Podziel się

- Mam wrażenie i moje doświadczenia to potwierdzają, że coraz częściej kobiety przejmują pałeczkę w podrywaniu - mówi Michał, barman. - Zanim ja zdążę włączyć swój wdzięk i przystąpić do zdobywania kobiety, nagle okazuje się, że ona już dawno ciągnie mnie do swojej jaskini, mocno trzymając za włosy. - Jeśli byłbym zainteresowany wyłącznie korzystaniem z takich okazji, nie miałbym problemu z kolejnymi łóżkowymi przeżyciami. - A, że nie tylko na seksie mi zależy, więc powoli czuję się jak zaszczute zwierze... - dodaje Michał.

Wszystkie zdjęcia
Komentarze (9)
Co na dzień dobry zraża mężczyzn do kobiet?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • kukurydzianaa

  Oceniono 3 razy 3

  Jeśli kobieta nie podoba się mężczyźnie wizualnie- ten nie zwróci na niej większej uwagi. Takie jest moje zdanie, natomiast jeśli chodzi o artykuł mężczyźni też 'na dzień dobry' potrafią zrazić kobietę do siebie.

 • Gość: uuuuu

  Oceniono 2 razy 2

  "a, że nie tylko na seksie mi zależy"... Hahaha

 • dissident78

  Oceniono 1 raz 1

  Co za banialuki. Pismactwo internetowe z nudow to najgorsza choroba Polskich mediow.

 • psycho.rada

  0

  pierwsze wrażenie, pierwszy kontakt z osobą płci przeciwnej opiera się na ocenie jej wyglądu zewnętrznego. Nie znając człowieka, jedyne co może nam powiedzieć o nim, to jego wygląd, mimika, gestykulacja. Na podstawie tych czynników sprawdzamy czy ma coś w sobie. Czy przyciąga nas swoim spojrzeniem, a może uroczym uśmiechem. Każdy z nas ma inne preferencje. Każdy zwraca na co innego uwagę. Jednak czy ocena wizerunku jest wystarczająca? Oczywiście, że nie. Nie umożliwia nam poznania wnętrza człowieka. Jedynie dostrzegamy „pierwszą warstwę” czyli wygląd. Jednak mimo, że osoba przyciąga nas swoim urokiem, może okazać się, że jej osobowość jest inna niż myśleliśmy i nagle zmieniamy o niej zdanie. Jest to normalny proces: najpierw skupiamy się na tym co widzimy, a potem przechodzimy do poznawania człowieka, jego osobowości, temperamentu. Obserwujemy jego zachowanie, nawyki oraz sprawdzamy jaki one mają wpływ na nas. Warto jednak nie oceniać ludzi zbyt pochopnie na podstawie wyglądu zewnętrznego. W końcu istotne jest zrozumienie, akceptacja między ludźmi, a nie to jak ktoś się prezentuje.
  Zachęcam do przeczytania darmowego poradnika zwiekszanie-jakosci-zycia.psychorada.pl/

 • posikamsiezanimznajdelogin

  Oceniono 3 razy -3

  ...pfff...teraz przynajmniej wiem dlaczego.. bla.. bla.. bla.. :) jestem kimś kto w tym nazwijmy to artykule.. :P nie podpisuje się jedynie pod jednym "podpunktem" :P ale wiecie kobietki co jest naj.... :) jak już najdzie się taki który z Wami wytrzyma.. :) to szybciusieńko znajdzie się kolejny :P sposób żeby go od siebie "od siebie odstraszyć... :) gdzie chęci tam i siła :) a mi się na razie nie chce... chyba że... się znajdzie takie który.......... silniejszy będzie "choć odrobinkę" ode mnie :) poddam się.... oddam :)

 • bartek2182

  Oceniono 5 razy -3

  napisze jak prawdziwy facet, po pierwsze patrzymy na wyglad, po drugie na wyglad, dopiero po trzeciez sluchamy co mowi, wiec podsumowujac, wygldac to 75 %

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Seks i uczucia:
Najczęściej czytane