Seks tantryczny, czyli jak kochać się lepiej i dłużej?

Dobry seks
08.10.2015 20:25
Historia tantry sięga 5000 lat wstecz. Na Zachód dotarła ona w XIX i XXw wraz z fascynacją Wschodem. Ojcem tej współczesnej był hinduski nauczyciel OSHO, który połączył ze sobą wschodnią mistykę i zachodnią psychologię.

Zosia i Dawid Rzepeccy, psycholożka i filozof, instruktorzy tantry, a prywatnie od 10 lat para, przez lata, czerpiąc z wielu źródeł, własnej praktyki i zdobytych podczas prowadzonych warsztatów doświadczeń, stworzyli autorski program nauczania. Opiera się on na pracy z ciałem i życiową energią, na uwalnianiu zablokowanych emocji i nauce bycia tu i teraz. Wszystko po to by pogłębiać doświadczanie życia, również tego seksualnego.

W rozmowie opowiedzieli nam czym ich zdaniem jest tantra i seks tantryczny, jaki jest ich cel, dla kogo są te praktyki, oraz jak wyglądają warsztaty. Na koniec możemy też zobaczyć kilka ćwiczeń, które możemy zacząć praktykować już w domu.

'Dobry seks' to cykl w którym Agnieszka Wirtwein-Przerwa i jej goście rozmawiają o zagadnieniach dotyczących ludzkiej intymności. Ciąża, związki, seks - w tym programie nie ma tematów tabu. Oglądaj, a na pewno dowiesz się czegoś nowego! Pozostałe odcinki cyklu znajdziecie tutaj.