Mała księżniczka z Teksasu: jej 15. urodziny kosztowały... 6 milionów dolarów. Zapłacił tata

Występy międzynarodowych gwiazd, flota Rolls Royce'ów, wizażysta gwiazd na prywatne usługi... Tak wyglądały najdroższe 15. urodziny Ameryki.

Pamiętacie swoje 18. urodziny? Pewnie był tort i "ruski szampan"? Takie rzeczy tylko w prowincjonalnej Europie, w wersji amerykańskiej musi być z rozmachem. Nie wierzycie? Przypomnijcie sobie imprezy młodszych sióstr Kim Kardashian albo "fascynujący" program MTV "Moje supersłodkie urodziny". Stacja (dawniej) muzyczna pokazywała w nim najbardziej wystawne imprezy urodzinowe szesnastolatków, z wycieczkami do Paryża po kreację i Bentleyem z kokardą w prezencie włącznie. Maya Henry z Teksasu imprezę życia przeżyła rok wcześniej, zgodnie z latynoską tradycją Quinceanery.

At Maya's Quinceanera @maya_henry #mayasquince #mayaestufiesta #quinceanera

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Thomas J Henry (@tjhlaw)

Urodziny Mayi wyprawił jej ojciec Thomas J. Henry, uznany prawnik i właściciel firmy specjalizującej się w procesach cywilnych przeciw korporacjom. Za co zapłacił aż 6 milionów dolarów? Sam lokal liczył sobie ponad 5 tysięcy m2, mieszcząc 600 gości, oddzielną salę balową, drzewa wiśni w pełnym rozkwicie, sztuczne pawie i ogród zimowy z fontannami. Za organizację przyjęcia odpowiadał zespół 150-osobowy, a w programie znalazły się koncerty Pitbulla, Nicka Jonasa oraz zespołu mariachi.

Also thank you @pitbull #pitbull #patricktamakeup#quinceanera #rolandosantana #ports1961 #sanantonio

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Maya Henry (@maya_henry)

Do rachunku trzeba też doliczyć koszty logistyki - bliższa i dalsza rodzina została przywieziona na miejsce imprezy limuzynami Rolls Royce. Przy tych wydatkach, kreacja na miarę i usługi makijażysty Kardashianów to już drobnostka.

Father-daughter dance at Maya's Quinceanera @maya_henry #fatherdaughterdance #quinceanera #mayasquince #mayaestufiesta

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Thomas J Henry (@tjhlaw)

Co ciekawe, relacja z imprezy pojawiła się nie tylko na Instagramie córki, ale również jej rozrzutnego taty. Thomas J, Henry ma tylko 1000 obserwatorów, ale Mayi udało się już przekroczyć 24 tysiące. Oprócz relacji z imprezy, na jej koncie można znaleźć kilkanaście "selfies" z gwiazdami pierwszego formatu, w tym z Justinem Bieberem, Katy Perry i... Hilary Clinton, której kampanię wspiera nastolatka. Takie zaszczyty spotkają tylko potomków najhojniejszych darczyńców partii.

Więcej o:
Komentarze (52)
Mała księżniczka z Teksasu: jej 15. urodziny kosztowały... 6 milionów dolarów. Zapłacił tata
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • guavajuice

  Oceniono 94 razy 68

  a kto bogatemu zabroni...zarobił kase to ma prawo ją wydać, dzięki temu ktoś inny zarobi, lepiej tak wydać niż trzymać to na koncie, do grobu i tak jej nie zabierze. widać że ma łeb na karku, całe urodziny córeczki to jakaś część większego planu związanego z PR wokół siebie, (może chodzi o polityke..)
  wiem, zaraz ktoś napisze że lepiej na szczytny cel przeznaczyć, ok, też tak można, ale fundacje mają swoje koszty działalności, a tu gotówka trafia bezpośrednio do usługodawców

 • wolny.kan.gur

  Oceniono 57 razy 35

  Niby bogatemu się nie zabroni, ale to kolejny przykład na amoralną stronę bogactwa.
  Za 6 mln dolarów można by zrobić nie mniej huczne urodziny oraz uratować życie tysiąca ludzi gdzieś w innym miejscu tej planety.

 • Wariat Chyba

  Oceniono 54 razy 34

  Ktoś kiedyś miał pomysł, że jak będzie się lepiej żyło bogatym, to całe społeczeństwo na tym skorzysta. Niestety, róóżnice pomiędzy bogatymi a biednymi, którzy na nich pracują, tylko się pogłebiają. Rozpasana konsumpcja tych pierwszych nie zna granic.

 • minkat

  Oceniono 22 razy 18

  wypada mniec nadzieje, ze ja rodzice dobrze wychowali i panna nie zostanie kolejna Paris Holton, Kraptrashianka i czy latorosl rodziny Johnson, narkomanka, ktora w koncu zeszla mlodo na zaniedbana cukrzyce.

 • piesiec81

  Oceniono 15 razy 15

  Kur....., co ja zacząłem czytać.

 • q-ku

  Oceniono 30 razy 14

  niemoralne i głupie

  za 15 mln odjąwszy parę tysi na spotkanie z przyjaciółmi można zrobić masę dobrego dla np dzieci czy zwierząt - i w dodatku lepiej się poczuć jako dobra osoba

 • inkmejker

  Oceniono 12 razy 12

  To niemoralne.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX