Oto zaskakujący test opisujący twoją osobowość i twoje relacje z bliskimi

Dellfina Dellert
08.06.2016 13:46
Weź kartkę i długopis, a następnie oglądając filmik zapisuj swoje odpowiedzi, albo po prostu je zapamiętaj. Na koniec będą wyniki.
Więcej o:
Komentarze (11)
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • niemamnicdopowiedzenia

  Oceniono 29 razy 27

  Co za bzdury...

 • jan_xxiii_wazny

  Oceniono 24 razy 22

  to, że objerzałem to video, świadczy o mnie, że jestem idiotą

 • titta

  Oceniono 23 razy 21

  Jak bylam mala mama malowala mi koty w formie balwankow, slonie widziane od tylu, choinki z kilku kresek i grzyby na dwuch kreskach zamias nozki. Zadnych ksiezniczek czy chodzby usmiechnietych dziewczynek uprawiajacych sport. Dlugo sie zaztanawialam jak intepretowac rysunki mamyi dszlam do wniosku, ze mowily o czyms gleboko ukrywanym:

  Mama nie umiala rysowac!
  ....................
  A na powaznie: wyobrazamy sobie czesto to co widzielismy. Np. moj kon byl z perskiego obrazu ilustrujacego niedawno czytana ksiazke.

 • mg_0

  Oceniono 17 razy 13

  W moim domu nigdy nie było roślin - mamie nie chciało się podlewać, nie lubi babrać się ziemią, a potem mieliśmy koty i nawet z choinki zrezygnowaliśmy. Zatem jeśli ktoś mnie pyta, czy wyobrażam sobie rośliny, to nie - nie wyobrażam sobie, ale nie dlatego, że mam w d.pie rodzinę i przyjaciół, tylko że mam w d.pie rośliny. Co za idiotyzmy za 12-latek.. Symbolika na poziomie Paolo Cohelo, czy jak mu tam

 • gregor100

  Oceniono 10 razy 8

  To powinno być na stronie zdupy.pl

 • billyboy1943

  Oceniono 9 razy 7

  absolutne BZDURY!!!

 • daga_1

  Oceniono 11 razy 1

  Tak się zastanawiam. Czy znajdzie się w internecie coś, co się komuś spodoba? Bo co by to nie było, obojętnie z jakiej dziedziny, to zaraz pełno mądrali, którym nic nie pasuje a którzy pozjadali wszystkie rozumy.

 • Anna Trufla

  0

  Tak, to prawda, a ta wielka burza nad sześcianem, to już wszystko. Tylko jak się z tego podnieść?

 • mniemanologia

  0

  Wielkie białe pomieszczenie. Czarny, matowy sześcian, monolit, unoszący się pośrodku, średni (krawędź 70 cm). Powoli się obraca wokół swojej przekątnej. Rośliny doniczkowe w kątach pomieszczenia, wielkie liście, soczysta zieleń. Średnia drabina (dąb bielony), pod sześcianem, można się na nią wspiąć i go dotknąć. Trochę to sprawia wrażenie wystawy czy wernisażu. Więc koń jest różowy. Lśniący i różowy. W odcieniu barbie-różu. To taki sztuczny koń. Stoi przy oknie i patrzy na burzę, która jest spora, w średniej odległości, to nie ma znaczenia, czy się oddala czy zbliża, jest wspaniała. Tam burza, tu powoli obracający się, zawieszony w powietrzu czarny, matowy sześcian.
  Coelho patrzy w zadumie.
  Kurtyna.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX