[16+] Pigułka antykoncepcyjna - czy ma wpływ na wybór partnera?

Dobry seks
26.08.2014 16:36
Antykoncepcja hormonalna ułatwia życie kobietom, ale może też zmieniać postrzeganie ich potencjalnych partnerów. Jak duży ma wpływ na podejmowane decyzje dotyczące związków, pytamy się seksuologa Anny Golan.
Więcej o:
Komentarze (42)
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • korollaq

  Oceniono 122 razy 52

  Możecie sobie z tego pokpiwać, ale dobrze, że ktoś poza katooszołomstwem mówi o wadach antykoncepcji hormonalnej. Właściwie każdego, kto się odezwie wrzuca się do worka z katolikami, a te pigułki to naprawdę straszne świństwo, przez które zdrowie tracą młode kobiety. I jednocześnie miliardowe zyski koncernów, korupcja i lobbing. Lekarze dopiero po wylewie powiedzą, że przyczyniły się pigułki. Ludzie biegają po ryneczkach, szukają wszystkiego bio, eko i organic, a końskie dawki hormonów łykają jak cukierki. Tu nikt nie słucha, że organizm to delikatna maszyna i łatwo ją rozregulować bezpowrotnie.

 • obywatel_tomek

  Oceniono 49 razy 49

  Odnośnie tutułu mam takie pytanie. Czy wszyscy zatrudnieni na Czerskiej wychowali sie w patologicznych rodzinach wiec posługują sie takim językiem naturalnie czy tylko autor(ka) tego newsa? Bo to juz nagminne sie staje.

 • aprox99

  Oceniono 33 razy 25

  Nie musisz uważać kogo bierzesz do łóżka.Te misie pluszowe są łagodne!

 • esobrio

  Oceniono 22 razy 10

  Przecież tego typu działanie uboczne powinno być wypisane wytłuszczonym drukiem na opakowaniu... Rzecz może być nieistotna dla zdeklarowanych singielek, ale dla kobiet pragnących stworzyć związek ma znaczenie fundamentalne i informowanie o tym nie powinno odbywać się mimochodem - tak jakby chodziło o możliwość wystąpienia lekkiej wysypki u osób szczególnie uczulonych..

 • kroliklesny

  Oceniono 15 razy 7

  Idiotyczny brak podstaw naukowych w krytyce. Skoro miliony kobiet na calym swiecie biora tabl anty i jest OK, wiec dlaczego akurat Polki mialyby miec problem? Brak informacji! Ja na argumenty o mozliwych niebezpieczenstwach odpowiadam pacjentom- jak do mnie przyjechales? Autem? A o wypadkach slyszales? Tak? No, niebezpieczne a jezdzisz... Wtedy zaczynaja sie zastanawiac, co mowia. Pozdro i nie dac sie oszolomom w torbach od cukru na lebie!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX