Kobieta zakochała się i poślubiła dawcę nasienia, z którym ma dziecko z in vitro

Brzmi jak streszczenie bajki albo scenariusz komedii romantycznej? Otóż nie! To prawdziwa historia, na bazie której powstała książka i niebawem zapewne nakręcony zostanie film. Aminah, Scott i mała Leila to jej głowni bohaterowie.

Kiedy urodzona w Londynie, ale mieszkająca w Australii, Aminah Hart miałą 42 lata stwierdziła, że to ostatni moment, na to, żeby spróbować zostać matką. Kobieta była dwukrotnie w ciąży, ale ze względu na dziedziczoną przez męskich potomków wadę genetyczną jej synkowie umierali. Hart zdecydowała, że skorzysta z zabiegu in vitro, a na ojca dziecka wybierze anonimowego dawcę z banku nasienia.

Grupę potencjalnych dawców zawęziła do pięciu kandydatów, ostatecznie wybierając hodowcę bydła. Jak wspomina, ujął ją zamieszczony w profilu przez mężczyznę opis: ?jestem zdrowy i szczęśliwy?.

Kobieta zaszła w ciążę i urodziła zdrową dziewczynkę, której dała na imię Leila. Po jej narodzinach doszła do wniosku, że chciałaby dać szansę dawcy na poznanie córki i udział w jej wychowaniu. Skontaktowała się z mężczyzną, a gdy ten wyraził zainteresowanie jej pomysłem, wyznaczyli datę spotkania.

Blink and you might miss it....After Easter comes Mother"s Day! Go on... #shelfspace

Opublikowany przez Aminah Hart na  27 marca 2016

W cztery dni po pierwszych urodzinach dziewczynki Scott Andersen wyruszył z położonej od Melbourne o 130 km Phillip Island na spotkanie córeczki. - To było surrealistyczne! - wspomina mężczyzna. - Leila wyglądała jak inne moje dzieci, jak ja - była niebieskooką blondyneczką - tłumaczy.

Hart i Andersen ustalili, że będą się widywać co miesiąc. Z czasem ich zażyłość stawała się coraz bliższa, aż w końcu... zostali parą.

??

Opublikowany przez Aminah Hart na  28 marca 2016

Scott oświadczył się Aminie i para wzięła ślub. Brzmi jak historia miłosna ze współczesnej bajki? Aminah zaskoczona tym, jak potoczyły się jej losy, opisała swoje wspomnienia w książce ?How I Met Your Father? (ang. ?Jak poznałam Twojego ojca?). Scenariuszem historii zainteresowani są producenci filmowi stojący za hitami ?To właśnie miłość? i ?Dzienniki Bridget Jones?. Oby to nie było jedyne szczęśliwe zakończenie.

Więcej o:
Komentarze (24)
Kobieta zakochała się i poślubiła dawcę nasienia, z którym ma dziecko z in vitro
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • ellojzy

  Oceniono 57 razy 21

  Jaka piękna historia... A nie! Przepraszam! Jego żona, z którą ma "inne swoje dzieci" nie zgadza się z tą oceną. Jego "inne dzieci" też nie. To nie jest piękna historia, tylko historia ludzkiego egoizmu: jedna starzejąca się pani postanowiła wyprodukować sobie dziecko według zamówienia, jeden pan miał kłopoty finansowe i chciał zarobić i w dodatku mieć z tego chwilę rozkoszy, a potem zobaczył, ze starzejąca sie pani ma jeszcze inne potrzeby niż tylko dziecko według wzorca i chwile rozkoszy można parę razy powtórzyć. Więc zostawił żonę i dzieci i przeprowadził się do Philip Island.
  Nie ma za co.

 • sylenth

  Oceniono 28 razy 12

  Jakoś żadna nie chce mieć ze mną dziecka, a tez mam na profilu randkowym, ze często robię bydło

 • lenny102

  Oceniono 5 razy 5

  Tera to nawet strach byc anonimowym dawcą...Zaraz ksiazki, artykuly, facebuki, to ja juz raczej nere sprzedam.

 • dobrylos

  Oceniono 61 razy 3

  hodowca bydła,silny zdrowy ekologiczny facet z obfitym kontem bankowym zapewniajacym wygode i stabilizacje mamusi i córce .....ot i cała przyczyna poszukiwania ojca.

 • mamlegitymcjeagory

  Oceniono 14 razy 2

  Ustawka, ale taka jakaś jednak miła-troje ludzi jest szczęśliwych.

 • zerozer52

  Oceniono 3 razy 1

  To tak jak Kaczyński i Sobecka.

 • yoric

  Oceniono 1 raz 1

  > Blink and you might miss it....After Easter comes Mother"s Day! Go on...

  yyy wspólnie wyznaczyli

 • wessling

  Oceniono 24 razy 0

  To ten anonimowy dawca jednak nie był anonimowy ? Nic nie kumam, jakieś kolejne szemrane k...stwo.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX