perfum Dior.

Najważniejszym sukcesem, zarówno dla pozycji, jak i finansów Maffashion, jest jednak news o kontrakcie z adidas. Na Snapie Julia wyjaśnia, dlaczego wyróżnienie jest dla niej tak wyjątkowe - adidas ma wprawdzie polskie ambasadorki, ale w linii Performance, zajmującej się odzieżą treningową. Adidas Originals, czyli linia lifestyle'owa, z modą w stylu streetwear, nigdy dotąd nie zezwoliła polskiemu oddziałowi na mianowanie ambasadorki.

Maffashion realizowała sesje wizerunkowe dla adidas od 2013 r. Historie współpracy udokumentowała na Snapchacie i InstagramieMaffashion realizowała sesje wizerunkowe dla adidas od 2013 r. Historie współpracy udokumentowała na Snapchacie i Instagramie Screen Snapchat Maffashion, kolaż Gazeta.pl

Maffashion współpracuje z marką od 2013 r., co wielokrotnie dokumentowała na blogu. Jej wpływ na wizerunek marki okazał się tak znaczący, że blogerka zasłużyła na tytuł ambasadorki. Gratulujemy!

Trzy słowa, jedna kategoria: książki. Ten quiz sprawdzi, czy jesteś oczytany
1/14Sierota, wietrzyna, krewni
Skomentuj:
Maffashion ambasadorką adidas Originals
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane
Ludzie: