To zdjęcie dziewczyny stało się superhitem. Ale z zupełnie innego powodu niż myślisz

O serwisie społecznościowym Reddit mówi się często w aspekcie tzw. "hejtu" albo nieżyczliwych komentarzy jego użytkowników. Tymczasem historia zdjęcia tej dziewczyny udowadnia, że jest to również źródło wzruszających i podnoszących na duchu wydarzeń.

Kobieca strona Gazeta.pl - Polub nas!

Z pozoru zwykła dziewczyna kilka lat temu wrzuciła swoje zdjęcie na stronę Reddit.com wraz z podpisem: ?Wiem, że to selfie nie jest ok, ale ostatecznie czuje się na tyle pewnie, aby założyć bikini bez ukrywania mojej blizny.? To, jaką otrzymała wtedy reakcję od innych użytkowników, na pewno przerosło jej oczekiwania. Mimo upływu lat, historia dziewczyny jest wciąż aktualna, a użytkownicy nadal dzielą się jej zdjęciem.

Użytkowniczka posługująca się nickiem NotWhatYouPlanted, zapytana o powód swojej blizny, odpowiedziała, że jest to rezultat czterech operacji na otwartym sercu. Nie jest to jedyna blizna, jaką posiada, natomiast na zdjęciu widać tylko tę. Nie macie wrażenia, że jest totalnie niewidoczna? Nasza redakcja w pierwszej kolejności zachwyciła się przepięknym uśmiechem dziewczyny, który zupełnie odwraca uwagę.

Dziewczyna z blizną

fot. NotWhatYouPlanted/imgur.com

Takie samo zdanie wyrazili w komentarzach pod zdjęciem inni użytkownicy Reddita:
?Blizna? Wszystko, co widzę, to uśmiech?, czy ?lubię blizny, one pokazują, jaką jesteś ?fajterką?. Ktoś inny natomiast dał jej radę: ?Przeżyłaś to, noś ją z dumą!?

TO TEŻ może cię zainteresować: Przekazał na aukcję suknię zmarłej żony. "To było 56 szczęśliwych lat". Jest piękna!

Dobrze, ze zdarzają się historie, które pokazują, jak internauci wzajemnie mogą przekazać sobie pokłady pozytywnej energii. W tym przypadku przypomnieli dziewczynie, jak ważną walkę stoczyła. Blizna jest tylko symbolem jej siły i zwycięstwa.

Zapisz

Czy w pierwszej chwili dostrzegliście bliznę tej dziewczyny?
Więcej o:
Komentarze (34)
To zdjęcie dziewczyny stało się superhitem. Ale z zupełnie innego powodu niż myślisz
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • geotrupes_stercorarius

  Oceniono 75 razy 75

  A ja nie mam blizn, ale i tak moje selfie byłoby wystarczająco beznadziejne. Proszę o "lajki" za dystans do siebie, poczucie humoru i skormność :). Pozdrowienia dla wszystkich fajnych dziewczyn, takich jak ta ze zdjęcia :D!

 • Małgorzata Buda

  Oceniono 49 razy 35

  ja tez mam blizne po operacji serca. i nie robie z tego wielkiego halo. zachowuje sie tak jakby jej wogole nie bylo bo poprostu o niej zapominam

 • pawel2571

  Oceniono 33 razy 29

  Serio? Artykuł o tym, że nikt nie zdissował panny za zdjęcie z blizną? Poczytajcie sobie w archiwum na jakim poziomie stała gazeta 10 lat temu.

 • ilenka50

  Oceniono 21 razy 21

  A Wy pisząc o tym robicie z pokazywania się z blizna coś nadzwyczajnego. O to chodziło?

 • typowy-leming

  Oceniono 14 razy 10

  oż kurde, stanął mi! gratuluję redakcjo bo chyba o to w tym artykule chodziło.

 • kloceklego

  Oceniono 8 razy 8

  kolejny hit

 • Rozdupce Was

  Oceniono 9 razy 7

  Normalna, fajna, uśmiechnieta dziewczyna.. To wiat jest chory, skoro to , że zdjęcie zostało ciepło przyjete jest sensacją. A najbardziej chore są media , promujace te wszystkie silikonowo-botoksowe pustostany umysłowe.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX