Czego nie lubią mężczyźni w łóżku?

11.08.2012 19:00
seks

seks Fot. Shutterstock

Wcale nie chodzi o to, że kobiety nie godzą się na trójkąty i seks w miejscach publicznych. Przekonaj się, co w sypialni jest niemile widziane.
Komentarze (28)
Czego nie lubią mężczyźni w łóżku?
Zaloguj się
 • nakaro25

  Oceniono 141 razy 103

  Drodzy panowie, zastanówcie się dlaczego niektóre kobiety leżą plackiem i patrzą w sufit czekając aż skończycie albo wieczorami czytają książki. Na pewno nie jest to z ich strony złośliwość ani brak ochoty na dobry seks. Nie wiedzieć czemu, ale każdemu chyba mężczyźnie wydaje się, że jest królem łóżkowych igraszek - a rzeczywistość bywa inna, bo myśląc zbyt często o sobie sprawiacie, że kobietom na myśl o seksie z wami zaczyna się robić słabo. Może więc zamiast mamrotać głupoty zastanówcie się jak stać się naprawdę dobrym kochankiem, a nie stolarzem, wg którego dwa cmoknięcia w szyję to gra wstępna.

 • Gość: jaktakmozna?

  Oceniono 92 razy 86

  A gdzie cholera siodma strona? oszusci.

 • monoekann

  Oceniono 42 razy 28

  Zwykle lubie zostawiac dlugie, pelne (lub nie) glebi komentarze,majace wiekszy lub mniejszy sens.
  Tym razem ogranicze sie do:
  Uh. Ok.

 • Gość: Erbin

  Oceniono 29 razy 23

  Mąż mówi do Żony :Zrób mi loda
  Żona : może byłbyś trochę bardziej romantyczny....
  Mąż po chwili: zrób mi loda w deszczu....
  Moim zdaniem tacy są Panowie:)

 • Gość: Anna83

  Oceniono 22 razy 22

  Dla kobiety liczy się też i forma wyrażenia jakiegoś życzenia: facet może powiedzieć "zrób mi loda" ale może i powiedzieć np. "spróbujmy czegoś nowego" i zachęcić ją do tego. Sam tekst "zrób mi loda" 90% kobiet kojarzy się chyba z dziwkami i pornosami,no sorry ale taka jest prawda.Ja też miałam długo opory przed seksem oralnym,tak samo nie pozwalałam robić sobie minety.Dopiero mój przyszły mąż pomógł mi się otworzyć - do dzisiaj podziwiam jego anielską cierpliwość do mnie w sprawach łóżkowych :) (był moim drugim facetem,po pierwszym miałam złe doświadczenie).Potrafił pokazać jak mu na mnie zależy i potrafił cierpliwie iść do celu,sprawiał,że często sama nabierałam ochoty na nowości,a "loda" to sama mu w końcu zaproponowałam,co go bardzo zdziwiło ale pozytywnie :) Dzisiaj jesteśmy już 9 lat ze sobą i seks jest nadal fantastyczny.Dla mnie podstawą do otwarcia się było zaufanie do partnera.Ale ja miałam szczęście do męża.A więc panowie - jak się chce i ci zależy to można.A jeśli zależy tylko na jednym numerku to nie oczekujcie cudów,bo mało kto chce "inwestować" w coś bez przyszłości.

 • Gość: acd

  Oceniono 4 razy 2

  Oj jaka ja jestem nieszczęśliwa, wczoraj miałam zaledwie dwa orgazmy a koleżanka z pracy miała aż cztery. Ta to ma faceta. ..... no...czterech..heheh

 • lortszit

  Oceniono 57 razy 1

  Faceci z jajami mają takie problemy? Że kobieta czyta na dobranoc? To chyba jakiś zniewieściały palant. Piszcie już cokolwiek o facetach ale nie o wymoczkach!

 • Gość: kora

  0

  mężus mój to niech się cieszy że go nie zdradzam bo żaden z niego kochanek ja mam ochotę a on już dostaje wytrysk jak na zawołanie meczy mnie z nim związek nigdzie nie chodzę bo może związałabym się z kimś kto do sexu podszedł by jak do cudownego odpręźenia a nie tylko do pierdo....a. jak mój mąż. ja uważam że nieliczni umieją swym żonom dać dużo przyjemności i przede wszystkim głębokiego uczucia którym darżą żonę . mając 40-stkę na karku mam w d...e taki związek!!!!!!! siedzę dla dzieci bo mam chorego syna i wiadomo kasa potrzebna do życia nie na głupoty bo ja skromna jestem.

 • Gość: gość

  Oceniono 9 razy -3

  jak to z kobietami bywa wszystkiego oczekują od mężczyzny a same nic nie dają

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane