Z sześciopaka w dziewiąty miesiąc ciąży w kilka minut. Ta trenerka pokazuje swoją walkę z chorobą

Przez większość czasu w życiu 22-letniej trenerki osobistej wszystko wygląda wspaniale. Ćwiczy, zdrowo się odżywia, pracuje. I nagle - nie wiadomo dlaczego - zaczyna ją boleć brzuch, który z idealnie płaskiego zmienia się w balon przypominający brzuch tuż przed rozwiązaniem. Nie wierzycie, zobaczcie!

Beth Trueman ma 22 lata, pochodzi z Leeds w Wielkiej Brytanii i jest jedną z wielu osób chorych na zespół jelita drażliwego (z angielskiego: IBS, czyli Irritable Bowel Syndrom). Zachorowała na nią dwa lata temu. Zupełnie zdrowa, młoda kobieta, zaczęła cierpieć na ostry ból brzucha, wzdęcia, problemy z biegunkami.

Kiedy postawiono diagnozę, Beth natychmiast przeszła na specjalną dietę i zaczęła jej restrykcyjnie przestrzegać. Zainteresowała się nie tylko zdrowym żywieniem, ale także rozpoczęła studia, dzięki którym zajmuje się treningiem personalnym i doradztwem dietetycznym.

Choroba, jak tłumaczy Trueman stała się przekleństwem, ale także błogosławieństwem - dzięki niej znalazła ścieżkę kariery, którą zdecydowała się pójść, a także zdrową dietę, dzięki której czuje się dobrze.

Niestety pomimo zdrowego prowadzenia się Beth miewa czasem ataki, które niweczą jej wysiłki. IBS to choroba nieprzewidywalna i atakująca znienacka. To wtedy idealnie płaski i wyrzeźbiony brzuch trenerki zamienia się we wzdęty i obolały balon - tak duży, że wygląda jak brzuch w zaawansowanej ciąży.

Beth postanowiła pokazać, że życie z IBS jest trudne, ale żeby także dać nadzieję osobom, które podejmą wyzwanie i będą się starały przestrzegać restrykcyjnych zaleceń diety.


Po benedyktyńsku, czyli jak? Sprawdź, jak dobrze znasz się na kuchni [QUIZ]

Czym byście zjedli consommé?
Sprawdź! Rozwiąż QUIZ

Więcej o:
Komentarze (13)
Z sześciopaka w dziewiąty miesiąc ciąży w kilka minut. Ta trenerka pokazuje swoją walkę z chorobą
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • zigzaur

  Oceniono 4 razy 4

  Ginekolog do pacjentki:
  - Nie, nie jest pani w ciąży. Ale proszę pamiętać, że tampony się wymienia a nie dokłada.

 • arusia85

  Oceniono 16 razy 4

  ten brzuch ie wygląda na 9 miesiąc

 • ilirian

  0

  Patrząc na te zdjęcia widać, że jej narządy wewnętrzne są na wyczerpaniu. Albo się przetrenowuje albo głodzi.

 • stachuzdachu

  Oceniono 6 razy 0

  to że ma sraczkę to nie wyrok !

 • cezar85

  Oceniono 20 razy -14

  pan od photoshopa zabrał jej talię

  ale dał jądra i penisa.... o których marzy moja żona...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX