Jak często uprawiają seks szczęśliwe pary? [LEPSZY SEKS]

Paulina Dudek, Dellfina Dellert
27.10.2017 10:59
'Czy nie kochamy się za rzadko, czy inne pary robią to częściej?' - te pytania dręczą wiele osób. Czy istnieje jedyna słuszna ilość seksu w związku? I czy więcej lub mniej oznacza, że z parą coś jest lub będzie nie w porządku? Z trwającego 40 lat badania, w którym udział wzięło ponad 30 tys. Amerykanów wynika, że istnieje konkretna ilość seksu, która sprawia, że ludzie są szczęśliwi, a ich więź jest mocna. I że seks cieszy bardziej niż pieniądze! A zatem, jak często należy się kochać?

Lepszy Seks to nowy cykl wideo, który odpowiedzi na najczęstsze pytania związane z seksem, ciałem i seksualnością szuka w najświeższych badaniach i odkryciach naukowych. Może i seksu nie da się przełożyć na twarde liczby, ale naukowcy próbują. Dzięki temu wciąż dowiadują się o ludzkim seksie czegoś nowego i ciekawego.
Komentarze (34)
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • jestem_synem_roma

  Oceniono 76 razy 68

  Najszczęśliwszym się jest gdy się uprawia seks wtedy gdy ma się na to ochotę i nie jest się sterroryzowanym zobowiązaniami z tego tytułu :)

 • Gość: N313

  Oceniono 47 razy 43

  Materiał video? By przekazać może 20 linijek tekstu? Serio? To jest poniżej krytyki. Obrazy zupełnie nie związane z materiałem, muzyka też. Wszystko by powiedzieć, że najlepszy to robić raz na tydzień. Dno.

 • nie_z_rzeczownikami

  Oceniono 37 razy 19

  "Te pytania dręczą wiele osób" - was to już do końca pogięło.

 • henryk57

  Oceniono 26 razy 18

  Na spotkaniu z z seksuologiem pary zostaly zapytane o to kto uprawia sex codziennie,w gore podniosło się kilka rąk. Nastepnie sie zapytal ,kto raz w miesjacu ,i tutaj teź nie býlo nespodzianki ,bo teź uniesiono kilka rąk. Kiedy zadał pytanie kto uprawia sex na rok ,jeden z uczestnkow spotkania zacząl radosnie krzyczec ze ja! ;ja! ja! .Seksuolog sie jego zapytal czemu się tak cieszy gosc jemu odpowiedziaal źe to bedzie ....jutro.

 • Gość: jaj

  Oceniono 22 razy 14

  Rączka Panie I Panowie Rączka!!

 • sar36

  Oceniono 23 razy 13

  No dobra:
  - raz w tygodniu to optimum,
  - raz w miesiącu to juz za mało i powód do frustracji i przyczyna depresji.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX