Sperma. Płyn, o którym damy nie rozmawiają? A ty, co robisz z mokrą pamiątką po seksie?

Pamiętacie cykl, który pisała dla nas Linda Lovelace w serwisie Foch.pl? Cieszył się dużą popularnością! Przypominamy więc pięć najczęściej czytanych tekstów Lindy.

Co robisz po seksie? Tak, wiem, wtulasz się i zasypiasz, sięgasz po książkę, fajkę, wodę albo szybko wciągasz ubranie i zmykasz. Ale dziś chcę wiedzieć, co robisz z mokrą pamiątką po seksie?

Och, są takie rzeczy, o których kobiety na poziomie nie rozmawiają. Efekt jest taki, że młoda dziewczyna po szale uniesień, którego efektem było także i jego dojście, pozostaje nie tylko z tym cudownym błogostanem bliskim odlotowi (czego państwu życzę), ale też z konstatacją, że jest bogatsza nie tylko w doświadczenia, ale i w płyny. I co dalej?

Jeśli kochacie się bez prezerwatywy i innych zabezpieczeń, ale nie chcecie mieć dzieci - panikujecie. Biegniesz do wanny z gorącą wodą albo wyciągasz z torebki tabletkę po lub odczyniasz inne egzorcyzmy. Jeśli uprawiacie ten sport, bo koniecznie chcecie mieć dzieci, to możesz oczywiście stanąć na głowie. Dosłownie. Tak, Linda słyszała już milion opowieści o długotrwałych staraniach o potomstwo, część z nich obfitowała w ten akrobatyczny motyw. Koniec końców jednak jego spermy i tak może być za dużo, żeby sobie tak po prostu zniknęła w pokrętnych zakamarkach twojej świątyni miłości i życia, czy jak tam to sobie nazywacie. I co wtedy?

Naciągasz własne majtki i dochodzisz do wniosku, że, cholera, po chwili są dość wilgotne. Sięgasz po jego bieliznę i wycierasz nią swoje miejsca intymne. Albo zgarniasz jego koszulkę. Niech ma i niech się sam martwi, co potem zrobi z tymi plamami. Tiaaaaa.

Wciskasz między nogi kawałek kołdry i zasypiasz? Leżysz przy nim spokojnie i czekasz, aż wszystko elegancko wsiąknie w prześcieradło? A może obydwoje razem ze swoim (mam nadzieję), najlepszym na świecie, kochankiem jesteście gotowi na wszystko i zawsze macie pod ręką ręcznik, mokre chusteczki albo kilka mięciutkich papierowych ręczników? Super. A jeśli nie?

Zmykasz do toalety, bo i tak zachciało ci się siusiu. Normalna sprawa, ale przy okazji jednak odkrywasz, że i tak ta jego mokra pamiątka spływa ci radośnie po udach. Korzystasz z papieru toaletowego. Przy okazji masz wrażenie, że to mało seksowne, ale zawsze stanowi to jakieś wyjście z sytuacji.

Prysznic! Jest idealny. Wiadomo, zapach waszych ciał to niesamowity afrodyzjak, ale niekiedy - co za dużo, to niezdrowo. Czmychasz więc żwawo do łazienki i dopełniasz rytuałów relaksacyjnych odprężającym albo orzeźwiającym prysznicem. A może okaże się, że twój partner też wpadnie na ten pomysł? Może też przy okazji umyje ci plecy, a potem poczujecie, że jeszcze wam mało i zaczniecie się kochać właśnie w łazience? Dobra, nie wszystkie dziewczyny to kręci, niektóre potrzebują po seksie samotności.

No dobrze, a jeśli to był szybki (albo nieszybki?) seks poza domem? Gdzieś za zamkniętymi drzwiami w pracy - zamiast lunchu spotkaliście się, bo się za sobą stęskniliście (są takie pary, oj są ) albo numerek w samochodzie, na samochodzie, na łące, na plaży, w namiocie, czy wszędzie tam, gdzie wymknięcie się do łazienki jest zwyczajnie niemożliwe?

Wracamy do starej, dobrej maksymy, że przezorny zawsze ubezpieczony oraz, że kobieta powinna mieć w torebce nie tylko szwajcarski scyzoryk, ale i komplet mokrych chusteczek oraz mały ręczniczek szybkoschnący. A dlaczego kobieta? A dlaczego nie facet? A cholera go wie, raz weźmie, raz nie weźmie, nie licz na innych. Niezależnie od tego, gdzie skończy on. Czy w tobie, czy na twoim brzuchu, czy w twoich ustach, czy wyrzucony z łóżka, za drzwi, z samochodu albo z życia - licz przede wszystkim na siebie.

WIĘCEJ TEKSTÓW LINDY LOVELANCE PRZECZYTASZ TU:

Jak wygląda seks na początku związku i po latach? Sześć najbardziej bolesnych zmian

13 najbardziej parszywych tekstów, które mężczyzna może powiedzieć kobiecie w trakcie seksu

Co kręci facetów? 5 najbardziej poszukiwanych skłonności

Więcej o:
Komentarze (58)
Sperma. Płyn, o którym damy nie rozmawiają? A ty, co robisz z mokrą pamiątką po seksie?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • yosemitesam

  Oceniono 65 razy 61

  - Jak w seksie doprowadzić swoją kobietę do szału?
  - Zaraz po szczytowaniu wytrzeć wacka w firankę.

 • elzbietttta

  Oceniono 57 razy 35

  Czytam sobie komentarze i myśle, że takie teksty jak powyżej powinny pojawiać się codziennie. Pruderyjność i niewiedza są zatrważające

 • yosemitesam

  Oceniono 70 razy 32

  Na ok. 20 wpisów połowa pochodzi od zbulwersowanych pobożnych pisowskich trolli, które po odczytaniu hasła 'sperma' przyleciały tu jak misie do miodu. To Kaczor jeszcze ejakuluje?

 • kingsizemax

  Oceniono 36 razy 22

  Kiedy chodziłem do szkoły średniej , a było to ho,ho......pól wieku temu wśród licealistek chodziła fama, że sperma jest znakomita na cerę. Nie potrafię tylko powiedzieć czy stosowana zewnętrznie czy może doustnie.

 • kisssmyass

  Oceniono 25 razy 17

  trzeba doświadczyć całej gamy miłości i seksu.. Moja dama lubi połykać, rozmazywać na piersiach i potem obcałowywać i zlizywać, całować się spermą na ustach. Innymi słowy, pełna ekwilibrystyka doświadczeń. Wszystko co ludzkie nie jest bsm obce.

 • wojtek1506

  Oceniono 18 razy 14

  Ducha nie gaście !!

 • gonzor

  Oceniono 16 razy 12

  połykam

 • smurfmadrala

  Oceniono 37 razy 7

  Przy okazji tak wspaniałego tematu chcę zwrócić uwagę na
  OGROMNEJ WAGI PROBLEM EKOLOGICZNY !
  Otóż postępowi, młodzi, wykształceni z dużych miast, wg instrukcji z kolorowych gazetek, TV oraz internetu golą włosy łonowe do różowej skóry jak bacowie owcę lub barana dla wełny.
  Z tego powodu ginie wesz łonowa zwana też mendą, zwierzątko, które towarzyszy nam od tysiącleci,
  ZGINIE BEZPOWROTNIE !

  Nawet czujne organizacje ekologiczne, homoseksualne, marksistowskie nie zauważają problemu.
  CZY KOLEJNY GATUNEK MUSIMY SKAZAĆ NA ZAGŁADĘ ?!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX