Nowość od Yves Rocher: Regeneracja skóry dzięki asymilacji składników

Riche Creme to kultowa gama od ponad 40 lat, która ciągle się rozwija. 30 Szlachetnych Olejków o właściwościach przeciwstarzeniowych wzbogaconych w Olejek z 1000 Róż*. Proces pozyskiwania składnika roślinnego, aby zapewnić jego asymilację. Współpraca naukowa na najwyższym poziomie, gwarantująca wysoką skuteczność produktów w połączeniu ze zmysłowymi konsystencjami.

ASYMILACJA SKŁADNIKÓW ROŚLINNYCH JEST KLUCZEM DO SKUTECZNEGO DZIAŁANIA PRZECIWSTARZENIOWEGO

Asymilacja to zdolność skóry do przyswajania składników aktywnych, aby z nich w pełni korzystać.

W Yves Rocher - optymalizacja Asymilacji - to nasza wiedza. W ten sposób dajemy możliwość działania naszym składnikom aktywnym od wewnątrz skóry.

30 szlachetnych Olejków wzbogaconych Olejkiem z 1000 Róż działa w idealnej zgodzie ze skórą, ponieważ są przez nią asymilowane*. Bariera skórna jest wzmocniona, aby skóra była bardziej odżywiona, a zmarszczki wygładzone.

Dzień po dniu Riche Creme :

- Intensywnie odżywia skórę

- Regeneruje i chroni skórę

- Wygładza zmarszczki

Naukowcy z Laboratoriów Yves Rocher rozszyfrowali geniusz olejków roślinnych - geniusz życia. Chronione w sercu ziarna, olejki są prawdziwym pokładem składników odżywczych i źródłem energii, aby dać życie nowej roślinie podczas kiełkowania.

Naukowcy z Laboratoriów Yves Rocher wyselekcjonowali 30 Szlachetnych Olejków bogatych we właściwości przeciwstarzeniowe.

Dziś te 30 Szlachetnych Olejków zostało wzbogaconych w Olejek z 1000 Róż. Ponad 1000 kwiatów Róży Damasceńskiej zostało zebranych, aby otrzymać 1 kilogram tego olejku. Kwiaty są zbierane o świcie, kiedy są najbardziej świeże.

Aby wykorzystać całe bogactwo 30 Szlachetnych Olejków oraz Olejku z 1000 Róż, Naukowcy z Laboratoriów Yves Rocher stworzyli idealne połączenie tych olejków w gamie Riche Creme.

Stworzyli: otulające konsystencje, które zapewniają skórze komfort. Intensywnie odżywiają i regenerują skórę oraz wygładzają zmarszczki.

Więcej o: