Operacje waginalne - dlaczego kobiety poprawiają wygląd swoich miejsc intymnych cz. 2

Dobry seks
08.12.2015 09:43
Kolejny odcinek Dobrego Seksu dotyczy operacji kobiecych narządów płciowych. Dr Sankowski opowiada, kto się zgłasza do jego gabinetu, ile kosztują takie zabiegi i jakie są do nich wskazania.

Odmładzanie pochwy zmniejszanie warg sromowych mniejszych, ostrzykiwanie ich kwasem hialuronowym, liposukcja wzgórka łonowego. Na czym polegają operacje miejsc intymnych i kto się im poddaje?

Jak mówi chirurg plastyk dr Andrzej Sankowski, najczęściej do gabinetu zgłaszają się kobiety po czterdziestce, takie które mają dwa lub trzy porody za sobą. Skąd wiadomo, że ich narządy wymagają interwencji lekarza? Jak zapewnia specjalista, kobiety zazwyczaj doskonale wiedzą, co jest dla nich źródłem dyskomfortu.

Zbyt duże wargi sromowe mniejsze przeszkadzają w codziennym życiu, poduszeczka z tłuszczu na wzgórku łonowym odznacza się, kiedy kobiety chodzą w kostiumie kąpielowym, a zbyt luźna pochwa pozbawia panie przyjemności z seksu. Na szczęście ze wszystkimi tymi problemami można sobie poradzić.

Operacje miejsc intymnych to spory wydatek, ale mniejszy niż np. powiększenie biustu. Nie są to zabiegi wolne od ryzyka, dlatego warto korzystać z usług sprawdzonych lekarzy.

'Dobry seks' to cykl, w którym Agnieszka Wirtwein-Przerwa i jej goście rozmawiają o zagadnieniach dotyczących ludzkiej intymności. Ciąża, związki, seks - w tym programie nie ma tematów tabu. Oglądaj, a na pewno dowiesz się czegoś nowego! Pozostałe odcinki cyklu znajdziecie tutaj.

Więcej o: