"Szukam swojego pana Greya. Mężczyźni uciekają w popłochu!". Czy polscy mężczyźni nie lubią sado-maso?

Dobry seks
14.02.2017 16:02
Premiera drugiej części filmu 'Pięćdziesiąt twarzy Greya' już za nami. Polacy kolejny raz ruszyli tłumnie do kin. Nic dziwnego, trylogia E.L. James zmieniła życie seksualne wielu kobiet na całym świecie. Jak zauważa seksuolog - doktor Monika Łukasiewicz - dzięki tej serii panie stały się odważniejsze: 'Coraz chętniej mówią otwarcie, czego oczekują w sypialni. Kobiety mówią, że lubią wiązanie, mieć oczy zasłonięte opaską, futerkowe kajdanki. Pamiętajmy jednak, to jest takie lekkie sado-maso. Z takim prawdziwym BDSM, sadyzmem i masochizmem, to czasami ma niewiele wspólnego'.

'Dobry seks' to cykl, w którym Agnieszka Wirtwein-Przerwa i jej goście rozmawiają o zagadnieniach dotyczących ludzkiej intymności. Ciąża, związki, seks - w tym programie nie ma tematów tabu. Oglądaj, a na pewno dowiesz się czegoś nowego! Pozostałe odcinki cyklu znajdziecie tutaj.
Więcej o:
Komentarze (1)
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • wentyl77

    Oceniono 3 razy 1

    Ple, ple, ple nie wychodzące poza rewelacje prof. Lwa-Starowicza. Prawdziwą podstawą takich pragnień są najczęściej problemy z samoakceptacją i pustka uczuciowa, a często zwykła nienawiść do siebie. Wychodząc naprzeciw tym pragnieniom u kobiety, facet po prostu staje się 'wspólnikiem' w jej nienawiści, i karze ją za to, że jest kobietą (sic!) Brzmi zawile, ale to prawda: kobieta, która lubi siebie, nie będzie szukała tego typu zabaw, bo zaakceptowała swoją płeć. Ale tego nie usłyszymy od tych 'speców', którzy de facto kupczą seksem, przy okazji nabijając swą kabzę.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX