Eksperyment z "pijaną" dziewczyną w centrum miasta. Szokujące wideo obnaża reakcje mężczyzn [WIDEO]

W tym przypadku pijaną kobietą była aktorka, proces jej wabienia jedynie nadzorowanym przez ekipę filmową eksperymentem zleconym przez prywatną klinikę odwykową. Reakcje mężczyzn były prawdziwe. Niestety.

Centrum Madrytu, środek tygodnia, godzina 17:30. Młoda, atrakcyjna kobieta pociąga schowany w sklepowej reklamówce napój z wyglądającej na butelkę z procentami flaszki. Jest rozbawiona, ale także zagubiona, mówi o tym, że pije od rana, ma rozładowaną komórkę, a jej koleżanki się gdzieś zgubiły.

Pijmy dalej! Razem!

Trzech pierwszych rozweselonych sytuacją panów dopytuje skąd kobieta jest, gdzie są jej znajome. Na słowa o tym, że jest pijana, gorąco zaprzeczają, mówiąc, że może wypić jeszcze (w tłumaczeniu z hiszpańskiego napisano: możemy wypić jeszcze trochę, co sugeruje propozycję wspólnego drinka).

Eksperyment z pijaną dziewczyną i reakcje mężczyznRozbawieni panowie proponują wspólnego drinka. Fot. Screen YouTube/Centro Neurosalus

Przytulasek?

W kolejnych sytuacjach aktorka ma do czynienia z mężczyznami - bardzo miłośnie do niej nastawionymi - jeden łapie ją za rękę, kolejny przytula (uścisk trwa dość długo) i przejeżdża ręką po brzuchu, drugi obejmuje ramieniem, proponując, że chętnie naładuje jej telefon ładowarką, którą ma w pokoju hotelowym tuż obok. Pada także propozycja wspólnego picia alkoholu, oraz pytanie, czy kobieta jest mężatką.

Eksperyment z pijaną dziewczyną i reakcje mężczyzn"To ja skoczę do mieszkania, a wy kupicie alko i spotkamy się za chwilę" - mówi jeden z braci. Fot. YouTube/Centro Neurosalus

Pojedynek samców

Ostatnia sytuacja zaczęła wyglądać naprawdę niebezpiecznie, dlatego przerwał ją jeden z członków ekipy filmującej. Kelner lub barman - świadczy o tym długi czarny fartuch, którym ma przewiązane biodra - po prostu zgarnia kobietę z ulicy za róg. Tam zaczyna ją przytulać i całować. Pyta, czy jest stąd. Na koniec, już po interwencji padają dwa dodatkowe pytania: do kobiety, jak ma na imię (już ją o to raz pytał, na samym początku), a do mężczyzny z ekipy, dokąd ją zabiera. Później dochodzi do małej przepychanki - jakby kelner nie chciał wypuścić upolowanej zdobyczy ze swoich rąk.

Eksperyment z pijaną dziewczyną i reakcje mężczyznZbyt rozochoconego kelnera trzeba było przystopować. Pomimo interwencji mężczyzna łatwo się nie poddał. Fot. Screen YouTube/Centro Neurosalus

Szokujące zachowanie i słabe komentarze

Film to eksperyment przeprowadzony na zlecenie hiszpańskiego Centro Europeo Neurosalus, luksusowej prywatnej kliniki, które pomaga leczyć uzależnienia.

Oczywiście możemy przyjąć, że film jest tendencyjny (w końcu narrator - Dr Jose Miguel Gaona Cartolano - sprzedaje swoje usługi), sprytnie zmontowany i pokazujący świat stereotypów, na dodatek w czarno-biały sposób.

Być może z montażu wyleciało dziesięć przypadków mężczyzn, którzy zamówili kobiecie taksówkę, opłacili ją i dopilnowali, żeby dziewczyna nią odjechała. Być może - chociaż narrator twierdzi, że było dokładnie odwrotnie - to sceny zbyt brutalne i obraźliwe zostały usunięte. Fakty pozostają takie, że przynajmniej jeden z pokazanych mężczyzn miał wobec dziewczyny bardzo sprecyzowane plany, a ona była bezbronna. I nie ma znaczenia, że miała na sobie wydekoltowaną sukienkę i hipotetycznie dużo alkoholu we krwi.

Takie też są komentarze pod filmem, który na YouTube’ie ma już ponad 1,5 mln wyświetleń. Część z komentujących osób nie zszokowało samo zachowanie mężczyzn, ale pojawiające się przy tego typu sytuacjach uwagi na temat tego, że to kobieta zachowała się wyzywająco, „jak dziwka” i „sama prosiła się o gwałt”. - Świat jest gównianym miejscem, ale to nie powód, żeby winić za zachowanie napastnika jego ofiarę - pisze pod filmem xXMustPlayGamesXx.

Kobieca strona Gazeta.pl - Polub nas!

Więcej o:
Komentarze (130)
Eksperyment z "pijaną" dziewczyną w centrum miasta. Szokujące wideo obnaża reakcje mężczyzn [WIDEO]
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • sid.le.niwiec

  Oceniono 306 razy 268

  Przeczytałam komentarze pod tym tekstem i mogę tylko współczuć większości komentujących panów, że chyba nigdy nie mieli przyjemności z kobietą, która autentycznie ich pragnęła i chciała iść z nimi do łózka - bo wtedy kumaliby różnicę między taką sytuacją, a sytuacją typu: kobieta tak narąbana, że średnio kontaktuje. Rozumiem, że jeśli któryś z was się upije (wiem, wam się nigdy nie zdarza), to można was obmacywać na ulicy, a jeśli macie na sobie spodnie bardziej dopasowane niż bojówki, to można was przelecieć, obojętnie kto przelatuje, bo przecież wysyłacie sygnały i tak naprawdę sami tego chcecie. Powoli przestaję się dziwić, że tak wiele kobiet często "boli głowa", bo mając faceta, któremu wszystko jedno, czy bzyka rozentuzjazmowaną laskę, czy nawaloną, która średnio kuma, to już lepiej pierogi lepić.

 • fakit.pl

  Oceniono 205 razy 65

  Wniosek z tego taki, że należy zdelegalizować alkohol jako narzędzie gwałtu!

 • asmok6

  Oceniono 158 razy 54

  Swoją drogą, nie można generalizować na jednym przypadku, ale jednak ten film potwierdza stereotyp :) Biali chcą pomóc albo zapraszają na wspólne picie. Ciemniejszy, bardziej beżowy pan od razu z łapami i prawie z przemocą.

 • Calypso

  Oceniono 60 razy 34

  I oni nas straszą emigrantami....poczytajcie kobiety komentarze polaków.....cudzego się boicie,a swojego nie znacie.....

 • 6nine9

  Oceniono 41 razy 33

  Ten co ma fartucha to przecież prawy i sprawiedliwy Ziemkiewicz.

 • mjs05

  Oceniono 253 razy 19

  A mnie ciekawi, czy równie wiele głosów oburzenia byłoby w sytuacji, gdyby odwrócić role: przystojny i kompletnie pijany facet wykorzystany zostaje przez damskiego paszteta. W końcu sytuacje, gdy mężczyzna budzi się rano i odkrywa, że obok niego leży potwór z Loch Ness, nie należą do rzadkości. Jakoś wtedy nie mówi się jednak o wykorzystaniu seksualnym, nie wspominając o gwałcie...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX