Komentarze (35)
Laserowe zamykanie naczynek: hit czy kit?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • bae bae

  Oceniono 2 razy -2

  Nie wiem czy można na nfz, ale wydaje mi się, że ten zabieg nie jest refundowany. Ja swoje pajączki trwale usunęłam w Elite na Wąwozowej, miałam dwa większe na twarzy i teraz najmniejszego śladu po nich nie ma.

 • sammiee

  Oceniono 6 razy -2

  Też miałam problem z naczynkami. Strasznie to u mnie wyglądało. Moja koleżanka poleciła mi pójść do www.laserdelux.pl/lodz/zamykanie-naczyn/ . Oni mi tam zrobili usuwanie naczynek i bardzo fajne efekty są po tym zabiegu. Kondycja skóry jest o wiele lepsza.

 • Gość: Karola

  Oceniono 3 razy -3

  Moim zdaniem taki zabieg bardzo sprawdza się w przypadku widocznych zmian. U mnie naczynka były w bardzo widocznym miejscu, dlatego zdecydowałam się na zabieg laserem Alma Harmony XL Pro w Dermapoint u Katarzyny Mierzwińskiej. Z efektu jestem bardzo zadowolona, nie ma śladu po naczynkach.

 • Gość: siem

  Oceniono 3 razy -3

  konkretniej zebrane jest to w tym artykule vivus.pl/moje-finanse/jest-okazja-jest-pozyczka/jak-pozbyc-sie-pajaczkow-usuwanie-naczynek-koszty/

 • malaa35

  Oceniono 3 razy -3

  Kiedys byłam na IPL. Niestety nie dał żadnych efektów! Zmarnowane pieniądze. Pózniej dowiedziałam sie, ze Eos w Katowicach ma jakieś urządzenie które nie jest laserem. Naczynka na nosie zamknęły sie juz po pierwszym zabiegu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX