Atrakcyjny nieznajomy w łóżku

Seks z nieznajomym, najlepiej latem i na wakacjach, to jedna z najpopularniejszych fantazji erotycznych kobiet. O czym warto wiedzieć angażując się w przygodę seksualną z tajemniczym kochankiem?
Fantazja a pragnienia

Fantazje erotyczne to jeden z najbardziej stymulujących elementów w sferze seksu. Fantazje różnią się od praktyki i codzienności. Nic ich nie ogranicza, za każdym razem można przeistoczyć się w kogoś innego, bez żadnych konsekwencji. Wyuzdanie, odwaga, kilku partnerów na raz - w fantazjach wszystko jest dozwolone. Seks z nieznajomym to najczęstsza fantazja erotyczna kobiet, dla niektórych pań też praktyka.

Sierpień sprzyja romansom

Latem nasza atrakcyjność wzrasta aż o 20 proc. Odpowiedzialne są za to wysokie temperatury. Ciepło intensyfikuje wydzielanie przez ludzkie ciało feromonów, które stymulują reakcje seksualne innych osób. Te bezwonne związki chemiczne stają się atrybutem atrakcyjności, przyciągają płeć przeciwną. Im temperatury wyższe, tym większe oddziaływanie feromonów. To właśnie za sprawą feromonów, szczególnie latem, mamy dużo mniejsze opory przed randką z nieznajomym. Chętnie poszukujemy dodatkowych, stymulujących wrażeń. Jak wynika za raportów, coraz więcej osób - tak kobiet jak i mężczyzn - udaje się na wakacje w poszukiwaniu przygodnego seksu. Puszczają wodze fantazji i hamulce, a nieznane otoczenie sprzyja do oderwania się od codziennej rutyny.

Mężczyzna na jedną noc

Jednorazowa przygoda seksualna z nieznanym kochankiem może sprawić, że seks ze stałym partnerem przestanie być atrakcyjny. Ksenofilia to dewiacja seksualna polegająca na uzależnieniu od przygodnego, niezobowiązującego seksu. Osobom cierpiącym na ksenofilię największą satysfakcję seksualną daje kontakt z obcym, nieznanym partnerem. Kontakty mają zawsze charakter jednorazowy. Według "Słownika Encyklopedycznego Miłość i Seks" autorstwa Lwa Starowicza z 1999 roku osoby dotknięte ksenofilią unikają podczas kontaktów seksualnych więzi psychicznej, nie chcą nawet poznać imienia partnera. Kontakty seksualne z osobami znanymi stają się mało atrakcyjne lub nie są w stanie wywołać podniecenia seksualnego. Przyczyną może być np. poprzedzenie inicjacji seksualnej fantazjami o współżyciu z anonimowym partnerem. Jeżeli tego typu fantazje są wieloletnie, mogą prowokować potrzebę takich kontaktów. Inną przyczyną dążenia do kontaktów seksualnych z nieznajomymi jest chęć uniknięcia bycia ocenianym przez stałego partnera seksualnego, lęk przed rozczarowaniem go. W ksenofilii najbardziej podnieca sam fakt obcości drugiej osoby. Wszelkie usiłowania ze strony partnera zmierzające do zmniejszenia anonimowości są starannie blokowane bo zmniejszają podniecenie. Niestety, taki lęk przed rutyną, przywiązaniem i uczuciami niszczy każdy związek i nową relację. Z ksenofilią należy się zgłosić do seksuologa lub psychoterapeuty. W innym razie grozi życie w ciągłej niepewności i stałe poszukiwanie czegoś, czego brakuje.

Pamiątka z wakacji

Oprócz ksenofilii na amatorów przygód miłosnych z nieznajomymi czyhają inne niebezpieczeństwa. Bardzo często spontaniczny, nieplanowany seks wiąże się z brakiem zabezpieczenia. Taka bezmyślność może wiele kosztować. Opryszczka, chlamydia, syfilis, rzeżączka, HIV - to tylko niektóre choroby przenoszone drogą płciową.

Czym jest dla ciebie seks z nieznajomym?
Więcej o:
Komentarze (21)
Atrakcyjny nieznajomy w łóżku
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • wichrowy

  Oceniono 4 razy 4

  Drogą kontaktów sex. można nabyć aż 30 zakażeń , wsród nich śmiertlenych.

 • 4v

  Oceniono 5 razy 3

  jak kobieta ma porządnego faceta co ją zaspokaja, to takich fantazji mieć nie musi.
  natomiast jak jest modną, wykreowaną przez komercyjną mafię "singielką pracoholiczką", albo zadała się z rozsądku/litości/presji społecznej z jakimś pseudo-mężczyzną, no to cóż... wypada tylko współczuć głupoty i podatności na manipulację. teraz tylko fantazje zostają, biedne upośledzone kobiety...

 • rychuslmc

  Oceniono 2 razy 2

  sex jest przereklamowany-gdzies czytalem

 • konrad.ludwik02

  Oceniono 1 raz 1

  Czytając te konfabulacje "spiro33" zastanawia mnie tylko, skąd czerpie to swoje natchnienie? Literatura? Nie, chyba wspomniałby autora. Autopsja? Chyba nie, ksywa raczej męska. Poważne badania statystyczne? Z pewnością nie, zbyt słaba faktologia.
  Jedyna sensowna odpowiedź: ogórki + chęć wyciśnięcia wierszówki.

 • nieprawomyslny

  Oceniono 1 raz 1

  ukrop powoduje intensywne wydzielanie nie tylko bezwonnych feromonów ale i innych substancji, juz niekoniecznie przyciągających płeć przeciwną..

 • wiosnaidzie

  Oceniono 1 raz 1

  Nie Lwa Starowicza tylko Zbigniewa Lew-Starowicza.

 • dietadlafaceta

  Oceniono 1 raz 1

  Baju, baju, baju a jak składałem niedwuznaczne propozycje obcym kobietom, to dostawałem w gebę

  ...........
  dietadlafaceta.blogspot.com/

 • rypalski

  Oceniono 3 razy 1

  zaden seks z nieznajomym nie dostarczy kobiecie tyle satysfakcji ... co stosunek z rasowym bykiem zarodowym. Ma duze narzedzie ... trzeba tylko zaplacic rolnikowi za wynajecie byka na kilka minut i sprawa zalatwiona ... i jeszcze jedno ... byki nie choruja na HIV .

 • koham.mihnika.copyright

  Oceniono 1 raz 1

  huston - try self service

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX