"Niemęskie" czynności. Tego nie robią mężczyźni, bo się wstydzą, a w sekrecie bardzo by chcieli

Ola Długołęcka
17.03.2017 13:00
A A A
Mężczyzna w maseczce na twarzy

Mężczyzna w maseczce na twarzy (Fot. jere keys/CC BY 2/Flickr.com)

"Kobiece" czynności. Na pewno o nich słyszeliście. Oto 10 rzeczy, na które panowie mieliby ochotę, gdyby tylko nie wstydzili się społecznej oceny.
Zobacz zdjęcia (11)

Tagi:

Komentarze (44)
Zaloguj się
 • mer-llink

  Oceniono 96 razy 82

  Wygłupy z dziećmi mogą za niemęskie uchodzić tylko w kodeksie etyczno-honorowym egemplarza pszenno-buraczanego, kibola spod znaku bogoojczyźnianego patryjo(idio)tyzmu podlanego piwskiem oraz drętwiaka kurdopindalnego.

 • czarna_brygada09

  Oceniono 60 razy 58

  Sprzątanie mieszkania? ... Nie męskie???
  Na to 'dictum' tylko jedna odpowiedź mi się nasuwa ... cytat z 'Sexsmisji'
  'Sfiksowałyście, boście chłopa dawno nie miały! Chłopa wam trzeba!'

  Powiem tak, potrafię; sprzątać, prasować, cerować, drobne szycie, zmywać naczynia, prać i przede wszystkim gotować i tego się nie wstydzę a wręcz jestem dumny jak paw, że to potrafię. Natomiast inną sprawą , że czasami mi się nie chce i wolę leżeć bykiem ... tyle w temacie.

 • bogucjusz

  Oceniono 32 razy 30

  Torebki (bardzo praktyczne) i wyglądające "męsko" produkuje wiele firm robiących sprzęt taktyczny i turystyczny, np. Hazard4, Maxpedition. Jak chcecie się napić czegoś słodkiego i niezbyt mocnego, bierzcie czarnego, albo białego Ruska - pyszne driny, a wyglądają "męsko" :-) W wygłupianiu się z dziećmi nie ma nic niemęskiego, ojciec dbający o dzieci jest bardzo sexy w oczach płci przeciwnej, każda normalna kobieta to potwierdzi.

 • japka_putina

  Oceniono 21 razy 21

  Jeśli miałbym oceniać po sobie, to artykulik jest oparty na bardzo iluzorycznych podstawach. Zrobiłem rachunek sumienia nie znalazłem żadnej tzw. kobiecej czynności, którą bym chciał wykonywać, ale się wstydzę. To co chcę albo muszę robić, robię bez oporów.

 • literyicyfry123

  Oceniono 17 razy 15

  Phiii...sądziłem że chodziło o podrapanie się po jajach w miejscu publicznym.

 • flyer

  Oceniono 15 razy 15

  1. Torebki? Cały czas zjeżdżające i trzeba trzymać zgiętą rękę [no chyba, że "malusia torebusia"] - dodatkowo część kobiet nosi ją w zgięciu ręki, to może jest i "kobiece" ale krańcowo idiotyczne - dla facetów są "nerki", "pederastki" [;>], są też plecaczki z jednym pasem ew. po prostu bojówki.
  2. "kręcenie tyłkiem" - mało ergonomiczne.
  3. "obcisłe spodnie" - niektórzy faceci w zimie zakładają po prostu rajstopy pod spodnie. Natomiast noszenie legginsów bez niczego [spódnicy - spódniczki] jest uznawane za faux pas również w stosunku do kobiet, zwłaszcza jak to wygląda jak kaleson [ort. ;>].
  4. A co do maseczek - faceci jeżeli nie mają zarostu, to peeling i masaż mają przy goleniu za free. ;>

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane