Czy "penis armata" jest lepszy niż "penis pufa"? [LEPSZY SEKS]

Paulina Dudek, Maciek Markiewicz
07.02.2018 16:38
Powinien być długi i potężny jak armata, czy może być krótszy, ale gruby jak pufa? Który penis przyniesie kobiecie więcej przyjemności? '75 proc. moich pacjentów ma kompleks małego członka' - mówi Andrzej Gryżewski, seksuolog, w rozmowie z Przemysławem Pilarskim. Współtwórca książki 'Sztuka obsługi penisa' wyjaśnia, dlaczego wyobrażenie wielu mężczyzn na temat umiejscowienia stref erogennych w kobiecej pochwie to kompletna pomyłka.

'Sztuka obsługi penisa to książka pełna cennych i praktycznych informacji na temat seksualności mężczyzny (a nie tylko jego penisa!). Napisana przystępnie i interesująco, w oparciu o prace zarówno zagranicznych, jak i polskich autorów, może ułatwić nie tylko życie intymne, ale także zrozumienie specyfiki męskiej seksualności. Autorzy skutecznie rozprawiają się z różnymi mitami i stereotypami, ograniczającymi radosne przeżywanie chwil bliskości między partnerami. Rozmowa, poprowadzona lekko i okraszona dowcipem, przypadnie do gustu współczesnym użytkownikom internetu.'
Zbigniew Lew-Starowicz

Lepszy Seks to nowy cykl wideo, który odpowiedzi na najczęstsze pytania związane z seksem, ciałem i seksualnością szuka w najświeższych badaniach i odkryciach naukowych. Może i seksu nie da się przełożyć na twarde liczby, ale naukowcy próbują. Dzięki temu wciąż dowiadują się o ludzkim seksie czegoś nowego i ciekawego.
Komentarze (164)
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • asperamanka

  Oceniono 78 razy 62

  "Rozmiar nie ma znaczenia". Jasne, wmawiajcie to sobie, a potem popatrzcie, jakich rozmiarów wibratory schodzą w sex shopach ;-)

 • Gość: gostek

  Oceniono 51 razy 39

  najlepjej duzy i gruby ale portfel

 • Gość: Sylwia

  Oceniono 45 razy 25

  Zapomniał dodać, że mały penis, to dużo mniej możliwych pozycji sekularnych. Wystarczy jędrna, wypięta pupcia i np "na pieska" zaczynają się problemy przy 15 cm.
  Naprawdę, skończcie już z tą bzdurną kurtuazją, że wielkość nie ma znaczenia.

 • piotras01

  Oceniono 28 razy 18

  Dwóch facetów rozmawia o rozmiarze penisa. Pewnie zakompleksieni, albo ... . Nie łatwiej spytać kobiet czy rozmiar ma znaczenie i jaki im odpowiada.

 • Gość: hanusia

  Oceniono 22 razy 16

  Nieprawda,że kobiety nie wolą duże członki,wolą właśnie a żeby nie robić im przykrości to mówią,że im wszystko jedno,z litości.

 • Gość: zx

  Oceniono 34 razy 16

  w kraju w którym 90% kobiet to impotentki seksualne rzeczywiście ani rozmiar ani twardość nie ma większego znaczenia

 • niewinna

  Oceniono 31 razy 15

  Raz trafił mi się partner z naprawdę małym sprzęcikiem. Niestety to była porażka i trzeba było udawać dyplomatycznie. Reszta parterów była super i zawsze mieliśmy udany sex. Także te cm muszą być, po prostu fizyka. Nie ma co ściemniać. Inaczej nie ma mowy o dobrym orgazmie pochwowym no bo jak ?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX