Orgia, a może bycie matką? Jeśli czegoś chcesz, poświęć się temu! Rewelacyjna kampania słynnej siłowni

Poświęć się czemuś na poważnie! A 12 treningów w ciągu 30 dni niechaj będzie twoją inicjacją i rytuałem przejścia. Takimi hasłami reklamuje się sieć ekskluzywnych siłowni Equinox. Hasło to nic, tutaj liczą się zdjęcia!

Kobieca strona Gazeta.pl - Polub nas!

Weź się zaangażuj!

Przepiękne siłownie, zapierający dech w piersiach widok z tarasów, pełen profesjonalizm - to jednak nie ze względu na wybitną ofertę klubów Equinox o nich piszemy. Hasło reklamowe Equinoxa na 2016 ?Poświęć się czemuś? zostało zilustrowane mocnym przekazem zdjęciowym i to dlatego wzbudziło zainteresowanie mediów.

Equinox

Fot. Steven Klein/Equinox

Bezdzietna matka bliźniąt, orgia i trofea

Bez pracy nie ma kołaczy, a bez pracy na siłowni i drakońskiej diety nie ma mięśni. Żeby wreszcie pozbyć się tłuszczyku na brzuchu musisz się zaangażować. Ale nie tylko o rzeźbę chodzi. Ten przekaz nadaje się do życia w ogóle - dotyczyć może każdej sfery życia, o czym przypominają właściciele siłowni i fotograf Steven Klein, którego zatrudniono do kampanii reklamowej klubu.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Chcesz być dobrą matką ( w tej roli na zdjęciach dziedziczka fortuny Hearst - w rzeczywistości bezdzietna Lydia)? Poświęć się dzieciom, chcesz być spełniona seksualnie, oddaj się orgiastycznym przyjemnościom, chcesz mieć puchary - ćwicz, chcesz zrównania praw kobiet - protestuj, masz koty - poświęć się im bezgranicznie! Letnie podejście do życia, nie przyniesie żadnych rezultatów.

EquinoxFot. Steven Klein/Equinox

Elegancja i dobre miejscówki

W sumie klubów pod szyldem Equinox rozsianych po Stanach Zjednoczonych jest 82 - jeden dodatkowy znajduje się w londyńskiej dzielnicy Kensington. ?Myślę, więc trenuję? - to ich filozofia. W 2016 roku namawiają, żeby się czemuś poświęcić na poważnie, wreszcie na serio w coś zaangażować (#committosomenthing).

EquinoxFot. Steven Klein/Equinox

Oczywiście tym czymś najlepiej, żeby było ćwiczenie w ich klubach - do wyboru mamy w końcu bajecznie wyposażone siłownie w eleganckim sąsiedztwie lub zajęcia z wyrzeźbionymi  jak greccy bogowie trenerami.

Jest trening i jest TRENING

Musicie wiedzieć, że jest trening i jest trening Equinox. Ich podejście (w przeciwieństwie do każdego innego) jest naukowe, a z twoim zaangażowaniem osiągniecie każdy z wyznaczonych celów.

EquinoxZ tym panem poćwiczycie jogę. Fot. Equinox/Instagram

Ha! Mają na poparcie swoich tez mocne dowody naukowe. Uniwersytet Kalifornijski i jego wydział medyczny potwierdzają:  trzy sesje w tygodniu przez dwanaście tygodni pod okiem speców z Equinoxa da widoczne rezultaty w wyszczupleniu ciała, przyroście masy mięśniowej, wzroście wytrzymałości i kondycji. Mają swój własny system treningowy i wykwalifikowaną kadrę. Trenerzy dobierani są według celu jaki chcesz osiągnąć - najbardziej wymagający trafiają na zajęcia z najbardziej zaawansowanymi klientami. To co? Poświęcicie się wreszcie czemuś?

EquinoxWejście do klubu przy nowojorskiej Wall Street. Fot. Equinox/Instagram

Więcej o:
Komentarze (19)
Orgia, a może bycie matką? Jeśli czegoś chcesz, poświęć się temu! Rewelacyjna kampania słynnej siłowni
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • zagraniczny-online

  Oceniono 26 razy 24

  Reklama jak reklama, nie ma tutaj nic nadzwyczajnego.
  Czy ktos ma jakas teorie, dlaczego to sie znalazlo pomiedzy najwazniejszymi newsami z dnia dzisiejszego ?

 • tw_rysiek

  Oceniono 33 razy 13

  haha o ku... ale gó... z dupy :D

 • klamtusek

  Oceniono 5 razy 3

  Autorka Ola Długołęcka klasa III a

 • waldimekum

  Oceniono 1 raz 1

  Wujowa reklama.

 • citisus

  Oceniono 13 razy -1

  Część tych plakatów jest wręcz obrzydliwa.
  Nie wiem czy mogą kogoś do czegoś zachęcić....

 • rosencoff

  Oceniono 9 razy -7

  o tam nie przejmujcie się. za jakiś czas tradycyjne matki odejdą do lamusa - naukowcy od lat pracują nad sztucznymi inkubatorami w których od samego początku do końca można inkubować zarodki. To będzie przyszłość, kilkadziesiąt lat jeszcze pewnie poczekamy...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX