'Niemęskie' czynności. Tego nie robią mężczyźni, bo się wstydzą, a w sekrecie bardzo by chcieli

17.03.2017 13:00
Mężczyzna w maseczce na twarzy

Mężczyzna w maseczce na twarzy Fot. jere keys/CC BY 2/Flickr.com

'Kobiece' czynności. Na pewno o nich słyszeliście. Oto 10 rzeczy, na które panowie mieliby ochotę, gdyby tylko nie wstydzili się społecznej oceny.
Komentarze (34)
'Niemęskie' czynności. Tego nie robią mężczyźni, bo się wstydzą, a w sekrecie bardzo by chcieli
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • mer-llink

  Oceniono 140 razy 120

  Wygłupy z dziećmi mogą za niemęskie uchodzić tylko w kodeksie etyczno-honorowym egemplarza pszenno-buraczanego, kibola spod znaku bogoojczyźnianego patryjo(idio)tyzmu podlanego piwskiem oraz drętwiaka kurdopindalnego.

 • czarna_brygada09

  Oceniono 90 razy 82

  Sprzątanie mieszkania? ... Nie męskie???
  Na to 'dictum' tylko jedna odpowiedź mi się nasuwa ... cytat z 'Sexsmisji'
  'Sfiksowałyście, boście chłopa dawno nie miały! Chłopa wam trzeba!'

  Powiem tak, potrafię; sprzątać, prasować, cerować, drobne szycie, zmywać naczynia, prać i przede wszystkim gotować i tego się nie wstydzę a wręcz jestem dumny jak paw, że to potrafię. Natomiast inną sprawą , że czasami mi się nie chce i wolę leżeć bykiem ... tyle w temacie.

 • bogucjusz

  Oceniono 41 razy 39

  Torebki (bardzo praktyczne) i wyglądające "męsko" produkuje wiele firm robiących sprzęt taktyczny i turystyczny, np. Hazard4, Maxpedition. Jak chcecie się napić czegoś słodkiego i niezbyt mocnego, bierzcie czarnego, albo białego Ruska - pyszne driny, a wyglądają "męsko" :-) W wygłupianiu się z dziećmi nie ma nic niemęskiego, ojciec dbający o dzieci jest bardzo sexy w oczach płci przeciwnej, każda normalna kobieta to potwierdzi.

 • literyicyfry123

  Oceniono 39 razy 33

  Phiii...sądziłem że chodziło o podrapanie się po jajach w miejscu publicznym.

 • japka_putina

  Oceniono 29 razy 27

  Jeśli miałbym oceniać po sobie, to artykulik jest oparty na bardzo iluzorycznych podstawach. Zrobiłem rachunek sumienia nie znalazłem żadnej tzw. kobiecej czynności, którą bym chciał wykonywać, ale się wstydzę. To co chcę albo muszę robić, robię bez oporów.

 • wojciech127

  Oceniono 21 razy 19

  ale to głupie, byłe w SPA bo chciałem z dzieciakami też się wygłupiałem bo było super a emocje - jak się wkurzę to zapewniam naprawdę okazuję, spodnie obcisłe nie nosze bo są różnice anatomiczne między kobietami a facetami a takie spodnie potrafią być bolesne.

 • critto

  Oceniono 22 razy 18

  Odnośnie zabaw z dziećmi i obowiązków domowych - PO CO utrzymywać takie kretyńskie stereotypy? Obowiązkami domowymi da się podzielić tak, aby każde z partnerów robiło, to co lubi. Jedno może nie lubić sprzątania, drugie gotowania, więc się będą zamieniać. Kretyńskie wzorce "kobiety w kuchni" naprawdę należą już do przeszłości. Większość młodych i nie tylko młodych prowadzi małżeństwo czy inny stały związek po partnersku, tj. że oboje współdecydują, co i kiedy będą robić. Ja np. uwielbiam zmywać naczynia, odpręża mnie to. W domu mam zmywarkę, więc nie muszę, ale jak nocuję poza domem u znajomych, to przeważnie ja się tym zajmuję. Z kolei NIE umyję okna nie mając zmywaka na długim kiju, bo mam lęk wysokości i NIE wejdę na parapet. Lubię też gotować, za to nie przepadam za przygotowywaniem rzeczy do prania. Naprawdę MOŻNA się podzielić.
  A bycie "typowym samcem" to można sobie wsadzić tam, gdzie słońce nie dochodzi. Inteligentny człowiek, czy mężczyzna, czy kobieta, poważnie traktuje swoje obowiązki.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Seks i uczucia:
Najczęściej czytane