"W dzień opieka i rehabilitacja, w nocy walka o fundusze". Jak wygląda życie matki niepełnosprawnego dziecka?

Zdjęcie numer 2 w galerii -

fot: arch. prywatne

Natalka
 • Zdjęcie numer 1 w galerii "W dzień opieka i rehabilitacja, w nocy walka o fundusze". Jak wygląda życie matki niepełnosprawnego dziecka?
 • Zdjęcie numer 2 w galerii "W dzień opieka i rehabilitacja, w nocy walka o fundusze". Jak wygląda życie matki niepełnosprawnego dziecka?
 • Zdjęcie numer 3 w galerii "W dzień opieka i rehabilitacja, w nocy walka o fundusze". Jak wygląda życie matki niepełnosprawnego dziecka?
Komentarze (50)
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • yokoono23

  Oceniono 147 razy 137

  Szanowny Rządzie ,zamiast kolejne miliony na Imperium Ojca Rydzyka,dajcie na lekarstwa dla ciężko chorych Dzieci.Suweren wam takie działanie wybaczy.

 • zewszad_i_znikad

  Oceniono 90 razy 58

  Leki ratujące życie powinny być dostępne za darmo. Niezależnie od tego, czy w skali jednego kraju na daną chorobę choruje 100 000, czy kilkadziesiąt osób. Nie można żądać od człowieka KUPOWANIA życia sobie albo swoim dzieciom.

 • misku123

  Oceniono 54 razy 52

  Moja córka choruje na młodzieńcze zapalenie stawów, ma 9 lat. W instytucie reumatologii na przyjęcie czeka się 5 miesięcy w trybie pilnym na skierowaniu, 8 w trybie nie pilnym. Moja córka już nie mogła samodzielnie chodzić i takich dzieci na izbie przyjęć była cała masa. Ale lekarze załamują ręce bo mają limity przyjęć. Łóżka wolne są, nawet sale stoją całe puste, ale mają limity finansowe z nfz. To chory kraj, tu tylko umrzeć można szybko.

 • rumpa

  Oceniono 69 razy 51

  Przetestowali syna, czy jest nosicielem? To dość ważna informacja na przyszłość.
  Jednak ludzie po urodzeniu powinni dostawać ze szpitala w ramach wyprawki swój profil genetyczny, z naciskiem na nosicielstwo niesympatycznych chorób.
  Wiem, koszty.
  Ale z drugiej strony, ilu nieszczęść można by było uniknąć.

 • pluciniak

  Oceniono 80 razy 42

  "Czy gdybyś mogła cofnąć się w czasie, zaszłabyś w ciążę drugi raz?" Rany boskie, osoba która zadaje takie pytanie matce, które walczy o zdrowie swojego dziecka, nie powinna przeprowadzać wywiadów, a już w szczególności z takimi ludźmi.

 • ochujek

  Oceniono 42 razy 40

  Dla rządzących najważniejsze są nienarodzone i luksusy klechów.

 • juzek kapciovh

  Oceniono 37 razy 31

  Zajebiste panstwo 10 miesiecy na wizyte u lekarza , ale zeby sie wyspowiadac to zrobisz to od reki w tysiacach kosciolow

 • rumpa

  Oceniono 38 razy 28

  Właśnie przejrzałam neta. Jest już możliwość wykonania badań genetycznych na najczęściej występujące choroby - panel podstawowy kosztuje 1300 zł, a rozszerzony 2400 chyba.
  Przepraszam, ale to są grosze. Zwłaszcza biorąc pod uwagę, ile kasy leci wam kochani na śluby, kiecki plus garnitur, telewizor LOL!
  Nie wyobrażam sobie, aby wiedząc, że są te badania i ile kosztują, ich nie wykonać.
  No chyba, że uważacie, że was akurat nie trafi. A dlaczego? A bo nie, bo my tacy wyjątkowi, romantyczni i nie ma takiej miłości jak nasza i w rodzinie nikt nie chorował .... jeszcze jakieś argumenty?
  Tak naprawdę, to macie szansę 50% - albo będziecie mieć zdrowe dziecko albo chore. Nie można mieć zaniku mięśni albo mukowiscydozy na 0,5%. Dociera to do was?

 • hiszpan25

  Oceniono 21 razy 21

  dziwny jest ten swiat... z jednej strony rzad ma pieniadze na wszystko ale nie ma na ratowanie zycia... z drugiej strony to czy na ratowanie zycia czy tylko na przedluzanie egzystencji? wspolczuje rodzinie... wyjatkowo paskudna sytuacja...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Kobieta: