Policjantka przyjechała na miejsce zdarzenia. Poszkodowanym okazał się jej chłopak. To, co zrobił zaskoczyło wszystkich [WIDEO]

Christy Odum pracuje w policji. Wybrała ten sam zawód, który od lat wykonuje jej matka i dwie siostry. Ich historią zainteresowała się nawet telewizja. Kiedy dziewczyna udzielała wywiadu, dostała wezwanie, które odmieniło jej życie.

Kobieca strona Gazeta.pl - Polub nas!

Kurt Klewin, chłopak Christy, długo zastanawiał się, jak w zaskakujący i romantyczny sposób poprosić swoją ukochaną o rękę. W końcu wymyślił plan idealny. Zaangażował  telewizję, która pod pozorem wywiadu o jej dniu w pracy, nagrywała zaplanowane przez niego wydarzenie.

W całym spisku wziął udział również sam przełożony kobiety i cała komenda policji. Wszystko po to, aby zaskoczyć Christy i pozostawić jej niezapomniane wspomnienia.

Odum dostała zlecenie - kierowca potrzebuje pomocy. Odpowiedziała na zgłoszenie, jednak nie wiedziała, kim jest potrzebujący. Nie musicie zgadywać - był nim Kurt. Specjalnie wynajął samochód na tę okazję. Chciał, aby jego dziewczyna nie rozpoznała auta i do ostatniej chwili nie wiedziała, kim jest "poszkodowany".

Gdy Christy dojechała na miejsce, nadal nie miała pojęcia, kogo spotka na miejscu wypadku. Podeszła do samochodu i ujrzała swojego chłopaka, który po chwili klęknął i... poprosił ją o rękę! Całe wydarzenie zarejestrowała kamera. W tym momencie przyszła panna młoda zrozumiała, kto stał za fikcyjnym wywiadem dla telewizji.

Czy przyjęła oświadczyny? Jaka była jej reakcja? Koniecznie zobaczcie wideo z tego wydarzenia!

Ma 74 lata i wygląda bosko, nie choruje i ma o 20 lat młodszego faceta. Zdradza swój sekret

fot. screen z facebook.com/Mimi Kirk

Chciałabyś aby twoje zaręczyny nagrywała telewizja?
Więcej o:
Komentarze (23)
Policjantka przyjechała na miejsce zdarzenia. Poszkodowanym okazał się jej chłopak. To, co zrobił zaskoczyło wszystkich [WIDEO]
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • helvis

  Oceniono 47 razy 47

  "Czy przyjęła oświadczyny? Jaka była jej reakcja? Koniecznie zobaczcie wideo z tego wydarzenia!"

  Nie.

 • cezar85

  Oceniono 32 razy 22

  wszystko skończyło się happy end'em

  nie zastrzeliła

 • episkopatszatyna777

  Oceniono 31 razy 11

  Nie chce mi się tego oglądać, pomysł idiotyczny, a najgłupszy z tego szef, który adonisa powinien przepędzić na cztery wiatry.

 • onepiotrek

  Oceniono 11 razy 7

  i co - nie potraktowała go taserem, potem gazem, nie skuła, a następnie nie spałowała...?
  ot, dziwne - co za czasy...
  co to się porobiło, z tego dobrobytu to ludziom w dupach poprzewracało...

 • harystoh

  Oceniono 12 razy 6

  Amerykanie to fajni ludzie ale my Polacy patrzymy na to innymi oczyma. Moja opinia jest: "nie powinni naduzywac obowiazkow sluzbowych".

 • el_bigos

  Oceniono 7 razy 5

  HAHAHA, boki zrywać. Ja pier...lę...

 • kloceklego

  Oceniono 17 razy 5

  niesamowite - piszę to z sarkazmem, gdyby nie było jasne

 • no4nwo

  Oceniono 16 razy 4

  Pie...ny szmatławiec. Pismacka kaleka umysłowo miernota zapomniała dodać w nagłówku "Niesamowite! Szok!" oraz - zgodnie z najnowszymi wytycznymi - "WOW!".

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX