To prawdopodobnie najbardziej stylowe dziewczynki na świecie. Fotografie tych dwuletnich przyjaciółek to hit Instagrama [ZDJĘCIA]

Te dwie dziewczynki na Instagramie obserwuje już prawie 150 tys. osób. Everleigh Soutas i Ava Foley mają zaledwie po dwa lata, a już zostały okrzyknięte najlepiej ubranymi dziećmi na świecie. Wszystko za sprawą wyjątkowych stylizacji, które przygotowują dla nich ich mamy.

Kobieca strona Gazeta.pl - Polub nas!

Everleigh i Ava są córkami dwóch przyjaciółek - Savannah Soutas oraz Michelle Foley, które znają się od ponad dziesięciu lat. Córki urodziły w tym samym czasie, ich daty urodzenia dzieli jedynie tydzień różnicy. - "To naturalne, że nasze dziewczynki musiały zostać przyjaciółkami" - przyznała Foley w rozmowie z serwisem Buzzfeed.

Od urodzenia w otoczeniu mody

Mamy dziewczynek swoją pasję do mody starają się wszczepić dziewczynkom praktycznie od urodzenia. Mama Everleigh jest fotografem dzięki czemu na profilu na bieżąco zamieszczane są nowe zdjęć dopracowanych stylizacji dziewczynek. "Dziewczynki czuja się przy niej komfortowo, a ona doskonale wie jak uchwycić na zdjęciu najlepsze momenty kiedy są razem" - dodała Foley.

Dwuletnie modelki

Matki nie tylko wszczepiają w dziewczynkach miłość do mody, ale przede wszystkim chcą rozwinąć ich karierę. Everleigh i Ava pracowały już jako modelki. Dziewczynki wystąpiły w kampaniach reklamowych dwóch znanych marek - Guess oraz Kardashian Kids Collection.

Pasja matek czy córek?

Soutas i Foley tak mocno przyzwyczaiły córki do wymyślnych stylizacji, że dziś podobno nie chcą wyjść z domu bez kokardy bądź ulubionej biżuterii. Choć zdjęcia dziewczynek są niewątpliwie urocze, nie sposób nie pomyśleć, że są jedynie efektem niespełnionych marzeń mam, niż ich rzeczywistym marzeniem. Oceńcie sami:

Więcej o: