[16+] Kamasutra - skończ z nudą w łóżku, ale uważaj żeby nie skręcić kręgosłupa!

dobry seks
28.06.2013 14:36
Pobudza wyobraźnię i inspiruje do eksperymentów. Kamasutra daje wskazówki i gotowe rozwiązania na ożywienie życia erotycznego pary. O tym dla kogo jest kamasutra i kiedy może być niebezpieczna rozmawiamy z seksuologiem Małgorzatą Szwarocką- Fundacja Promocji Zdrowia Seksualnego

Zobacz inne odcinki Dobrego seksu


Napisz do nas na dobryseks@agora.pl
Więcej o:
Komentarze (32)
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • tenebristemplar

  Oceniono 148 razy 140

  I na dzień dobry brak wiedzy pani redaktor- to jest traktat nie mający na celu czerpania większej przyjemności z sexu ale określający wytyczne dotyczące pożycia i relacji w tej strefie w ówczesnej kulturze Indii. Obejmuje takie tematy jak prostytucja i jej rola społeczna czy zasady dobierania małżonków. Nie sądzę iż by się większości kobiet spodobał sposób w jaki opisuje je kamasutra w większości przyrównując je do słonic i oślic a jedynie mówiąc iż nieliczne są jak gazele.Sama nazwa Sutra określa pisma o charakterze religijnym i tym jest też Kamasutra, a to że wszystko opisuje w szczegółach nie czyni z niej tym o czym mówi pani redaktor, tak jak Biblia opisująca szczegóły budowania domów w określony czy uboju zwierząt w sposób nie czyni jej podręcznikiem architektury czy książką kucharską.

 • Gość: postępowy jewropejczyk

  Oceniono 42 razy 14

  Czy będzie jakiś news o postępowych kontaktach z kozami?

 • Gość: Nikita

  Oceniono 20 razy 14

  W Kamasutrze porownywano ludzi do zwierzat tylko i wylacznie w odniesieniu do natury..

 • Gość: rob

  Oceniono 52 razy 12

  To jakieś zacofanie. Wg Gazety postępowe sa wyłącznie relacje homoseksualne

 • sselrats

  Oceniono 7 razy 7

  Gazeta postepowa. Po okolo 2000 latach ocenzurowala kamasutre kvrwa mac.

 • Gość: dziadek

  Oceniono 2 razy 2

  Hmmm, a dlaczego ten film nie ma autoplaya, jak wszystkie inne na tym portalu?

 • Gość: jenot

  Oceniono 1 raz 1

  Ja proponuję zaopatrzyć się w album "101 pozycji seksualnych i sekretne punkty" i stamtąd zaczerpnąć wiedzy na temat pozycji seksualnych i poprawy życia erotycznego. Napisana w bardzo przystępny sposób a do tego pięknie wydana.

 • szarlotta2

  Oceniono 17 razy 1

  Wiele się można dowiedzieć ! Lubię takie ciekawostki i nowości, gdyż jestem zdania że nuda może na prawdę bardzo negatywnie wpłynąć na związek a nawet doprowadzić do zerwania więzi miedzy małżonkami czy partnerami, lubię czytać artykuły, książki na temat sexu. To nie świadczy o tym ze jestem zboczona, czy też nie jest to w żadnym razie wstydliwy dla mnie temat ! :)

 • zmywaczun

  Oceniono 5 razy 1

  Dodatkowe informacje można znaleźć w albumie "101 pozycji...". Dostałam go od męża kiedyś i przez dość długi czas nam służył i z nim eksperymentowaliśmy:)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX