Iwostin HYDRO Sensitia Booster nawilżający. Przełom w nawilżaniu skóry wrażliwej

Warszawa, 18 lipca 2018 - Miejskie życie i jego wciąż rosnące tempo zagrażają wrażliwej skórze. Ciągle narażona na szkodliwe działanie smogu, klimatyzacji, stresu czy promieniowania UV, szybciej traci wodę i w konsekwencji w ciągu dnia staje się coraz bardziej wysuszona. Zwykłe nawilżenie nie wystarczy. Dlatego w Laboratorium Iwostin powstał Booster nawilżający Iwostin HYDRO Sensitia, przeznaczony do specjalistycznej pielęgnacji skóry bardzo suchej i wrażliwej.

Preparat działa wielowymiarowo. Intensywnie nawilża skórę (działanie "od wewnątrz"), jednocześnie chroniąc ją przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Dzięki temu pozwala skórze wyglądać zdrowo i atrakcyjnie przy miejskim tempie życia. Booster tworzy na skórze delikatny, nawilżająco-ochronny film, zabezpieczający ją przed wysuszeniem. Likwiduje oznaki zmęczenia i stresu, przez co skóra staje się wypoczęta
i zrelaksowana, pełna naturalnego blasku.

Składniki aktywne zawarte w serum:

 Fucogel® - tworzy ochronny filtr wzmacniający i przedłużający odczucie nawilżenia. 

 Kolagen morski - odzywia skórę, poprawiając jej kondycję i wygląd

 Różnej wielkości cząsteczki kwasu hialuronowego - natychmiastowe nawilżenie

 Innowacyjny tripeptyd - w krótkim czasie wygładza skórę, zmniejszając widoczność zmarszczek

 Roślinne komórki macierzyste - wspomagają rewitalizujące działanie produktu

Booster ma unikalny proces aplikacji. Może być stosowany jako osobny preparat lub dodany w postaci 3-5 kropel do ulubionego kremu nawilżającego (należy zmieszać serum z kremem, do uzyskania gładkiej, jednolitej konsystencji), dzięki czemu wzmocni działanie kremu i przywróci skórze młodszy i promienny wygląd.