Jedno zdjęcie, które mówi wiele na temat bycia matką

Aktorka Olivia Wilde nie ściemnia na temat macierzyństwa - nie udaje, że jest wyspana, w ogóle nie słania się ze zmęczenia i jest zawsze zadowolona. To niezbyt popularna postawa w świecie matek, które deklarują, że macierzyństwo "je dopełnia" i jest "największym szczęściem, jakie je spotkało".

?Nazywam to uczesanie 'Zachowaj dziecko przy życiu'. Do jego wykonania potrzebne będzie: pot, ser do rwania 'cheestring', niemowlęcy krem przeciwko odparzeniom, przeżuta kredka, glut z nosa i zastrzyk podszytej entuzjazmem paniki?. To wersja uczesania zaproponowana przez amerykańską  aktorkę Olivię Wilde - dodatkowo sfotografowana i zawieszona na profilu gwiazdy na jej Instargramie.

Wilde od kwietnia 2014 roku jest mamą synka - Otisa Alexandra. Ojcem chłopca jest partner aktorki, także aktor - Jason Sudeikis. Sądząc po wpisach ta para nie polewa lukrem rodzicielstwa.

Olivia WildeFot. Olivia Wilde/Istagram

Przy zdjęciu z dzieckiem ubranym w kombinezon białego niedźwiadka znajdziemy podpis Wilde: ?Otis wykształcający u siebie nienawiść do małych misiowych kombinezonów?. Aktorka dodaje w hasztagu: ?Przyszły materiał do terapii?.

Podobnie na zdjęciu w pełnym makijażu z zezującymi oczami: ?Czuję się świetnie, wcale nie jestem zmęczona?.

Olivia WildeFot. Olivia Wilde/Instagram

Mały Otis daje w kość? Hmm, dlaczego nas to nie dziwi? Pewnie dzieci wszystkich koleżanek zapewniają, że ich dzieci przesypiają całe noce... Bezboleśnie ząbkują i nie przechodzą buntu dwulatka.

Jak wygląda osoba, która przetrwała rok z życia niemowlaka? Tak jak Olivia na poniższej fotografii: leży ledwo przytomna na wielkim pluszowym psie i... śpi.

Olivia WildeFot. Olivia Wilde/Instagram

A to już teledysk ze specjalną dedykacją dla mam - obecnych i przyszłych.


>

Więcej o:
Komentarze (24)
Jedno zdjęcie, które mówi wiele na temat bycia matką
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • jonaszewski

  Oceniono 175 razy 161

  Cała istota macierzyństwa :) I na pewno jest dobrą matką, bo ma dystans.
  A pod spodem komentarze dzieci, które jeszcze nie mają dzieci, albo frustratów męczenników, dla których dziecko to świętość, więc ich posiadanie wolno tylko lukrować do porzygu ;)

 • symulacrum

  Oceniono 72 razy 66

  Miło, że sami dbają o dziecko i nie wysługują się sztabem niań, tylko sami zarywają noce. Można ubierać w markowe ciuchy i dawać najlepsze gadżety, ale najcenniejszy i najbardziej deficytowy jest czas - najgorsze to przegapić dorastanie własnego dziecka.
  Jeśli ktoś ma dzieci, to wie, że takie traktowanie z poczuciem humoru własnego zmęczenia jest świetną formą łapania oddechu :) Ja się dzięki Olivii uśmiechnęłam, sama się dzisiaj czuję jak koń po westernie - trzecia nieprzespana noc, bo córeczka ma zapalenie ucha. Pozdrawiam ciepło i życzę dobrego dnia :)

 • co.rude.to.falszywe

  Oceniono 84 razy 20

  W takim razie, powinni stawiać pomniki naszym matkom, wychowującym nas za komuny. Opieka nad dzieckiem jedno, wystawnie godzinami w kolejkach za kawałkiem wędliny itp - drugie. W zasadzie, wystawnie za wszystkim, bo wszystkiego brakowało. Na dodatek, często po max 3 miesiącach powrót do pracy, a nie roczne lub dwuletnie przesiadywanie na blogach czy Fejsbusiach, pod pretekstem urlopu macierzyńskiego. Pieluchy z tetry, więc trzeba było prać, a posiłki dla dziecka przygotowywać od podstaw. Supermenki kurfa jego mać.

 • skrzyneczka2

  Oceniono 21 razy 3

  Jak by zdjęcie cokolwiek mówiło to nie był by potrzebny wasz durny komentarz .

 • kaktus1a

  Oceniono 26 razy 0

  Sorka ale przy jednym dziecku to jest baja. Dwie pary rąk do jednego dziecka. Jedno się zajmuje, a drugie w tym czasie może w spokoju wyjśc/sprzątnąć/ugotować/odpocząć (niepotrzebne skreślić).

 • Igor Kowalski

  Oceniono 35 razy -5

  No co? Chciało się dziecka, to trzeba ponieść konsekwencje, których nieodłączną częścią jest glut z nosa na przykład... :)

 • kawon86

  Oceniono 32 razy -6

  Mówi wszystko o byciu matką? Gdyby autor był łaskaw rozwinąć temat. Trochę śmiechu rano się przyda.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX