Czy wielkość penisa można poznać po rozmiarze stopy? [LEPSZY SEKS]

Paulina Dudek, Dellfina Dellert
20.11.2017 10:17
'Im większa stopa, tym większy członek' - to przekonanie jest tak powszechne, że zajęli się nim brytyjscy naukowcy. Dwa badania niezależnych grup badawczych dały te same wyniki. Jeszcze inni badacze odkryli ciekawą korelację pomiędzy męskimi penisami i dłońmi.

Lepszy Seks to nowy cykl wideo, który odpowiedzi na najczęstsze pytania związane z seksem, ciałem i seksualnością szuka w najświeższych badaniach i odkryciach naukowych. Może i seksu nie da się przełożyć na twarde liczby, ale naukowcy próbują. Dzięki temu wciąż dowiadują się o ludzkim seksie czegoś nowego i ciekawego.
Komentarze (104)
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: człowiek z liściem na głowie

  Oceniono 161 razy 143

  Fakt, grubość najważniejsza, szczególnie portfela. Im grubszy, tym głośniejszy kobiecy orgazm :)

 • freud1

  Oceniono 46 razy 44

  Te badania rzucaja zupelnie nowe swiatlo na bajke o siedmiomilowych butach...

 • kloceklego

  Oceniono 29 razy 27

  wielkość mojego penisa ma związek z polem powierzchni mojej lewej łopatki mierzonym w kilometrach kwadratowych. nie wiem jeszcze jaki to związek, ale na pewno jest. jestem o tym przekonany.

 • Gość: Zniesmaczony

  Oceniono 37 razy 25

  Ja pier***. Czy was w tej gazeta.pl totalnie poje***, że na główną stroną tuż przy najnowszych informacjach dajecie artykuł o penisach?!

 • Gość: bezpruderyjna

  Oceniono 32 razy 24

  Wielkość nie ma znaczenia, tylko musi być długi i gruby :) Zbyt krótki, wiadomo, odpada wiele pozycji seksualnych.

 • u0

  Oceniono 26 razy 22

  A to ci dopiero odkrycie Gazety Wyborczej... setki badań udowodniły, że długość/grubość/wielkość penisa nie ma żadnego związku z wielkością stopy, wzrostem, wagą itd. Z tymi palcami to też bzdura, bo poziom hormonów nie wpływa za często na rozmiar penisa - facet po prostu może chcieć więcej seksu ale mu to penisa nie powiększy. Jedyne zależności, jakie wielokrotnie udowodniono naukowo, to zależność od pochodzenia etnicznego oraz szczupła (chuderlawa) budowa ciała - jeśli ponad portfel faceta jakaś kobieta jeszcze stawia jego walory fizyczne powinna celować w Kongijczyków albo chuderlawych kogutów, wówczas ma największe szanse doznać prawdziwego bolca, w Polsce - rzadko spotykane, wystarczy popatrzeć na publicznych prysznicach co mają Polacy a jak to wygląda w innych krajach. Podobnie plaże naturystyczne - Polacy przegrywają już w zwisie a co dopiero w tym co naprawdę istotne (zwis zresztą nie ma większej korelacji z długością we wzwodzie, wielu naukowców twierdzi, że mały zwis=większa erekcja co wynika z budowy i wypełniania ciał jamistych prącia).

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX