Dress for Less: futerko w panterkę na mrozy. Sprawdź, gdzie kupić najmodniejszy płaszcz [ODC. 7 - Bella Hadid]

Kicz czy hit? Na fali powrotu lat 80. wraca też seksowny wzór panterki. Choć kontrowersyjny - niepodzielnie króluje w kolekcjach na mroźną zimę.

W przeciwieństwie do klanu Kardashian-Jenner konkurencyjne siostry Hadid chętnie wybierają futra sztuczne. Gigi specjalizuje się w pastelowych futrzanych okryciach, wyrazista Bella nosi krzykliwą panterę. Ten wzór, kojarzący się zarówno z rock'n'rollem, jak i z ostentacją, przechodzi swój kolejny renesans. Na przełomie 2016/17 roku panterka opanowała buty i torebki, wkradła się również do działu z płaszczami na zimę.

W wykonaniu top modelki sztuczne futro nie oznacza - tanie futro. Za płaszcz od Revolve zapłaciła prawie 14 tys. zł, ale to nic w porównaniu z botkami od Stuarta Weitzmana (ok. 2,5 tys.) czy torebką Saint Laurenta (ponad 8 tys.). Naszą modelkę ubrałyśmy znacznie taniej, a niedrogie futerka znalazłyśmy na Zalando i w Stradivariusie.

Który zestaw bardziej wpadł Wam w oko? Obejrzyjcie wideo i głosujcie w sondzie poniżej.

W każdym odcinku "Dress for Less" redaktorki mody - Natalia Kędra (Follow.Gazeta.pl) i Michalina Murawska (Fashionpost.pl) proponują stylizacje na bazie ubrań i dodatków z popularnych sklepów. Inspiracją są zdjęcia najbardziej stylowych gwiazd polskich i zagranicznych. Ich stroje to wydatek rzędu kilku-kilkunastu tysięcy, redaktorki mają do dyspozycji 500 zł na całą stylizację.

Która stylizacja bardziej Wam się podoba?
Więcej o:
Komentarze (3)
Dress for Less: futerko w panterkę na mrozy. Sprawdź, gdzie kupić najmodniejszy płaszcz [ODC. 7 - Bella Hadid]
Zaloguj się
 • jzpx

  Oceniono 11 razy 11

  Stylizacja na mrozy - odkryte kostki, dziury na kolanach i brzuch na wierzchu.

 • tradozon

  Oceniono 1 raz 1

  good

 • jur56

  Oceniono 3 razy -1

  Ktoś pali jednak głupa - jak mawia klasyk JKM .. Nie chodzi przecież o funkcje użytkowe czy jakieś inne " designu " , ale o tzw . pozycję nazwiska twórcy . A MM i NK to po prostu nikt / póki co / w tej branży . Pozostaje więc podrabiać logo , albo bazar .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX