Czym tak naprawdę jest botoks, jak działa i czy rzeczywiście powinnyśmy się go bać?

Delfina Dellert, Piotr Szubryt
17.07.2015 00:00
Botoks, czyli inaczej jad kiełbasiany współcześnie niesłusznie okryty jest złą sławą - wieloletnie testy i badania dowodzą, że jest on zupełnie nieszkodliwy. Zabieg trwa nie dłużej niż pół godziny, a efekt wygładzonej cery utrzymuje się zazwyczaj od 4 do 6 miesięcy. Pierwszy zabieg najlepiej wykonać po 35 roku życia, a sam botoks jest najlepszym sposobem na zminimalizowanie widoczności 'kurzych łapek'. Na co należy uważać przed zabiegiem, jakie są przeciwwskazania i ile wynosi cena jednego zabiegu?
Komentarze (5)
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • kantrzyn

  Oceniono 13 razy 11

  Zapomnieliście chyba napisać, że to tekst sponsorowany. Trucizna, to trucizna. A ta akurat, to najsilniejsza trucizna ze znanych. Powoduje całą litanię skutków ubocznych z zamieraniem mięśni i zastępowaniem ich tłuszczem włącznie. Bo i jak mięśnie nie mają zamierać, skoro się nie ruszają. Trzeba być skończonym idiotom, żeby sobie to wstrzykiwać i wyglądać jak ufoludek.

 • Anna Morg

  Oceniono 11 razy 9

  A potem grawitacja wygrywa i twarz się robi jak po wielu latach chlania i ćpania - napuchnięta i oklapnięta. Do tego patrząc po tym jak się zachowują niektórzy celebryci, można się zastanawiać czy to się do mózgu nie przesącza.. Już lecę sobie wstrzyknąć. Bardzo chcę za 10 lat wyglądać jak mama Stalone.

 • vizline

  Oceniono 3 razy 3

  Gazeta schodzi do poziomu Onetu albo Pudelka. Autentycznie nie ma już chyba portali z dobrą publicystyką.

 • rosencoff

  0

  BOTOX OVERDOSE

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX