Seks tantryczny, czyli jak kochać się lepiej i dłużej?

Dobry seks
08.10.2015 20:25
Historia tantry sięga 5000 lat wstecz. Na Zachód dotarła ona w XIX i XXw wraz z fascynacją Wschodem. Ojcem tej współczesnej był hinduski nauczyciel OSHO, który połączył ze sobą wschodnią mistykę i zachodnią psychologię.

Zosia i Dawid Rzepeccy, psycholożka i filozof, instruktorzy tantry, a prywatnie od 10 lat para, przez lata, czerpiąc z wielu źródeł, własnej praktyki i zdobytych podczas prowadzonych warsztatów doświadczeń, stworzyli autorski program nauczania. Opiera się on na pracy z ciałem i życiową energią, na uwalnianiu zablokowanych emocji i nauce bycia tu i teraz. Wszystko po to by pogłębiać doświadczanie życia, również tego seksualnego.

W rozmowie opowiedzieli nam czym ich zdaniem jest tantra i seks tantryczny, jaki jest ich cel, dla kogo są te praktyki, oraz jak wyglądają warsztaty. Na koniec możemy też zobaczyć kilka ćwiczeń, które możemy zacząć praktykować już w domu.

'Dobry seks' to cykl w którym Agnieszka Wirtwein-Przerwa i jej goście rozmawiają o zagadnieniach dotyczących ludzkiej intymności. Ciąża, związki, seks - w tym programie nie ma tematów tabu. Oglądaj, a na pewno dowiesz się czegoś nowego! Pozostałe odcinki cyklu znajdziecie tutaj.
Komentarze (9)
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Oliwia Basek

  Oceniono 4 razy 4

  byłam na warsztatach w Nowym Kawkowie i polecam :) naprawdę warto!!! Miejsce magiczne, para magiczna!

 • Gość: Edelweiss

  0

  Czy ktoś wybiera się na festiwal tantry w Kawkowie? Myślę o tym aby wybrać się tam
  sama ale martwi mnie trochę to ze zupełnie nikogo tam nie znam. Proszę o kontakt:))

 • Pat Mat

  0

  Byłem kilka dni temu z żoną, na weekendowych warsztatach w Kawkowie. Polecam. Miejsce jak z bajki pod tytułem" Witaj i wypoczywaj". To co wydarzyło się między mną a moją żoną,trwa nadal. Zmieniły mi się priorytety. Jesteśmy razem 8 lat a czujemy się jak byśmy dopiero zaczęli związek.Zmieniło się. moje postrzeganie. Reasumując . Zrozumiałem co to znaczy TU I TERAZ. Skoro tyle emocji ze mnie wycisnęli przez weekend. Ciekaw jestem czego dowiem się w Kwietniu na tygodniu tantrycznym. Pozdrawiam Patryk Mazurek

 • play100cen

  Oceniono 6 razy 0

  Ta para wygląda na miłych, dobrych ludzi, ale z seksem jak na moje, to to nie wiele ma wspólnego. Zresztą niech każdy robi, co mu sprawia radość.

 • miluszka

  Oceniono 22 razy -4

  Czy komus w gazecie już kompletnie odbiło, że na główna daje info o praktykach seksualnych ktore dla zwabienia gawiedzi nazywają sie tantrą? A ktore z prawdziwa tantra mają tyle wspólnego co demokracja z demokracją socjalistyczną?

 • bombama

  Oceniono 26 razy -6

  Generalnie praca tantryczna z poszerzaniem świadomości opiera się na oralu i dla bardziej zaawansowanych analu. Poza tym można sobie o tym ciekawie porozmawiać bo to też dodaje ochoty :-D I tak najważniejszy u faceta będzie poziom testosteronu i zdrowia. Oczywiście zakładając że nie mamy do czynienia z jakimiś psychopatologiami. Natomiast zabawa przed ostrzejszym seksem w koci-koci łapci...Hm.... :-D Takie zajęcia i tak są dla ludzi którzy mają ochotę na zabawy ze sobą a taka "tantra" to odmiana zabawy. Może i dobrze.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX