Powiedz NIE "kurzym łapkom"

Jak opóźnić proces ich powstawania? Nie śmiać się? Nie wyjeżdżać latem na wakacje? Poznaj nową broń w walce z "kurzymi łapkami"!

„Kurze łapki” to potoczne określenie zmarszczek promienistych oka. Są to zmarszczki mimiczne, a za ich powstawanie odpowiedzialny jest mięsień okrężny oka. Początkowo „kurze łapki” zarysowują się na naszej skórze, tylko gdy się śmiejemy lub mrużymy oczy. Z czasem jednak linie ulegają utrwaleniu się i nadają twarzy zmęczony wygląd. Co należy robić, aby cieszyć się młodszą i gładszą skórą okolic oczu na dłużej?

Postaw na specjalistyczną pielęgnację!

Oddzielny kosmetyk do pielęgnacji skóry okolic oczu to po przekroczeniu 30. roku życia absolutna konieczność. Laboratorium Kosmetyczne FLOSLEK, niekwestionowany ekspert w dziedzinie pielęgnacji skóry wokół oczu, właśnie wprowadził na rynek innowacyjny produkt do walki ze zmarszczkami mimicznymi - Wypełniający krem na „kurze łapki”. Produkt silnie liftinguje i wygładza zmarszczki nawet po 1 minucie.

Tak szybkie działanie to zasługa innowacyjnego kompleksu napinającego 3D, który intensywnie napina skórę i wypełnia zmarszczki. Prowitamina B5 stymuluje podziały komórkowe i regenerację skóry, a Fucogel® długotrwale nawilża.

Unikalny aplikator umożliwia wykonanie ujędrniającego masażu okolic oczu, który intensyfikuje działanie preparatu. Przy regularnym stosowaniu kremu wyraźnie poprawia się jędrność i elastyczność naskórka oraz zmniejsza się długość i głębokość zmarszczek.

Skuteczność potwierdzona badaniami:

zmniejszenie długości i głębokości zmarszczek nawet o 117%*

poprawa elastyczności skóry nawet o 133%*

poprawa jędrności skóry nawet o 115%*

napięcie skóry wokół oczu odczuwalne nawet po 1 min**

efekt silnego liftingu skóry wokół oczu, wygładzenie drobnych zmarszczek tzw. „kurzych łapek” osiągalny nawet po 1 min**

fot. Floslek


 

Pojemność: 15 ml

Sugerowana cena: 29,99 zł

*Badania aparaturowe wykonane po 4 tygodniach stosowania

**Badania in vivo

Więcej o:
Komentarze (1)
Powiedz NIE "kurzym łapkom"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • 0

    Ciekawe, naprawdę ciekawe, ale ja niestety muszę przyznać, że na mnie żadne kosmetyki nie chciały działać. A że miałam takie spore kurze łapki to szukałam sposobu, żeby się ich pozbyć. No i udało się zabieg plasmage, który robiła dr Jolanta Przybylska, okazał się idealnym rozwiązaniem na moje kurze łapki.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX