Starszy pan pomaga żonie wybrać idealny podkład. Poruszył milion serc. Tak wygląda miłość!

Zdjęcie pary pochylonej nad półkami z kosmetykami w sklepie trafiło na stronę Love What Matters ledwie dwa dni temu, a już wywołało prawdziwą lawinę: ponad milion polubień, pół miliona udostępnień i 85 tysięcy ciekawych komentarzy. A wszystko to pod zdjęciem starszego małżeństwa, które robi zakupy w drogerii.

Trudny wybór

Mąż ze zdjęcia pomagał swojej żonie dobrać podkład, który pasowałby do odcienia jej skóry - można przeczytać w opisie zdjęcia zamieszczonego przez stronę Love What Matters. Starsza kobieta była bardzo przejęta procesem dobierania idealnego kosmetyku. Mąż z kolei do końca wiernie wspierał ją i z pełnym zaangażowaniem towarzyszył w procesie podejmowania decyzji. Uspokajał ją, doradzał, a na koniec pocałował w czoło. W ten prosty sposób okazał jej miłość, a innym przypomniał, że może nasze ciała się starzeją, ale miłość wcale nie musi.

"This husband was helping his wife choose a make-up that matched her skin tone. She was so concerned about finding the...

Posted by Love What Matters on 17 luty 2016

Czapki z głów

Pod wpisem pojawiały się komentarze ludzi, którzy dzielili się swoimi historiami. Jedna z Internautek opisała męża, który codziennie rano i wieczorem odwiedzał swoją żonę chorą na Alzheimera w szpitalu. Choroba była tak zaawansowana, że kobieta już go nie rozpoznawała.

- Po co pan ją tak często odwiedza? - zapytał pielęgniarz. - Przecież ona pana nie pamięta.

- Ale ja pamiętam JĄ - odpowiedział starszy pan.

W komentarzach pojawiały się także zdjęcia par, które pomimo długiego stażu małżeńskiego wciąż patrzą na siebie, jak zakochani nastolatkowie. Par, dla których bliskość jest wciąż najważniejsza.

.Fot. Brittany Voth/Facebook

Opisywano mężów, którzy z oddaniem i troską zajmują się żonami. Jak ojciec jednej z komentujących kobiet, która napisała, że jej tata nie pozwala pomagać w opiece nad mamą. - To moja żona, mój obowiązek i mój wybór - powtarza za każdym razem, kiedy córka oferuje pomoc.

Żony oznaczały w komentarzach mężów, pytając:

- Zrobiłbyś to dla mnie?

- Jasna sprawa - deklarowali panowie.

.Fot. Danel Badenhorst/Facebook

Kobiety zdobywały się także na wyznania - zbiorowo doceniano w komentarzach partnerów: - Kiedyś po operacji nie byłam w stanie się ruszyć i mąż układał mi włosy. Muszę przyznać, że tył fryzury wychodził mu o wiele lepiej niż mnie! - zapewniała jedna z pań.

Mężczyzna pracujący w domu opieki wspominał pana, który trwał przy łóżku żony po wylewie. Codziennie wieczorem nakładał jej na twarz krem nawilżający znanej amerykańskiej marki Olay. - Do tej pory ten zapach powoduje, że kiedy go poczuję na twarzy, pojawiają mi się łzy - napisał w poście wzruszony mężczyzna. To miłe, że miłość do grobowej deski istnieje, tylko jest po prostu bardzo intymna i nie szuka sławy.

,Fot. Libby Gagle/Facebook

Więcej o:
Komentarze (56)
Starszy pan pomaga żonie wybrać idealny podkład. Poruszył milion serc. Tak wygląda miłość!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • ola-blue

  Oceniono 134 razy 122

  Sensacyjność tego zdjęcia jest gorzkim potwierdzeniem tego, iż ludzkość dziczeje emocjonalnie. Otacza nas ocean niernawiści, zjadliwości, krytykanctwa,szydery - co wyłazi nawet z ponizszych komentarzy internautów, Ludzie, co się z wami dzieje? Mnie wzruszyło to zdjęcie, podobałaby mi się też scena, gdyby babcia -usmarowana smarem - podawała dziadkowi klucz płaski przy naprawianiu czegoś w silniku samochodowym.

 • kaka-llina

  Oceniono 59 razy 59

  Moi dziadkowie byli tacy sami.. ba jak babcia była juz chora to dziadek sam szedł do drogerii kupic pomadke. (*moja babcia zawsze musiała miec umalowane usta) i dziadek (prawie kompletnie slepy) leciał do drogerii... inne kosmetyki też jej kupował, dokładnie wiedział jakie...zawsze mnie to rozczulało.... babcia zmarła 15 lat temu w wieku 81 lat, dziadek kilka miesiecy temu w wieku 97....Niesamowici byli:-) Moje dzieci maja po nich imiona....

 • pogromca_mrowek

  Oceniono 93 razy 57

  Facebook - zbiorowa głupota.
  Na świecie są miliony wspaniałych ludzi, zdarzeń, tak samo jak i okropnych.
  Wystarczy jednak by jakieś zdarzenie miało milion lajków albo odsłon ja jutubie i staje się "wydarzeniem", oczywiście absolutnie emejzingowym, dziennikarze szukają delikwentów, prasa snuje domysły a telegadacze w rodzaju Wojewódzkiego zapraszają "bohaterów" do swoich programów. Chore.

 • kazbez74

  Oceniono 37 razy 19

  wyznacznik waznosci informacji - ilosc polubien udostepnien i komentarzy, formatowanie na totalny debilizm

 • wiktormarzena

  Oceniono 20 razy 10

  ...zapomniała okularów i mąż pomagał odczytać kolor/cenę z etykiety.
  PS.
  fejsik kocha Was tak samo mocno :*

 • zacisze16

  Oceniono 9 razy 7

  nie którzy zapominają że lata lecą... a jak dolecą do pewnego wieku to nagle stwierdzą że nikogo niema obok nich kto mógłby im coś doradzić czy przytrzymać za dłoń...

 • carboniferous359

  Oceniono 11 razy 5

  Pytanie do ekspertów: ile razy w tym reklamowym śmieciu padła nazwa "Love What Matters"?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX