18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

Tak ćwiczy jogę naga dziewczyna [ZDJĘCIA]

W nazwie profilu Nude Yoga Girl (ang. Naga dziewczyna uprawiająca jogę) zawiera się właściwie wszystko, co na nim znajdziecie. Oto naga dziewczyna ćwiczy jogę i fotografuje się w kolejnych pozycjach. Zapewnia, że liczy się dla niej silne ciało, a nie piękne. Ale sama ma i silne i piękne.

Naga dziewczyna ćwicząca jogę - choć pokazuje dużo dba o to, żeby pozostać anonimową. Trochę jednak o niej wiadomo. Ma 25 lat, mieszka w Nowym Jorku i codziennie ćwiczy jogę. Uprawia ją od lat, ale dopiero od roku tak intensywnie. Oprócz tego biega, tańczy i trenuje fitness.

Przez wiele lat pracowała jako modelka, jest więc nauczona dbania o ciało, jego wygląd i kondycję. Z niektórych wpisów można wyczytać, że miała kiedyś duże problemy z samoakceptacją oraz utrzymaniem zdrowej diety.

Miała w życiu okresy, kiedy była na tak restrykcyjnej diecie, że nie jadła prawie nic. Teraz odżywia się zdrowo i nie odmawia sobie małych przyjemności - właśnie dlatego, że są źródłem... przyjemności.

Jak na joginkę przystało, dla NYG liczy się harmonia - dlatego ćwiczenia wspiera także medytacją i chwilami wyciszenia.

Skąd pomysł na prowadzenie takiego profilu? Z zamiłowania do jogi i fotografii. NYG ma w domu małe studio fotograficzne - sama ustawia światło, sprzęt i przyjmuje odpowiednie pozycje. Kiedy uznaje, że wszystko jest idealnie, prosi chłopaka, żeby nacisnął spust migawki.

This is my ??? photo on this account! It feels a bit unbelievable... ?

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Nude Yoga Girl (@nude_yogagirl) 18 Lut, 2016 o 9:54 PST

Jej zdjęcia wyróżniają się na tle sposobu, w jaki pokazuje się jogę. Nie ma tu miejsca na kolorowe stroje i maty, sosnowe zagajniki, plażę nad oceanem czy zieloną łąkę. Są tylko czarno-białe kadry na gładkim tle.

I nie myślcie, że pozowanie jest proste! Przy założeniu, że kobieta pokazuje się naga, zasłonięcie wszystkich wymaganych przez politykę Instagrama części ciała to zadanie wymagające zaawansowanych umiejętności.

NYG chciała, żeby nagość była naturalna, bez erotycznego podtekstu. Zależało jej na pokazaniu sprawności i możliwości ciała, a nie jego urody lub jej braku. "Bo wszyscy jesteśmy piękni, dokładnie tacy, jak jesteśmy" - zapewnia.

Więcej o:
Komentarze (41)
Tak ćwiczy jogę naga dziewczyna [ZDJĘCIA]
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • patatajmiauhau

  Oceniono 49 razy 33

  Oczywiście dla tej pani całkowicie obojętna jest reakcja na jej nagość.

 • bazyli21

  Oceniono 33 razy 25

  Zdjecia ladne. Zreszta juz kiedys byly na tym portalu. Nie moge tylko zrozumiec, gdzie ta naga modelka ma sutki? Bo tak cos mi Photoshopem zalatuje...

 • arius9

  Oceniono 24 razy 16

  eee tam, na necie sa o wiele ciekawsze zdjecia pos haslem "Nude Yoga Girl".
  Aaa, rozumiem, cenzura koscielna...

 • wasiliuk

  Oceniono 17 razy 15

  To chyba oczywiste, że nikt, ABSOLUTNIE NIKT nie wszedł na tę stronę zwabiony nagością. Chodziło tylko i wyłącznie o jogę.
  Prawda?

  Takie same były intencje bohaterki zdjęć.

 • kloceklego

  Oceniono 23 razy 15

  ja kąpię się na golasa. nie liczy się moja nagość, tylko to, że w ubraniu kiepsko bym się umył. o to chodzi też w jej jodze?

 • doppa

  Oceniono 16 razy 12

  Kobieta bez sutków! Wołajcie lekarza!

 • natassja

  Oceniono 11 razy 11

  Sutki przyzwoicie zostały wypikselowane.

 • kardynal.rysiek.je

  Oceniono 36 razy 10

  kopulowałbym

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX