Ta jedna rzecz, za którą zawsze chciałeś podziękować swojej mamie... Zrób jej prezent na Dzień Matki i powiedz to za naszym pośrednictwem! [WASZE ZDJĘCIA]

Zrób swojej mamie niespodziewany prezent na Dzień Matki i złóż jej życzenia w naszym portalu. Wystarczy wysłać nam zdjęcia z życzeniami na Dzień Mamy, podziękowaniem, albo wyznaniem, którym nigdy jakoś nie mieliście okazji (a może odwagi?) podzielić się ze swoją mamą. Wszystkie opublikujemy w Dzień Matki, w specjalnej galerii zdjęć na stronie głównej Gazeta.pl!

Kobieca strona Gazeta.pl - Polub nas!

Rysujemy im laurki, potem kupujemy kwiaty, czekoladki, wysyłamy kartki. Nie zawsze jednak umiemy się zdobyć na to, by powiedzieć najważniejszej osobie w naszym życiu za co jesteśmy jej wdzięczni, czego najbardziej jej życzymy, co pamiętamy z dzieciństwa i za co ją cenimy. Czasem łatwiej zrobić w to nietypowy sposób.

Jeśli chcesz zrobić mamie niespodziankę i w niestandardowej formie złożyć życzenia na Dzień Matki, możesz to zrobić za naszym pośrednictwem. Wystarczy przesłać swoje zdjęcie z odręcznie napisanymi życzeniami, podziękowaniami czy przemyśleniami na adres kobieta@agora.pl, lub wkleić je pod postem na gazetowym profilu na Facebooku. Zdjęcia mogą być zrobione telefonem, ważne tylko, by można było na nich odczytać Wasze życzenia.

Na zachętę dziewczyny z redakcji kobiecych serwisów Gazeta.pl opublikowały już swoje życzenia dla mam w naszej GALERII ZDJĘĆ. Czekamy na Wasze!

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Więcej o:
Komentarze (7)
Ta jedna rzecz, za którą zawsze chciałeś podziękować swojej mamie... Zrób jej prezent na Dzień Matki i powiedz to za naszym pośrednictwem! [WASZE ZDJĘCIA]
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • gr_ub_y

  Oceniono 8 razy 6

  Mamo, mamo cóż ci dam.

  Tylko jedno serce mam.

  A tym sercu róży kwiat.

  Mamo, mamo żyj sto lat.

  - gruby - (lat 6 i 56)

 • namicko

  Oceniono 9 razy 5

  @milfur
  Jaką podłą gnidą trzeba być żeby to napisać

 • speev

  Oceniono 21 razy 5

  Za to, że gdyby nie jej mieszkanie, to nie miałbym się gdzie podziać na tej "zielonej wyspie".

  By żyło się lepiej.

 • nino.rota

  Oceniono 15 razy -5

  a nie lepiej zadzwonić albo odwiedzić Mamę
  zamiast lansować się na wybiórczej...???

 • marian.wu

  Oceniono 16 razy -6

  Trzeba być idiotą i nie kochać swojej mamy, żeby składać jej życzenia przez jakiś portal plotkarski zamiast bezpośrednio do niej iść, albo chociaż zadzwonić, jeśli jest gdzieś za daleko.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX