Komentarze (341)
Dlaczego mężczyźni nie chcą uprawiać seksu? "Część z nich to tzw. waginosceptycy"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • chemik1976

  Oceniono 21 razy 13

  Wziałem kiedyś Polkę na randkę do kina, po pierwsze się spóżniła ( kupiłem jej bilet i jedzenie) powiedziała, że jedzenie niesmaczne. Zaczęła w niewybredny sposób komentować moje zachowanie. Lepiej z kamieniem iść do kina ... też zimny ale przynajmniej za bilet nie trzeba płacić.

 • kisssmyass

  Oceniono 31 razy 11

  kiedyś kobieta była jakimś gwarantem stabilności rodzinnej, dzisiaj kobieta jest gwarantem braku stabilności a na dodatek totalnego przedmiotowego traktowania mężczyzny w razie kiedy pojawi się dziecko, a kobieta wciąż chce być niezależna i robić własną karierę etc. W takiej sytuacji nic dziwnego że instynkt samozachowawczy kieruje mężczyznę tak by unikać relacji zobowiązującej z kobietą, bo i tak go rzuci prędzej czy później, a już seksu tym bardziej. Baba zrobi sobie dzidka, a potem systemem alimentacyjnym i prawnym zaszczuje faceta. A yebał ją dziki pies Dingo.! Lepsza samosatysfskcja, ale przynajmniej Wolność!

 • felicjan.dulski

  Oceniono 11 razy 11

  Mądry facet trzyma się z daleka od bab (poza swoją partnerką), bo zawsze to może źle się skończyć,
  albo nawet bardzo źle.
  A jak sobie ludzie w związku kontakty układają,to inna sprawa.
  Seks niestety też wymaga czegoś od człowieka, choćby czasu.
  Na szybkich i krótkich numerkach daleko się nie zajedzie, no chyba że komuś to pasuje.

 • mikroolbrzym

  Oceniono 10 razy 10

  to efekt tego, że ludzie nie wchodzą w związki z miłości, tylko kalkulacji. po kilku latach nic nich nie łączy - poza wspólną niechęcią do siebie.

 • iskander36

  Oceniono 14 razy 10

  To efekt Waszej tresury, moje panie małżonki. "nie, bo styczeń, nie bo wtorek, nie nie bo za jasno, nie bo za wąsko, nie bo twardo, nie bo......". Wasze starania skończyły się sukcesem..... A kiedy zamienicie się w "ryczące czterdziestki" będzie już za późno.

 • albrecht_kalba

  Oceniono 12 razy 10

  "Waginosceptyk" to żartobliwe określenie homoseksualisty, ale widzę że nadawanie nowego znaczenia słów w toku :D

 • gandalph

  Oceniono 15 razy 9

  Po pierwsze, jak powszechnie wiadomo, każda kobieta ma genialne dzieci i męża-idiote. Gdy facet słyszy coś takiego dzień w dzień przez 5-10-15 lat, to mu się nie chce, a bywa, że mu po prostu nie staje, zwlaszcza gdy zgrabne dziewczę zamieniło się w ryczacego kaszalota. Wtedy ucieka w hobby albo zaczyna piwkowac z kolegami. Tu nie ma żadnej wielkiej filozofii!

 • Gość: Mały ptak

  Oceniono 11 razy 9

  Jak cię twoja kqrwia co chwilę, to jak masz mieć ochotę wieczorem na nią? Wolę iść do garażu.

 • Gość: Bart_0078

  Oceniono 8 razy 8

  To naturalny wynik przemian społecznych i dominującej narracji w kulturowym mainstreamie, który nikogo nie powinien dziwić. Jeśli jako mężczyzna zewsząd słyszysz, że męskość jest toksyczna, że musisz odnaleźć w sobie kobiecą stronę i od najmłodszych lat blokować naturalne męskie popędy to je blokujesz i ta kobieca strona twojej osobowości powoduje, że zaczyna cię "boleć głowa". To dopiero początek efektów jakie zaczyna wypluwać rozpędzona maszyna inżynierii społecznej. Współczuję młodym kobietom i mężczyznom. Młodzi mężczyźni zawsze musieli rywalizować ze starszymi o status, pozycję, kobiety. Teraz muszą rywalizować ze starszymi mężczyznami i z kobietami rówieśniczkami mając nikłe szanse na powodzenie. O ile jako mężczyzna podświadomie wiesz jak rywalizować z innym mężczyzną, o tyle zupełnie nie masz pojęcia jak walczyć z koleżanką, nie potrafisz tego robić i gdzieś tam podświadomie nie chcesz tego robić. Chciałbyś z nią robić co innego ale system wtłacza cię w tą bezsensowną, destrukcyjną rywalizację. Korzyści czerpią z tego tylko właściciele tych korpo, w których robicie te kariery i spędzacie nadgodziny.

 • leszekmrowa

  Oceniono 10 razy 8

  Poznam chętną panią, której mąż nie ma ochoty na sex 😜

 • reksoall

  Oceniono 14 razy 6

  Kretyński tekst. bab dziś się nie rucha, ani nie wchodzi się z nimi w relacje. Robią tak tylko "tradycjonaliści", którzy się martwią co powie rodzina. Głownie na wsi.
  Dziś szkoa czasu wydawać na sukę, a tym bardziej na głupoty znią związane. Seks? Od tego jest ręka, własna lub suki do wynajęcia. 5 minut rżnięcia i po sprawie. Przychodzę do domu, mam cały czas dla siebie, zero koczkodana. Mogę robić co chcę i kiedy chcę, i nikomu nie muszę się z tego tłumaczyć. Proste.

 • Gość: Kamila gracz badmintona

  Oceniono 6 razy 6

  Bardzo ciekawy artykul z jednym malutkim ale... Pan doktor chuba nie wiem jak wygląda prawdziwy badminton ( nie mowie p komentce na dworze)

 • dziadekjam

  Oceniono 16 razy 6

  Jeszcze trochę, a "emancypantki" obojętność mężczyzn uznają za molestowanie..:"-)

 • bursztynowe

  Oceniono 7 razy 5

  Maestro:
  " A gdy dochodzi do rozmowy i kobieta zapyta: "Kochanie, dlaczego nie masz ochoty na seks?".
  Zwykle niczego się nie dowie, bo mężczyzna najczęściej po prostu nie wie."
  No tak, przecież chłop to jakaś larwa, ameba, pantofelek (w niektórych przypadkach, to racja), debilion i menelaos.

  Doktor Andrzej jest najwyraźniej waginosceptykiem, zadaje się z drwalami, jaskiniowcami i przenosi swoje doświadczenia na związki hetero.

 • vincento_mocca

  Oceniono 7 razy 5

  To alarmujące dane.
  Myślę że średnią zaniżają:
  harcerze obrony terytorialnej, narodowcy, kibole piłkarscy, grupy rekonstrukcyjne i nade wszystko biegacze.

 • kaziuniek-is-one

  Oceniono 9 razy 5

  Przestałem lubić seks, bo wszystkie partnerki w ogóle nie myślały o mnie, o moich przyjemnościach... w końcu stwierdziłem, że sam sobie zrobię dobrze, a im - już mi się nie chce.

 • matteo789

  Oceniono 6 razy 4

  Zamiast wydawać na kobiety lepiej se nakupić bitcoina żeby mieć z czego żyć na emeryturze.

 • reksoall

  Oceniono 16 razy 4

  Samica jest w miarę ok, gdy ma naście lat, do ok 25, nie zawsze, ale uogólniam. Potem sadło zwisa spod bluzki, beleron wylewa się po bokach, dupa robi się wielka jak stodoła.

  Popatrzcie na samice po porodach i te w wieku po 50 tce. Wielkie, rozłożyste miednice, karykatura ludzi. Niech się kiszą we włąsnym sosie. Dziś fceci są już na tyle świadomi, że sucz do niczego nie nie jest potrzebna. No, ewentualnie ci, którzy brzydzą się masturbacji, mogą sobie wziąć jakąś koczkodanicę młodą na minuty, przy trasie lub w gogo. I tyle. A facet posprzątać i ugotować sobie sam dziś doskonale potrafi.

 • june-of-44

  Oceniono 6 razy 4

  Zacznijcie wspólnie rozliczać PITa to bardzo poprawcie atmosferę w waszym związku. I przestańcie oglądać TVP. To was zbliży.

 • felicjan.dulski

  Oceniono 6 razy 4

  Waginocseptycy...
  Gdy byłem w wojsku, to szef kompanii mawiał o takich: mają cipostrach i tyle.

 • matteo789

  Oceniono 10 razy 4

  A tak na serio to jaka jest analiza korzyści i strat w relacji z kobieta bo mnie to po prostu się nie kalkuluje wiec dlaczego mam być stratny? Wole wydać kasę na hulajnogę elektryczna to przynajmniej daje mi wolność i czyste sumienie.

 • klucha11

  Oceniono 6 razy 4

  Waginosceptycy?
  Ale przecież: zwinność małpy, siłę słonia daje ranne bicie konia!
  Wybór należy do ciebie!

 • pawelo73

  Oceniono 14 razy 4

  realy ???????? a to może polki jak były tak i są impotetkami seksualnymi, jeśli nie były miłe za młodu to na starość niech spierniczaja na drzewo, jak robią łachę albo oczekują nie wiadomo jakich gratyfikacji za puszczenie się to też niech spadają na drzewo

 • Gość: sssss

  Oceniono 5 razy 3

  Odpie_przcie się w końcu do mężczyzn. Dajcie im święty spokój, ciągle jesteśmy dołowani, jakieś artykuliki. Mamy to gdzieś i tyle...

 • wesolek997

  Oceniono 3 razy 3

  Po przepiciu z seksu nici? A kac, to co? Dosłowny wystrzał testosteronu (należy się śpieszyć, bo potem gwałtowny spadek). Jak by ten Pan był prawdziwym lekarzem, to by takie rzeczy wiedział.

 • 2fat

  Oceniono 7 razy 3

  Oczywiście każdy jest inny. Jesli dla zony oral to takie wielkie poświecenie to znaczy że jest seksualnie zahamowana i potrzebuje może terapii. Jesli mężczyzna przypomina się z tym po miesiącu to on jest pantoflarzem czyli osobnikiem submisywnym. Obrazic się i kilka lat nie uprawiac seksu z tego powodu to dowód słabego libido. Normalnyu mężczyzna z normalnym poziomem tedstosteronu raczej by nie dał rady. A moze powinien raczej sam zacząć robic żonie oral bez żądań skoro jest w tym słaby?

 • Gość: hipergamia

  Oceniono 2 razy 2

  Odpowiedź to hipergamia. Kobietom chce się seksu tylko z facetami z najwyższej półki, a tych jest mało, są zajęci itd.

 • Gość: Pan Cernik

  Oceniono 4 razy 2

  To "przestrzeń dla mężczyzny" w związku musi mu łaskawie dać jego kobieta ??? Ocipieliście tam od tej "nowoczesności" już do reszty ?

 • wielebnyelvis

  Oceniono 6 razy 2

  Problem nr 1 - leżąca kłoda.

 • Gość: **

  Oceniono 6 razy 2

  Bo kobiety to MODLISZKI. które po kopulacji zjadają samca .Niebezpieczeństw,począwszy od alimentów, multum.Nie wspominając o szantażu,pomówieniach o gwałt i tym podobnych.

 • xegar

  Oceniono 6 razy 2

  Czy Muzułmanie też mają takie problemy?

 • Gość: Jaga

  Oceniono 4 razy 2

  Jest za co dziękować, przy przeczytaniu artykułu do końca, dawno nie czytałam takiego steku bzdur. Ten "specjalista"mógłby się zająć czymś, gdzie nie będzie miał jak szkodzić ludziom.

 • aor

  Oceniono 4 razy 2

  Bo ile się można prosić!? Jak się że starzeją to może zrozumieją.

 • ptr0

  Oceniono 6 razy 2

  Bzdury, bzdury, bzdury. Nie chcą seksu bo mają pierdyliard innych rozrywek jak oglądanie filmu, surfowanie po internecie, gry. Co innego jakby wyłączyć prąd, w stanie wojennym jak wyłączali od razu był wyż demograficzny, teraz nie będzie bo jest antykoncepcja, no i wolny rynek, ale jakby teoretycznie tak zrobili to by na pewno coś się zmieniło.

 • pyzz

  Oceniono 2 razy 2

  Hmm... Psycholog powołuje się na to co głosi Zimbardo, który jest skompromitowanym naukowcem.

 • janviertrois

  Oceniono 6 razy 2

  Sex to pozostałość po naszych przodkach. Nie ma w nim niczego nadzwyczajnego. Ze względu na swe emocjonalne i fizyczne uniesienia od zawsze wykorzystywany przez wszystkie systemy religijne na świecie, które robią to po to aby rządzić ludźmi. Gdy skończy się fascynacja seksem to religie runą wprost na swój wydumany religijnie pysk. Już dzisiaj wiadomo że orgazm to zwykły skurcz mięśni gładkich. Do tego dochodzi jeszcze trochę emocji, wytrysk i koniec. Zatem nie ma czym zawracać sobie głowy. Od paradna biologia i tyle.

 • Gość: Qwertyzm

  Oceniono 4 razy 2

  Nie żadni waginosceprycy tylko pomarańczowa koszulka, pomarańczowe adidasy i towarzystwo starszych panów w brązowych bluzach bo dziewczyny lubią bronz.

 • alejagwiazd

  Oceniono 4 razy 2

  Czyli geje, ktorym ostracyzm narodowy, religia i wieczna nagonka nie pozwolila byc soba a nastepnie poslubli kobiety. Tego Chce nasza władza.

 • Gość: pepe

  Oceniono 12 razy 2

  Stare ale jare. Wiecie jaka jest różnica między seksem pozamałżeńskim a małżeńskim? Taka sama jak między polowaniem a świniobiciem.

 • Gość: znawca

  Oceniono 1 raz 1

  Podstawowy problem to kobiece wymagania. Człowiek się tylko spina przez ich marudzenie, strofowanie i krytykę. Cały czas źle, za mało, zero spontanu, oskarżenia... a czasem facet chciałby wziąć kobietę na raz, dwa, trzy od tyłu i tyle, zamiast bawić się 30 minut w dogadzanie tylko jej.

 • alux

  Oceniono 1 raz 1

  Seks cementuje związki, zachowuje gatunek ludzki, ale jest też przyczyną różnych problemów.
  alejak.pI

 • wolf01

  Oceniono 1 raz 1

  Gdy cię zdradziła to wiadomo nie masz ochoty na sex z taka dziewczyna a wiadomo ciało raz puszczone będzie puszczać się już zawsze

 • matteo789

  Oceniono 9 razy 1

  Na myśl o bachorze i towarzyszącym dożywotnym cierpieniu i katuszach się odechciewa na tyle ze wole sobie amputować penis razem z jądrami

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX