Złota 10 polskich sklepów internetowych - znasz je?

Monika Klimczewska
18.06.2013
A A A
fot.kolaż kobieta.gazeta.pl

fot.kolaż kobieta.gazeta.pl (fot.kolaż kobieta.gazeta.pl)

Zakupy w internecie z roku na rok zyskują na popularności. Unikatowe ubrania, niskie ceny oraz darmowa przesyłka. Oto czym kuszą sklepy internetowe. Przedstawiamy naszą 10. najciekawszych adresów.
Zobacz zdjęcia (11)

Tagi:

Komentarze (31)
Zaloguj się
 • Gość: ChristianGrey

  Oceniono 81 razy 61

  Biżuteria, ciuchy, buty i torebki i nic innego. A gdzie są sklepy z książkami, muzyką, filmami,audiobookami, e-bookami i innymi "przejawami" kultury? Czyżby sugestia, że wszystkie kobiety myślą tylko o "szmatkach"? Przykre to i krzywdzące dla wielu Pań, które wiedzą, że najlepiej jesli piękno zewnętrzne idzie w parze z "pięknym umysłem".

 • joankb

  Oceniono 74 razy 46

  Odkąd część krawcowych nazwała się "projektantkami", spódnicę można kupić "już" za 100 złotych.
  Dziękuję, postoję, wybiorę coś na allego albo na ebayu. Znam lepsze zastosowania dla stówki.

 • Gość: ONA

  Oceniono 26 razy 18

  Jeszcze raz ja :-) Dlaczego większość wymienionych tutaj POLSKICH sklepów internetowch nie ma produktów polskich autorów i stara się wyglądać jak sklepy zagraniczne ? Oczywiście życzę im wszystkim jak najlepiej, ale Polacy naprawdę mają się czym pochwalić, a pani redaktor chyba nie za bardzo chciało się szukać :-)

 • Gość: klm

  Oceniono 25 razy 15

  sranie w banie

 • Gość: nick

  Oceniono 22 razy 12

  ta "złotość" dziesiatki - to niby według kogo? I jakie sa kryteria jej ustalania? Kto wpłacił najwiecej jest na poczatku? nie robcie ludzipom wody z mozgu, bo i tak wiedza o co chodzi...

 • Gość: Decay

  Oceniono 17 razy 9

  zabawny artukuł.... rozumiem, ze innych sklepów poza "modowymi" w Internecie nie ma :)
  Eh, co za profesjonalizm.....

 • Gość: cosik

  Oceniono 18 razy 4

  nuda

 • Use Brain

  0

  Jeden woli nowe, nietuzinkowe rzeczy polskich "projektantów" czy ludzi którzy biorą sprawy w swoje ręce a drugi używane podróby z chin, noszone przez nie wiadomo kogo byle by była metka "D&G". Twój wybór, Twoja sprawa. Ale nie lepiej kupić same metki i naszywać na wszystko? Będziesz wtedy "oryginalna" w "TOP płaszczu", który się sprzedał w ilości 1000 sztuk :) TWOJA SPRAWA :)))
  za 69,90, który się sprzedał

 • Gość: Ola

  0

  jeśli już w modzie jesteśmy, to gdzie jest SHOWROOM? to jest teraz największy sklep z ubraniami polskich młodych projektantów..
  o połowie z tego zestawienia w ogóle nie słyszałam, a interesuje się tą tematyką, dlatego ciężko raczej nazwać tą selekcję rzetelną:(

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX