Ślub i wesele

 • Dopasowana, podkreślająca sylwetkę

  Dopasowana, podkreślająca sylwetkę

  Kreacja z wieloma cięciami, dzięki którym mocno przylega do ciała.

 • O linii trapezu

  O linii trapezu

  Suknia lekko dopasowana w ramionach i talii, z rozszerzającą się ku dołowi spódnicą.

 • Moskwa

  Moskwa

  Stolica Rosji to nie tylko Kreml, plac Czerwony i mauzoleum Lenina. Tuż obok jest inna, fascynująca Moskwa.

 • Wenecja Euganejska

  Wenecja Euganejska

  To region słynący z miasta, o którym przewodniki piszą, że jest jedyne w swoim rodzaju. Rzeczywiście w przypadku Wenecji jest to bezwzględnie prawdziwe. W rejonie tym znajduje się również Werona i Padwa.

 • Narzeczeni radzą się psychoterapeutów

  Narzeczeni radzą się psychoterapeutów

  Brać ślub? Coraz rzadziej młodzi pytają o to rodziców, przyjaciół, coraz częściej szukają odpowiedzi u psychoterapeuty. Czy rozmowy na kozetce dadzą szczęście w małżeństwie?

 • Małżeństwo Marii (lat 95) i Sylwestra (lat 99) Marcinków

  Małżeństwo Marii (lat 95) i Sylwestra (lat 99) Marcinków

  Kiedyś się na mnie tak pogniewała, tak pogniewała. To ja zacząłem szukać - po szufladkach, po całym domu. I w końcu się do mnie odezwała, i pyta: "Czego ty szukasz?!". A ja mówię: "Twojego słowa"

 • Ślubny kalendarz kosmetyczny

  Ślubny kalendarz kosmetyczny

  na długo przed dniem ślubu powinnaś zaplanować, jakim zabiegom pielęgnacyjnym się poddać. Kosmetyczne przygotowania trzeba rozpocząć pół roku wcześniej. Nasz terminarz pomoże ci ułożyć szczegółowy plan.

 • Pojezierze Drawskie: W krainie drahimskiego miodu

  Pojezierze Drawskie: W krainie drahimskiego miodu

  Zamiast na zatłoczone Mazury, wybierzmy się na Pojezierze Drawskie. Znalazłem tu piękne lasy, czyste jeziora, wartkie rzeki, pofałdowany polodowcowy krajobraz i... średniowieczny zamek

 • Modne eurowesela

  Modne eurowesela

  Poznali się gdzieś w Anglii, Francji, Szkocji, przyjeżdżają do Kielc, żeby wziąć ślub i wracają do kraju, w którym pracują. Nowa tradycja wyjazdowych ślubów staje się coraz bardziej popularna

 • W dolinie pałaców i ogrodów. Skarby Kotliny Jeleniogórskiej

  W dolinie pałaców i ogrodów. Skarby Kotliny Jeleniogórskiej

  22 pałace, zamki i dwory na stu kilometrach kwadratowych. Rachunek jest prosty - zabytkowa rezydencja co kilka kilometrów

 • Watykan Jana Pawła II

  Watykan Jana Pawła II

  Wszyscy turyści i pielgrzymi przyjeżdżający do Rzymu odwiedzają Watykan. Wchodzą do Bazyliki św. Piotra, zatrzymują się przed Pietą Michała Anioła, przed ołtarzem papieskim pod baldachimem z brązu wspartym na czterech krętych kolumnach. Dotykają wygłaskanej przez miliony rąk stopy patrona...

 • Chorwackie ABC: Od Dubrownika do Zagrzebia

  Chorwackie ABC: Od Dubrownika do Zagrzebia

  Nawet w najmniejszych miejscowościach zobaczymy ślady Rzymu, Bizancjum, Wenecji czy Austro-Węgier...

 • Bez tych tradycji się nie obędzie

  Bez tych tradycji się nie obędzie

  Czasy się zmieniają, obyczaje też i podobno nie przywiązujemy już wagi do tradycji tak jak dawniej, a jednak - ślub to... ślub! Dla większości z nas dzień zawarcia związku małżeńskiego jest najważniejszym dniem w życiu. Choćbyśmy nie wiem jak udawali, że archaiczne słowa, gesty i uroczystości nie robią już na nas wrażenia, lubimy pomarzyć

 • Przystawka z łososiem

  Przystawka z łososiem

  Na naszym bankiecie nie będzie co prawda szwedzkiej rodziny królewskiej, nie będzie też homara w galarecie, którego podano, gdy Nagrodę Nobla odbierała Wisława Szymborska. Ale za to można zaprosić, kogo się chce, i we własnym domu poczuć nastrój tej niezwykłej ceremonii.

 • Gorący deser lodowy

  Gorący deser lodowy

  Oto niespodzianka dla wielbicieli mrożonych deserów: lody w zimowej wersji, to znaczy na ciepło. Zapiekane w piekarniku! Czy to możliwe? Spróbujcie sami!

 • Dwie szarlotki

  Dwie szarlotki

  Charlotte, czyli "szarlotka", to po francusku Karolina. Ciasto pochodzi z Austrii i znane było już w XVIII w. Skąd wzięła się jego nazwa? Może jakiś kucharz nazwał tak swój kulinarny wynalazek na cześć ukochanej Szarloty? Nie wiadomo. Od wieków wiemy natomiast, że ciasto jest pyszne.

 • Weneckie zakamarki - oczami Lecha Majewskiego

  Weneckie zakamarki - oczami Lecha Majewskiego

  Wenecja tańczy na skraju wodnej przepaści, zachowując elegancję, czar i siłę życia, bo - podobnie jak wenecjanie - ma niesamowitą energię

 • Teatr rozmaitości - specjały z serami francuskimi

  Teatr rozmaitości - specjały z serami francuskimi

  Wydawałoby się, że - jako wartość sama w sobie - powinny występować solo. Ewentualnie z chlebem lub sałatą. Tymczasem kuchnia francuska zna wiele wyrafinowanych dań serowych. Oto niektóre z nich.

 • Kwiaty na ślubie książęcej pary

  Kwiaty na ślubie książęcej pary

  Czy widzieliście ślub jak z bajki? Na takie miano z pewnością zasługuje niezwykłe widowisko, które wiosną tego roku można było oglądać w stolicy Danii.

 • Specjały z brzoskwinią

  Specjały z brzoskwinią

  Istnieje przesąd, który mówi, że kobiety, które jedzą dużo brzoskwiń, rodzą piękne córki. Nic dziwnego - w końcu te owoce są jedną z najsłodszych letnich pokus...

 • Wesele w ogrodzie

  Wesele w ogrodzie

  Było letnie upalne popołudnie. W powietrzu unosił się zapach kwiatów i owoców. Goście wznosili toasty kruszonem, zachwycali się urodą panny młodej i weselnego tortu - tak będziecie wspominać po latach najpiękniejszy dzień w życiu i wesele w ogrodzie.

 • Gościnne Bieszczady - wypoczynek w zagrodzie

  Gościnne Bieszczady - wypoczynek w zagrodzie

  Gospodarze z gminy Ustrzyki Dolne zapraszają z dziećmi i z domowymi zwierzętami. Codziennie mleko prosto od krowy, domowy sernik, jajka z kurnika. Zachwalają dziką przyrodę, ciszę, zabytkowe cerkwie, rejsy i spływy

 • Aperitif, pstrąg, sielawa

  Aperitif, pstrąg, sielawa

  Menu na wykwintne przyjęcie z rybą jako motywem przewodnim

 • Ślubny samochód

  Ślubny samochód

  Decyzja, jak udekorować samochód, który będzie wiózł młodą parę do ślubu, jest równie ważna jak ta dotycząca wyboru kreacji na ten szczególny dzień. Prezentowane przez nas cztery odmienne w stylach przybrania ślubnego auta różnią się i ceną, i czasem, jaki musimy poświęcić na ich wykonanie.

 • Spinki do mankietów

  Spinki do mankietów

  Wielu mężczyzn stroni od biżuterii, znaczna część populacji, szczególnie męskiej, uznaje spinki stosowane do mankietów koszul za archaiczny wynalazek, coraz trudniej także kupić koszulę dostosowaną do tych dodatków. Być może właśnie ta ekskluzywność czyni z tej części męskiej biżuterii wyjątkowo pożądany nabytek.

 • Tęcza smaków

  Tęcza smaków

  Słynne likiery świata to cała paleta odcieni i barw. Zabawmy się więc dzisiaj w mistrzów malarskich kompozycji i stwórzmy likierowe koktajle, które zachwycą i podniebienie, i oko smakosza.

 • Co przynosi szczęście

  Co przynosi szczęście

  Zarówno przygotowaniom do ślubu, jak i samej uroczystości od wieków towarzyszyły różne zwyczaje i przesądy. nawet jeśli nie do końca się z nimi zgadzamy, warto je uszanować, choćby dla spokoju i dobrego samopoczucia rodziny.

 • Wiązanki, bukiety, girlandy

  Wiązanki, bukiety, girlandy

  Nie ma piękniejszej ozdoby ślubnego stroju niż świeże kwiaty. pełne wdzięku kompozycje można ułożyć zarówno z wyszukanych roślin, jak też z dobrze znajomych kwiatów: goździków, róż, gerberów, frezji, storczyków. prezentujemy najnowsze florystyczne trendy.

 • Rzym: wszystko jest łaska

  Rzym: wszystko jest łaska

  Nic, co nam się przydarzy w Rzymie, nie jest zasługą. Wszystko jest łaską - niezasłużoną, do której trzeba dorosnąć.

 • Parada śledzi

  Parada śledzi

  Na postne i świąteczne dni. Ryby, które sprawdzają się jako skromne danie i wykwintna przystawka.

Ślub i wesele- zdjęcia i wideo