Medycyna estetyczna - Hyalustructure na utratę jędrności twarzy

23.08.2012
Hyalustructure

Hyalustructure (Materiały prasowe)

Zachęcone opinią top modelki Anji Rubik postanowiłyśmy odwiedzić klinikę Esteticmed.pl w Częstochowie. Sprawdziłyśmy, jak skuteczny jest Hyalustructure.

Jest to zabieg z użyciem preparatu na bazie kwasu hialuronowego o żelowej konsystencji. Pozwala odzyskać naturalną objętość w tych miejscach na twarzy, gdzie najczęściej z wiekiem następuje utrata jędrności i opadanie.

Bez siniaków

Przed zabiegiem rozmowa z lekarzem. Doktor Ilona Wnuk-Bieńkowska szczegółowo wyjaśnia jego przebieg i efekty. Preparat zostanie podany za pomocą elastycznej mikrokaniuli. To tępo zakończona, długa igła, która wprowadzając pod skórę preparat nie uszkadza naczynek krwionośnych. Dzięki temu zmniejsza się ryzyko, że na twarzy pojawią się niewielkie krwiaki czy siniaki. Kaniula umożliwia także podanie preparatu w formie kilku nici, wokół których po zabiegu budować się będzie kolagen. Ten sposób podania kwasu hialuronowego ma jeszcze jedną zaletę: w przeciwieństwie do tradycyjnej mazoterpii, tu wykonuje się maksymalnie cztery nakłócia. To sprawia, że zabieg można zrobić w każdej chwili, bez obawy o swój wygląd bezpośrednio po wykonaniu.

Bez bólu

Dzięki specjalnemu urządzeniu chłodzącemu Hyalustructure jest w zasadzie bezbolesny i nawet osoby o niskim progu bólu mogą obejść się bez znieczulenia. Zimny nawiew przykładany jest chwilę przed zabiegiem w miejscu, gdzie wykonywane będzie nakłócie. Działa doskonale - odwraca moją uwagę od igły i mocno chłodzi twarz w trakcie podawania preparatu pod skórę. Giętka igła przesuwa się pod skórą pozostawiając w odpowiednich miejscach  preparat, nie rozrywając przy tym naczynek krwionośnych.

Bez korektora

Fachowe ręce pani doktor sprawiają, że cały zabieg trwa dosłownie kilka minut i nie ma po nim śladu - ukłucia są niewidoczne, twarz nie wymaga nawet korektora! Jest jednak nieco czuła na dotyk, podobnie przez kolejną dobę. W trakcie nakładania kremu i podkładu czuję niewielki ból. Nie ma za to obrzęku i bardzo szybko widać efekt - skóra jest napięta, policzki jakby uniesione, twarz wygląda na wypoczętą i zdrową. Jestem bardzo zadowolona z efektu. Liczę, że utrzyma się kilka miesięcy, choć doktor Wnuk uprzedza, że wiele zależy od stylu życia, diety i indywidualnych skłonności skóry każdej z nas. Efekty zabiegu skracają kąpiele słoneczne. Zarówno naturalne, jak sztuczne. Dlatego najlepiej stosować kremy z wysokim filtrem i nie korzystać z solarium.

 

Adres kliniki:

Esteticmed.pl Klinika Medycyny Estetycznej, Ilona Wnuk-Bieńkowska i Marcin Bieńkowski, www.esteticmed.pl

Częstochowa, ul. Wysockiego 39, lokal 7
34 325 61 72,
665 60 12 12
mail: czestochowa@esteticmed.pl

Bydgoszcz, ul. Lęborska 7
52 34 525 34,
721 666 777,
mail: bydgoszcz@esteticmed.pl

Zobacz najnowsze wideo

Komentarze (1)
Medycyna estetyczna - Hyalustructure na utratę jędrności twarzy
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • Gość: annan11

    Oceniono 3 razy 3

    bardzo chętnie przetestuję u państwmiekki lifting,a potem swietnie opizę na łamach reklamując tym samym gabinet na zasadzie barteru.pozdrawiam

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Uroda i pielęgnacja:
Najczęściej czytane