Co się dzieje z twoim ciałem, gdy nie uprawiasz seksu? [LEPSZY SEKS]

Paulina Dudek, Dellfina Dellert
20.10.2017 10:47
Seks to zdrowie - i to dosłownie! Zbliżenia rzadziej niż raz w tygodniu skutkują m.in. spadkiem odporności - organizm łatwiej łapie różne infekcje. Co jeszcze dzieje się z twoim ciałem, gdy nie uprawiasz seksu przez dłuższy czas?

Lepszy Seks to nowy cykl wideo, który odpowiedzi na najczęstsze pytania związane z seksem, ciałem i seksualnością szuka w najświeższych badaniach i odkryciach naukowych. Może i seksu nie da się przełożyć na twarde liczby, ale naukowcy próbują. Dzięki temu wciąż dowiadują się o ludzkim seksie czegoś nowego i ciekawego.
Komentarze (29)
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • baaag

  Oceniono 37 razy 35

  Co prawda zaliczając śmiałym kroczem kolejne dziesięciolecia staram się mieć seks regularnie kilka razy w tygodniu bo inaczej nie mam dobrego nastroju ale piedrołom w filmie zaprzecza samo życie: mnisi i mniszki żyją dłużej niż średnia w społeczeństwie i to sporo. Wszystko zalezy od indywidualnego temperamentu.

 • kapus0001

  Oceniono 36 razy 32

  A czy jak ktoś robi sobie dobrze, to uprawia seks, czy nie ? Bo podono aż 90 % tak robi, a pozostałe 10 kłamie

 • odowk

  Oceniono 26 razy 22

  A od niekupowania markowych wibratorów, lubrykantów i różnych drogich gadżetów seksualnych można dostać zespołu Downa, choroby Alzheimera i autyzmu jednocześnie.

  Czytając od czasu do czasu wypociny kretynów bogoojczyźniano-radiomaryjnych, którzy piszą, że od zwykłej masturbacji można dostać raka, psychozy i jeszcze czegoś, nie myślałem, że są kretyni, którzy szturmują z równym zapałem ideologię skrajnie przeciwną. A jednak. Rydzyki a rebours są wśród nas.

  Kas, misiaczki, kasa.

 • Gość: -a

  Oceniono 16 razy 12

  A jutro będzie tekst o strasznych skutkach przypadkowego seksu, o nadpobudliwości seksualnej nastolatków i jej negatywnych skutkach, o braku czasu na twórcze działanie, kiedy ciało jest zmęczone ciągłym seksem itd. itd. Wierszówka leci, państwo dziennikarstwo jeżdżą na wakacje w stylu gwiazd (o których też chętnie piszą, żeby zarobić na następne), a nawet gawiedź już nie wierzy, a może wręcz nie czyta, bo nie warto (a to co może i by było warto jest zamknięte dla prenumeratorów). Marność i nędza.

 • sekanx

  Oceniono 18 razy 12

  Interesujace od strony intelektualnej. Czy nieużywanie mózgu ma wpływ na rozciągliwość napletka?

 • Gość: praktyk

  Oceniono 13 razy 11

  I bardzo dobrze! Przynajmniej nie przeszkadza podczas chodzenia, wyrostek jakiś.

 • Gość: Seweryn_Łajnsztajn

  Oceniono 16 razy 8

  Mam dwa fallusy, lecz tylko jeden jest aktywny. Co robić? Chyba napiszę [LIST]

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX