"Kiedy zrozumiesz, że się starzeję, proszę cię o jedno. O cierpliwość". Dziadek z reklamy Allegro wzruszająco do wszystkich wnucząt

Dellfina Dellert, Michał Rutkowski, Piotr Kowalik
20.01.2017 14:44
Roberta Mazurkiewicza, najsłynniejszego dziadka w Polsce, mogliśmy poznać za sprawą przejmującej reklamy Allegro. Wzruszający spot z jego udziałem ma już 13 mln wyświetleń na YouTubie. O reklamie zrobiło się głośno na całym świecie. Pisały o niej najważniejsze portale internetowe - The Independent, The Times, Huffington Post, Mashable, Daily Mail.
Pan Robert, z okazji dnia dziadka i babci, specjalnie dla gazeta.pl przeczytał bardzo mądry i wzruszający list o przemijaniu, miłości i słabościach ludzi starszych. Nieznane są kulisy powstania tego listu. Jego treść została opublikowana przez Guillermo Peña i poruszyła cały świat.
Komentarze (38)
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • marek.usc

  Oceniono 70 razy 26

  No a jarek nawet ojcem nigdy nie był. Całe życie spędził na demontażu. Smutny musi być z niego facet

 • Janina Goszczynska

  Oceniono 27 razy 25

  Piekna i wruszajaca,kazdego czeka starosc ,tylko niektorzy mysla ze wiecznie beda mlodzi,
  silni,cyniczni.

 • koworoot

  Oceniono 39 razy 17

  W Polsce istnieje kult babci i dziadka a prawda jest taka, że jeśli dziadek i/lub babcia sami zachowywali się jak w tej reklamie to wnuki odwdzięczą się ty samym, bez zwracania im uwagi. Niestety masa dziadków i babć zachowywała się inaczej.

 • Oceniono 7 razy 7

  Dzięki Bogu, wielu z nas ma Kochanych Dziadkòw z ktorymi chce sie być i te słowa dodają siły do odłożenia rutyny codzienności dla Tych którzy "podcierali nam tyłki" jak było trzeba.

 • luckatwarz

  Oceniono 4 razy 4

  No i można się popłakać. Tak normalnie. Po ludzku.
  Samo życie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX