10 kroków do udanej miłości francuskiej

30.01.2007 10:00
Pieszczoty oralne to dla wielu kobiet źródło olbrzymiej rozkoszy. Orgazm osiągnięty podczas miłości francuskiej odczuwają często jako silniejsze doznanie niż szczytowanie podczas klasycznego stosunku.
Warto, byś nabrał wprawy w tego rodzaju pieszczotach. Jedyna trudność tkwi w tym, że miejsce najbardziej spragnione twoich karesów, czyli łechtaczka, jest ukryte w słabo widocznym, ciemnym zakamarku jej ciała. Często więc musisz działać po omacku i na wyczucie.

Oto, co powinieneś wiedzieć, zanim zaczniesz.

1. Zacznij od pieszczot całego ciała. Całuj jej szyję, masuj piersi i dekolt, dotykaj w najintymniejszych miejscach. Nie spiesz się. Nie rozbieraj jej od razu. Postaraj się, by była już mocno podniecona, zanim zdejmiesz jej bieliznę.

2. Dopilnuj, by wygodnie się ułożyła i sam znajdź dla siebie wygodną pozycję. Pamiętaj, kobiety podniecają się wolniej niż mężczyźni - sprawienie jej oralnej przyjemności będzie zapewne trwało dłużej niż doprowadzenie ciebie do orgazmu w czasie fellatio (chociaż jeśli będziesz ją pieścił umiejętnie, finał może być błyskawiczny!). Przygotuj się nawet na kwadrans i ułóż tak, by w ciągu tego czasu nie ścierpnąć ani nie dostać skurczu mięśni. Ona może leżeć na plecach, a ty możesz uklęknąć między jej udami. Niektóre kobiety wolą stać z rozchylonymi nogami nad klęczącym mężczyzną. Możesz też sam położyć się na plecach i pozwolić jej uklęknąć nad twoją twarzą (dla równowagi ona może oprzeć się rękami o ścianę).

3. Pokaż jej, że nigdzie się nie spieszysz. Nie patrz nerwowo na zegarek, nie wzdychaj ciężko po kilku minutach pieszczot (brzmi to mniej więcej jak: "no długo jeszcze?"), nie kręć się co chwila, sugerując, że jest ci niewygodnie i masz dosyć tkwienia w jednej pozycji. Niech ona nie czuje twojego zniecierpliwienia, bo to zdecydowanie psuje jej nastrój.

4. Nie pieść jej czubkiem języka ani sztywnym językiem. To najczęstszy błąd, jaki popełniają mężczyźni. Łechtaczka jest niesłychanie wrażliwa na dotyk, wiele kobiet w ogóle nie toleruje jej bezpośredniego dotykania, a już na pewno poszturchiwania czubkiem usztywnionego języka, i woli pobudzanie okolic łechtaczki. Twoje pieszczoty dadzą jej największą rozkosz, jeśli będziesz miękkim, wilgotnym językiem ślizgał się po wszystkich zakamarkach. 5. Zacznij od peryferiów: warg sromowych, wejścia do pochwy, wzgórka łonowego. Okrążaj łechtaczkę kolistymi ruchami, ślizgaj się po jej krawędziach.

6. Utrzymuj jednostajny, w miarę powolny rytm. Dobre tempo pieszczot jest naprawdę bardzo ważne. Jeśli zbyt często zmieniasz sposób i tempo pobudzania, zwyczajnie wybijasz partnerkę z rytmu, przez co oddalasz, a nie przybliżasz finał.

7. Lepiej bądź za delikatny niż zbyt brutalny. Jeśli ona będzie oczekiwała od ciebie intensywniejszych lub szybszych pieszczot, da ci znak, np. przyciskając twoją głowę.

8. Nie zapominaj o rękach. Gdy pieścisz ją językiem, są przecież wolne (przynajmniej jedna, jeśli podpierasz się na drugiej). Bardzo wzmocnisz doznania partnerki, jeżeli będziesz jednocześnie dotykał jej ciała, np. ud, brzucha, piersi, muskał jej sutki.

9. Gdy poczujesz, że jest bardzo podniecona, możesz wsunąć palec do pochwy. Wiele kobiet lubi w czasie szczytowania czuć mężczyznę w sobie. Taka stymulacja od wewnątrz wzmaga ich doznania, sprawia, że orgazm wydaje się pełniejszy. Wsuń jeden palec lub dwa, ale nie poruszaj nimi (chyba że partnerka cię o to poprosi).

10. Nie przerywaj w najważniejszym momencie. Gdy czujesz, że ciało kobiety zaczyna się prężyć i wyginać, możesz uchwycić je mocniej i zwiększyć nieco intensywność pieszczot. Najważniejsze, żebyś nie przerwał wtedy stymulacji (czasem nie jest to łatwe, bo kobieta - w spazmach rozkoszy - zaczyna ci się wyrywać). Pieść ją do ostatniej chwili, pamiętaj jednak, by w czasie jej szczytowania pieścić łechtaczkę całą powierzchnią miękkiego języka. W ten sposób robisz to delikatniej, a musisz wiedzieć, że tuż po orgazmie miejsce to staje się nadwrażliwe na dotyk. Partnerka może cię więc delikatnie od siebie odepchnąć - oznacza to, że nie chce już być dotykana w tym miejscu.

Na podstawie książki Tracey Cox "Hot sex, czyli seks bez tabu" (wyd. Wiedza i Życie)

ZOBACZ TEŻ WIDEO

Zobacz także
Komentarze (4)
Zaloguj się
 • Gość: Olga :)

  Oceniono 15 razy 9

  Każdy mężczyzna powinien to przeczytać ;)

 • amirez

  Oceniono 8 razy 6

  Błąd! Punkt 1 winien brzmieć: idź do łazienki i porządnie się podmyj!

 • Gość: monia

  Oceniono 10 razy 6

  taak JEST !!!!

 • Gość: aisha

  Oceniono 11 razy 5

  niesamowite !! <3 mężczyźni przeczytajcie to , a wtedy sie dowiecie całą prawdę xD ;]

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane
Sprawdź inne nasze quizy:
Te leśne skarby powinieneś znać, ale czy na pewno rozpoznasz wszystkie?
Ich smak znamy z dzieciństwa. Rozpoznasz słodycze bez opakowania?
Lepiej znasz PRL czy III RP? [QUIZ]
11 wielkich Polaków. Wiesz, z czego są znani? [QUIZ]
13 polskich bitew, które powinno się znać. Masz więcej niż 11/13?
Co to za zioło? Myślisz, że bez problemu rozpoznasz? [QUIZ]
Bez nich mieszkanie w PRL-u nie byłoby takie samo. Pamiętasz, co to za przedmioty?
To naprawdę proste zadania z matematyki. Zmieniliśmy tylko jeden mały szczegół
Myślisz, że odgadniesz, za czym kolejka ta stoi? To naprawdę polski quiz
Nadal nie jesteśmy pewni, czy dobrze używacie tych słów. Czas się sprawdzić!
Brzmią znajomo, ale czy są polskie? Sprawdź, czy wiesz, czy te miasta leżą w Polsce!
Na pewno wiesz, którą polską rzekę zaznaczyliśmy na mapie?
Jeździłeś na obozy harcerskie? To masz szansę na komplet punktów
?Stara przyprawa?. Poznasz te znane marki, gdy ich nazwę przetłumaczymy na Polski
Sprawdź, czy nie kaleczysz języka polskiego [QUIZ]
Dzięki nim te programy TVP są niezapomniane. Myślisz, że pamiętasz tych prowadzących?
To nie będzie prosty quiz. Myślisz, że poradzisz sobie w warzywniaku?
Jak bardzo jesteś otwarta na miłość? Sprawdź, jaka naprawdę jesteś! [PARTNEREM QUIZU JEST REVLON]
Jesteś dobrze wychowany? Sprawdź, czy wiesz, jak przywitać się w innych krajach
Jedno miasto, trzy symbole. Jeden z nich ma cię zmylić. Wskażesz, który?
Na takie pytania muszą odpowiedzieć mali geniusze z Wielkiej Brytanii. Jak tobie pójdzie?
Tych słów używacie, ale czy na pewno wiecie, z którego języka pochodzą?
Te rysunki są naprawdę brzydkie. Rozpoznasz na nich zwierzęta?
Na pewno znasz te budowle, ale czy rozpoznasz je na przerobionych zdjęciach?
Zachwycają, a czasami nawet przerażają. Rozpoznasz te mosty?
Jesteś pewny, że wiesz, w którym państwie znajduje się to miasto?
W szkole spędzała nam sen z powiek. Sprawdź, czy skompromitujesz się z fizyki