[16+] Seks gry - czy lubimy zabawę w sypialni?

08.05.2012 08:38
Znudziło cię rozbierane warcaby lub monopoly? Wypróbuj seks gier. Taka zabawa pozwoli urozmaicić tradycyjne podejście do seksu. Zobacz rozmowę z seksuologiem i najnowsze erotyczne gry FORUM . Zobacz inne odcinki Dobrego seksu
Więcej o:
Komentarze (4)
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • mojebdsm

  Oceniono 1 raz 1

  Niektórzy lubią gry i zabawy a niektórzy nie. Nawet jeżeli ludzie lubią.. to poszukują ich w wersji bardzo prostej, delikatnej, podanej łatwo i przyjemnie przez tego typu seksuologów.

  Ale może być też inaczej.... sex nie musi być chwilą odskoczni, zabawa w trakcie sexu nie musi być.... taka "nudna".... wszystko zależy od tego czy jesteśmy kreatywni i na ile jesteśmy odważni. Ludzie zamiast użyć swojego intelektu i pomysłowości ... korzystają z banałów. Dla osób które chcą poczuć coś więcej ... niż "grę".... zapraszam do lektury mojego bloga.
  --
  Lifestyle pełen Namiętności, Rozkoszy i Bliskości. Psychika, Relacja, Zaufanie... odważysz się w to wejść?
  www.mojebdsm.blogspot.com

 • xswedc

  Oceniono 1 raz 1

  Heh... Pan komentator pederasta szuka mocnej seks-gry dla swojej niszy. I nie może znaleźć! Żałuję go serdecznie.
  Ja szukam dla mojej zboczonej gastronomicznej orientacji kiełbasy krakowskiej. Bez chemikaliów, wody, białek, soi, i wszelkich innych hardcorowych dodatków. Też nie mogę znaleźć!
  On może sobie wyciupciać koleżkę i być szczęśliwym. Ja nie mogę wydymać ani podwawelskiej, ani toruńskiej, bo to by była heterokiełbasiana zdrada!
  Komu bardziej współczujecie?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX