Komentarze (49)
Nastolatek wraca pijany nad ranem? "Niech się umyje, pójdzie spać. A potem nie dawajcie mu taryfy ulgowej"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • pako19

  Oceniono 5 razy -1

  MIKROBLOG : wszystkie wpisyaktywnegorące dyskusjeulubione

  MorderczyJablecznik 2 lata 1 mies. temu +915
  Strasznie wczoraj zachlałem. Paliłem blanty do piątej rano. Film mi się urwał jak leżałem w rurze. Teraz mnie krzyż napie.... Trochę się przespałem, ale musiałem wstać rano bo mam obowiązki. Mam dziecko. Niektórzy mówią, że nie można chlać jak się ma dzieci, ale to nieprawda. Można, tylko trzeba wstawać rano. Na tym polega odpowiedzialność.

 • moriach

  Oceniono 2 razy -2

  Doczytałam zaledwie do momentu, że 16to czy 17to latek ma się codziennie mamusi meldować. Serio?? Wiek nastoletni przeżywałam kiedy telefony komórkowe nadal miewali głównie businessmani a i to były wielkie cegły. Podczas wyjazdu jedyną telefoniczną formą kontaktu z domem był publiczny aparat - zazwyczaj kilka sztuk w całym "kurorcie" a i to pod warunkiem, że były akurat sprawne :) Dzwoniło się po przyjeździe i ew. z raz w trakcie jeśli jechało się na dłużej. Nikomu do głowy nie przychodziło, aby codziennie stać w kolejce do automatu, żeby porozmawiać z mamusią! Nawet moi bardzo opiekuńczy rodzice tego ode mnie nie wymagali! I przeżyłam! Obecnie historia zatoczyła koło - mam swoją rodzinę i dzieci.

 • chmjel

  Oceniono 4 razy -2

  a kiedy ma przychodzić pijany nad ranem? jak będzie miał 35 lat, żonę i dwójkę dzieciaków? debilny artykuł z debilną tezą.

 • Gość: Js

  Oceniono 6 razy -2

  Alkohol, seks i narkotyki to sa "zagrozenia"? Chyba dl podstarzalych zakonnic ;)

 • hdtvpolska

  Oceniono 9 razy -3

  Ojciec bił. Bił jak był podpity i mocniej jak był pijany. Matka biła ścierką i gazetą. Jak poznałem smak cipki koleżanki z 8-smej klasy to już mogli mnie bić bez końca. Ja tam namawiałem syna do szybkiego sexu i zapłodnienie z córką bardzo bogatego działacza partyjnego. Od kilku dni w EU. Teraz mam zapewnioną starość. Żonę leję bez zmian. Leniwe to to jak cholera.

 • 162tony

  Oceniono 14 razy -4

  HEHEHEHEHE
  No i wyszło wasze bezstresowe wychowanie i zakaz klapsa...

  Co teraz? Jak się zachować jak taki "dorosły" nastolatek wróci pijany i zarzyga drzwi? Co zrobić jak Ci powie żebyś go nie stresował bo następnym razem jeszcze bardziej się upije? I że będziesz miał go na sumieniu jak sobie coś wtedy zrobi?

  LOL

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX