Samotne trzydziestolatki, jesteście wspaniałe, ale rozumiem mężczyzn, którzy odpuszczają [LIST]

Zdjęcie numer 2 w galerii - Samotne trzydziestolatki, jesteście wspaniałe, ale rozumiem mężczyzn, którzy odpuszczają [LIST]

shutterstock.com

Samotne trzydziestolatki, jesteście wspaniałe, ale rozumiem mężczyzn, którzy odpuszczają [LIST]
 • Zdjęcie numer 1 w galerii Samotne trzydziestolatki, jesteście wspaniałe, ale rozumiem mężczyzn, którzy odpuszczają [LIST]
 • Zdjęcie numer 2 w galerii Samotne trzydziestolatki, jesteście wspaniałe, ale rozumiem mężczyzn, którzy odpuszczają [LIST]
Komentarze (843)
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Lizawieta

  Oceniono 552 razy 346

  Zanim skrytykujecie płytkość autora przeczytajcie uważnie jeszcze raz: SAMOTNE trzydziestolatki. I to właśnie autor chciał nam powiedziec, ze przy całej swojej atrakcyjności panie pozostają samotne, bo nikt nie ma ochoty zdawać egzaminu z wiedzy o świecie 24 godziny na dobę. Życie to coś więcej niż wizyty w galeriach, zajęcia jogi i inne intelektualne wyzwania

 • scypio72

  Oceniono 292 razy 232

  Świat singli jest różny od świata ludzi którzy mają dzieci. Nic nowego. To jak rozmowa głuchego ze ślepym. Proste. Jak ma się dzieci to nie ma się czasu na własne potrzeby bo na pierwszym miejscu są dzieci.

 • mathol

  Oceniono 291 razy 193

  A nie jest tez tak ze facet odpowiedni dla tych pan, zadbany, inteligentny i wysportowany bedzie wolal duzo mlodsze dziewczyny?

 • magda_lenamg

  Oceniono 179 razy 149

  Mam 38 lat jestem singielką z dzieckiem. Tak jak piszesz matki nie maja czasu na wiele rzeczy które realizują bezdzietne singielki. Jedyna dla mnie opcja to poznać faceta przez internet tylko jak czytam te wszystkie anonse każdy z nich uprawia sport, jest fotografem, jeździ po świecie, żyje zdrowo, lubi gotować interesuje się filmem i muzyką...to po cholerę mu ktoś taki jak ja. Spełnia się już. I mimo tego że jestem aktywna kulturowo to nawet żaden nie raczy odpisać zdania jak próbuje zagadać. Więc to nie tylko działa w jedną stronę. Po prostu świat stanął na głowie....a głównie relacje międzyludzkie.

 • Gość: Nat

  Oceniono 396 razy 126

  Litości. Singielki złe, bo czytają książki i oglądają Netflixa, a nie daj Boże w galerii jeszcze były. Bo trzeba z nimi pogadać o czymś ciekawszym niż czy schabowy był wczoraj przypalony, a dzieciak marudzi, bo ma 37,1. Rzeczywiście, wysiłek ponad siły.
  Jakbym z takim kapciem miała siedzieć, to zdecydowanie wolę być singielką. W dodatku NIGDY nie zdecydowałabym się na dziecko, jeśli tak jak zapewnia autor, odbiera ci resztki indywidualności i pasji.
  Na szczęście znam też młodych rodziców, którzy mają książki, zainteresowania i karnet na jogę, więc lenistwo to chyba WYBÓR, a nie konieczność.

 • nek-ko

  Oceniono 177 razy 119

  A ja faceta rozumiem. W porównaniu z ciepełkiem domu zapewnianego przez przemęczoną żonę współczesna singielka wydaje się być tygrysem szablozębnym. Zainteresowany może uciąć sobie mały romans (powiew egzotyki) ale dla typowego domatora - jak sam zauważył - takie towarzystwo jest (z wzajemnością) męczące.

 • jaan-ka76

  Oceniono 242 razy 112

  Czy autor chciał się podzielić tym, że żona nie ma czasu (ochoty?) o siebie zadbać, a on czytać? A osoby, które mają na to czas i ochotę są odpychające bo on się przy nich czuje gorszy? Zostań człowieku przy chipsach i telewizorze. Te dziewczyny tylko grzecznościowo rozmawiały. Frustracja jest wyłącznie Twoja.

 • wymiatator1

  Oceniono 331 razy 101

  "niespożyte siły i ciągłą potrzebę stawiania wyzwań. A ja wolę poleżeć na kanapie pod kocem" - jeśli tego nie napisała kobieta to ja jestem posłanką pawłowską.
  No come on, kto uwierzy w takie bzdury? Problemy z 30-latkami są takie:
  -absurdalne wymagania
  -mocno już przygasająca uroda
  -zazwyczaj jeśli dotąd nie znalazły nikogo na stałe to są po prostu j**nięte - albo niedostępne albo puszczalskie albo coś innego.
  A normalnych kobiet nie brakuje.

 • potulnyqumotr

  Oceniono 143 razy 95

  Uszczęśliwienie kobiety nie jest wcale trudne…
  Należy tylko byc : 1. przyjacielem 2. partnerem 3. kochankiem 4. bratem 5. ojcem 6. nauczycielem 7. wychowawcą 8. spowiednikiem 9. powiernikiem 10. kucharzem 11. mechanikiem 12. monterem 13. elektrykiem 14. szoferem 15. tragarzem 16. sprzataczką 17. stewardem 18. hydraulikiem 19. stolarzem 20. modelem 21. architektem wnętrz 22. seksuologiem 23. psychologiem 24. psychiatrą 25. psychoterapeutą.
  Ważne też są inne cechy.
  Należy przy tym być : 1. sympatycznym, 2. wysportowanym ale 3. inteligentnym ale 4. silnym 5. kulturalnym ale 6. twardym ale 7. łagodnym 8. czułym ale 9. zdecydowanym ale 10. romantycznym ale 11. męskim 12. dowcipnym 13. wesołym ale 14. poważnym 15. dystyngowanym 16. odważnym ale 17. misiem ale 18. energicznym 19. zapobiegawczym 20. kreatywnym 21. pomysłowym 22. zdolnym ale 23. skromnym 24. wyrozumiałym 25. eleganckim ale 26. stanowczym 27. cieplym ale 28. zimnym ale 29. namiętnym 30. tolerancyjnym ale 31. zasadniczym i 32. honorowym i 33. szlachetnym ale 34. praktycznym i 35. pragmatycznym 36. praworządnym ale 37. gotowym zrobić dla niej wszystko [np. skok na bank] czyli 38. zdesperowanym [ z milosci ] ale 39. opanowanym 40. szarmanckim ale 41. stałym i 42. wiernym 43. uważnym ale 44. rozmarzonym ale 45. ambitnym 46. godnym zaufania i 47. szacunku 48. gotowym do poświęcen i przede wszystkim, 49. wyplacalnym.
  Jednoczesnie musi meżczyzna uważać na to, aby:
  a) nie byl zazdrosny, a jednak zainteresowany
  b) dobrze rozumial sie ze swoja rodzina, nie poświęcal jej jednak wiecej czasu, niż danej kobiecie c) pozostawil kobiecie swobode, ale okazywal troske i zainteresowanie gdzie była i co robiła
  d) ubieral sie w garnitur, ale byl gotów przenosić ją na rekach przez błoto po kolana i wchodzić do domu przez balkon, gdy ona zapomni kluczy, lub gonić, następnie dogonić i pobić zlodzieja, który wyrwał jej torebke, w której przecież miała tak niezbedne do życia lusterko i szminkę.
  Bardzo ważne jest aby nie zapominać jej :
  1. urodzin
  2. imienin
  3. daty ślubu
  4. daty pierwszego pocałunku
  5. okresu
  6. wizyty u stomatologa
  7. rocznic
  8. urodzin jej najlepszej przyjaciółki i ulubionej cioci.
  Niestety, nawet najbardziej doskonałe wykonanie powyższych zaleceń, nie gwarantuje pełnego sukcesu.
  Kobieta moglaby sie bowiem poczuć zmęczona obecnością w jej życiu idealnego mężczyzny oraz poczuć się zdominowaną przez niego i uciec z pierwszym lepszym menelem z gitarą, którego napotka.
  W sumie to dosyć proste.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Kobieta: